Trapasy s podpatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mischelinmisa
326 příspěvků 16.09.13 11:26
trapasy s podpatky

RTak si hezky vykracuji z banky, spokojená že jsem se konečně dokopala tam zajít. Vytáhnu telefon z psaníčka a bum, padam že schodů. Posbiram rtenku a pár drobných, co jsem vytrousila během svého pádu a se sedrenou kůži, roztrhlyma silonkama a s pochroumanou osobnosti odcházím do nejbližšího butiku zakoupit silonky. Narážím na svatební salón a kupuju samodrzici silonky za 400. Klasické silonky nevedou a samodrzici punčochy nedrží. S palivou bolestí čekám má kamarádku v kavárně a říkám si, jestli jsem jediné nemohlo nebo se něco podobného stalo i vám? Jediné coi muže být útěchou, byla jsem tam jediná slušně oblečená, nepočítám-li zaměstnance banky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reakce:

Mademoiselle K.
34 příspěvků 16.09.13 11:35

Do banky se má chodit jen ve formálním oblečení? O takovém dress code jsem nikdy neslyšela.

Napipi
82 příspěvků 16.09.13 11:41

V černých lodičkách s jehlovými podpatky, spokojená sama se sebou, jak mi to sluší, nastupuji do autobusu MHD, podpatek se zabořuje do dírky v gumové rohoži před řidičem.. po chvilce páčení se potupně z boty vyzouvám sedám na bobek a vyrvu jí z rohože rukou.. v MHD plno, bylo to ráno cestou do práce ;)

Anijsha
248 příspěvků 16.09.13 11:51

Na to abych sebou flákla o zem nepotřebuju podpatky :-D Naposledy jsem takhle zahučela v práci do hrobu (doslova :-D). Spadla jsem z výšky snad metr a půl a mým jediným štěstím bylo, že jsem dopadla na nohy, které mi na okraji výkopu zřejmě podklouzly na kamení. Odnesla to záda, která ještě teď pobolívají, a koleno.
A ze schdů jsem nedávno taky málem sletěla, díkybohu jsem ovšem udržela balanc a chytla jsem se zábradlí.

Eleanor Rigby
552 příspěvků 16.09.13 12:15

@Anijsha (vykulené oči) Hrobnice?

Anijsha
248 příspěvků 16.09.13 12:23

@Eleanor Rigby Archeolog :-D

Eleanor Rigby
552 příspěvků 16.09.13 12:28

Aha. Takže starý hrob, ne nový.

Betty J.
2031 příspěvků 16.09.13 12:28

Nestalo se to sice mně, ale příhoda možná stojí za vyprávění. Kamarádka si svého času zakoupila na pohled velice elegantní lodičky na opravdu velmi vysokém a štíhlém podpatku. Vysokém tak, že v nich mohla v podstatě jen sedět, maximálně ujít takových dvacet metrů po rovném podkladu. I staly se z nich boty do divadla. Protože však při delším sezení nohy občas natečou, zvlášť když jsou od kotníků dolů v tak nepřirozené poloze, zvykla si boty v okamžiku, kdy se v hledišti setmělo, vyzouvat. A jednou, když se zase v první řadě zbavila mučicích nástrojů, nějak nešťastně pohnula nohou a jedna lodička skončila v orchestru. Manžel jí pro ni o přestávce odmítl jít, a ona musela vyřešit dilema, zda se jít ztrapnit v jedné botce či úplně bosá. Nakonec do orchestřiště dokulhala napůl obutá a střevíc jí byl vrácen s komentářem „nic si z toho nedělejte, to tady máme každou chvíli, ale vždy jen dopoledne, když chodí školky“.

MP hanna
121 příspěvků 16.09.13 12:36

Potřebovala jsem co nejrychleji převést modelky z jedné strany zámku do druhé. Na potemnělém a mokrém zámeckém nádvoří jsem zapadla podpatkem tak, že jsem zpět doběhla bosa, v rozdrbaných punčochách.

Při transportu 300 let staré vázy z japonského porcelánu v cené o 6 místech, mi podjely nohy na vlhkých dřevěných schodech. Naštěstí to odneslo pouze mé pozadí.

Příspěvek upraven 16.09.13 v 20:10

cibetka 1  16.09.13 12:41

Možná vás trumfnu. Šla jsem vystrojená a patřičně sebevědomá kolem jedné výlohy, kde mne něco zaujalo, ale nevšimla jsem si, že před výlohou je mříž zakrývající anglický dvorek. Mříž byla v jedné části poškozená a já tou dírou jednou nohou propadla až k rozkroku, čímž mi železo nejen rotrhalo punčochu, ale i krásně sedřelo nohu po celé délce. Bez pomoci jsem se dostat ven nemohla, tak jsem svírala svou kabelku a čekala, až se někdo uráčí mi pomoci. Jak jsem byla nízko, ale v podstatě vestoje, tak nikomu nepřišlo, že mám nehodu. Jak jsem tak chvíli čekala a vzpamatovávala se ze šoku, noha natekla a pak mne rvalo ven několik chlapů. Jedna bota samozřejmě zůstala v té díře. Moc pěkný zážitek.

Just me
111 příspěvků 16.09.13 12:41

To jsem taky tak nedávno nepřizpůsobila obuv stavu a povaze vozovky a pak jsem místo kramflíků nosila 14 dnů ortrézu a jako módní doplněk berle. Ještě dnes se svými 157 cm musím chodit v botech bez podpatků. No vlastně raději nikam ni nechodím. Jen do práce. Autem a hned zas domů. Protože bez podpatků chodím jen doma, na dovolené a na sport.

Sailorette
1589 příspěvků 16.09.13 12:42

@Betty J. Manžel se tedy zachoval jako pěkný hulvát. Ale jinak vtipné:)
Já mám zkušenost jen s ulomeným vysokým podpatkem od kozaček, kdy jsem se pak musela belhat přes půl města do obchodu s obuví, abych si koupila nové boty. A v divadle se mi jednou stalo za dob temné puberty, kdy jsem si styděla si i koupit v obchodě rohlík, že mi paní přede mnou do sklápěcího sedadla přisedla špičku boty a já jak ta trubka seděla s nohou přes nohu a skříplou botou až do přestávky, protože jsem se styděla ji na to upozornit:D

Garfie
4451 příspěvků 16.09.13 13:17

Kamarádce se jednou zaklínil podpatek v dlažbě přímo před blížící se tramvají-vyprostil ji nějaký kolemjdoucí, prý na poslední chvíli. Pozval ji na kafe a pak spolu nějaký čas dokonce chodili…škoda, že to nevydrželo, měli by hezkou historku pro potomky.

Holkazpodkroví
276 příspěvků 16.09.13 13:34

Nevím, jestli se to počítá, protože jsem měla obyčejný kecky, ale z mého pohledu to byla dobrá psina… S přítelem jsme se zapovídali na nádru a na moment se zastavili mezi šalinama na kolejích - ze zatáčky vyjela šalina a řidička - šup šup a přehodila výhybku… a bota zůstala trčet v kolejích… paní řidička byla skutečná dáma; rozeřvala se, co tam stojíme a chystala se mě přejet… pak jí naštěstí došlo, že odejít nemůžu ((o;

mischelinmisa
326 příspěvků 16.09.13 14:06

@Mademoiselle K. Neříkám, že je určené oblečení, ale na pohovor také přeci nepůjdete v teplakach. Pokud jde člověk někam na úřad atd. tak by se měl obléct lépe, než když jde ráno do samosky pro rohlíky.

TinaV
170 příspěvků 16.09.13 14:35

@mischelinmisa - co se týče zaměstnanců bank, tak si myslím, že už to dávno není o repre oblečení, snad ještě muži, zkušenosti z několika bank, v 90 létech měly předepsané oblečení a bylo to znát, dnes nikdo nic neřeší. Včera jsem v TV viděla rozhovor myslím z místostarostkou Písku, upoutal mě hadr okolo krku. :)

Mademoiselle K.
34 příspěvků 16.09.13 15:57

@mischelinmisa Myslím, že mezi pohovorem a vyřizováním v bance je hodně velký rozdíl, tudíž bych to sem nepletla. Já tam chodím jen za nějakým účelem a pak prchám domů, neberu to jako kolonádu při které si prohlížím ostatní kolemjdoucí, takže mě jejich džíny a tenisky žíly netrhají. A navíc- nemůžete přece vědět, co dělali (nebo budou dělat) před/po.

djuwi
19 příspěvků 16.09.13 18:38

Opravdu jste mě pobavily dámy :)! Můj největší zážitek s podpatkama je ten, že si je doma obuji a chodím v nich po celém bytě. Sousedům popadají lustry a pak, když už si na botky zvyknu, sundám si je a ven jdu v jiných botech :D Prostě nemám odvahu v nich vyjít do terénu!

TinaV
170 příspěvků 16.09.13 19:35

@djuwi - teď jste mě teda pobavila Vy, to rozchozování pochopím i když sousedi asi ne, ale ten nápad, že je nevezmete, no tak, podpatky mají svoje výhody - galantnost mužů, pocit ženskosti ( to v botaskách fakt není), tak si to zkuste a uvidíte, chůzi už jste si natrénovala. :)

razorblade  16.09.13 19:38

Ja ani nepotrebuju podpatky - me staci moje oblibene biker boots, ktere maji ponekud hladsi podrazku. naposled jsem se v nich rozplacla vcera rano, kdy mi ujela noha po mokre trave a s velmi hlasitym zaklenim „do p***!“ jsem skoncila uprostred silnice na vsech ctyrech s odrenejma kolenama i dlanema - na jedny z nich mam obrovskou modrinu. jelikoz bylo brzo rano, mela jsem pouze jednoho divaka, kterej na me jen vydesene ziral, protoze pri rozplacnuti se spolecne se mnou rozplacla jeste velka kabelka, z niz na zem zacaly letat sminky a tampony

DRW
1227 příspěvků 16.09.13 20:19

Pred par lety posezeni se zahranicnimi kolegy v pivovarku v jednom malinkatem moravskem mestecku, rozvoz zamestnancu domu a do hotelu zajisten firmou. Co cert nechtel pretahli jsme o 2 hodiny cas odjezdu a ridic mikrobusu byl nastavany a brblal, ze musi jezdit po 3 okresech s kazdym z nas. U nas ve vesnici zastavil pri chodniku, kdyz jsem vystupovala a on si myslel, ze uz jsem venku zacal zavirat dvere a pritom se zatahoval schudek, 8centimetrove podpatky udelaly sve, spatne jsem doslapla a vysledkem bylo 6tydenni nechodici sadra na prasklem kotniku. Na druhou stranu velmi ocenuji, jak se o mne mi kolegove v berlovem obdobi starali

Příspěvek upraven 16.09.13 v 20:20

Morže
1091 příspěvků 16.09.13 20:20

Já jsem tuhle jela na svatbu a měla jsem na sobě docela krátké šaty oproti tomu, co normálně nosím a tělové silonky a samozřejmě černé lodičky na podpatku. Si tak stojím v tramvaji s odhodláním, že vystoupím. Jenomže tramvaj se nějak divně ucukla, podjela mi noha o schod a já se tam krásně rozcapila přes celou tramvaj, že si každý mohl prohlédnout moje kalhotky a rozervané punčochy. Když jsem se dobelhala ven, tak ještě za mnou přiběhla paní, že jsem ztratila podpatek :) rozervaný silonky jsem naštěstí měla hlavně na zadku, takže to nebylo zprvu vidět, ale když v nich byl člověk dlouho, tak už to pak bylo vidět, ale lidé v opilosti takové detaily neřeší :D

Luela
107 příspěvků 16.09.13 20:25

Tak podpatky to zrovna nebyly, ale… bylo mi asi čtrnáct. Tenkrát se nosily ty šílený elastický minisukně a pantoflíčky (umělá hmota, ale jakoby imitace dřeva, prostě šílenost). vylezla jsem z obchodu v prioru v prvním patře, nad horním schodem mi podjela noha a já vystřelila nohy nahoru, padla na p---l a po ní sjela všechny schody. Dole jsem se poskládala, vrátila sukni z horní části trupu zpět na původní místo, tvářila se jakoby nic a celá rudá odkráčela, tedy odpajdala na náměstí…

Syslik1
95 příspěvků 16.09.13 20:35

Největší trapas s podpatky - taneční. Do té doby jsem na sobě vyšší podpatky neměla, ovšem do tanečních se zakoupily krásné lodičky s vyšším podpatkem. Já doma poctivě cvičila chůzi, ale nikdo mi neřekl, jaká rozdíl je mezi chůzí doma po koberci a linu a mezi chůzí na parketách. Načesaná, v nádherných blankytných šatech jsem sebevědomě vkročila do sálu - a jela na bobku až do prostředka, kde jsem skončila na zadku. Vstala jsem a mínila se rychle vzdálit - a najednou jsem seděla znova. Okamžitě jsem byla známá a populární, rodiče pak měli velký problém mě na další taneční hodiny vůbec dostat, styděla jsem se tak, že jsem se nechala ostřihat a na mamince vyloudila další šaty, aby mě nikdo nepoznal…

nanjua
960 příspěvků 16.09.13 20:38

Minulý rok touto dobou jsem zůstala zaklíněná podpatkem v rohožce před vstupem k rautu, kde byli pozváni pořadatelé nejmenované akce a Ivan Mládek s jeho bandem. Byli jsme s přítelem jedni z prvních, za chvíli se měli blížit další lidi a já tam dobrých deset minut visela za nohu a chytala mě panika. Bohužel jsem musela sedřít semišový podpatek, jinak bych tam musela zůstat nebo odkráčet bez boty.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit