Trička, polo trička, košile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Me01  20.05.12 20:46
trička, polo trička, košile

Ahoj. Poradila by nějaká dobrá duše kde nakoupit kvalitní oblečení na léto ( trička, polo trička atp??) Zvažuju nějaký pola od Ralph Lauren. Chtěl bych se vejít max. do 1500 za jedno. děkuju za rady

Reakce:

miichalka
78 příspěvků 20.05.12 21:48

Hezký a barevný polotrička mají v peek & cloppenburgu od značky Montego… i v docela slušný škále barviček.

Me01  20.05.12 22:22

super, diky za radu-určitě si to dohledám :-)

Marketha
3 příspěvky 21.05.12 11:59

http://www.sportsdirect.com/…-polo-shirts?…

Fashion
14 příspěvků 24.05.12 20:43

Já mám tohle http://www.youngprimitive.cz/…ko-ypolo-560, jsem ujetej na zelenou:)

zelene.oko  18.07.14 17:50

Oživím diskuzi: Bratr si k narozeninám přeje bílé značkové polo tričko, máte tipy na značky, případně e-shopy? Díky.

Bender1
121 příspěvků 18.07.14 19:48

Já mám bílé z třeba Hilfigera a teď mají výprodej, tak se tam mrkněte :) Třeba v GANT taky mají dobré. Spíš bych se díval po materiálu a tvrdosti límečku než na značku :)

obrovka
2 příspěvky 18.07.14 20:25

Také bych radila podívat se po letních slevách, všimla jsem si, že spousta eshopů je totiž vůbec nerespektuje a nakonec nákup u nich vyjde dráž (nemluvě o poštovném…). V Praze bych určitě doporučila Van Graaf, případně MY na Národní má slušný výběr pánských značek. V jiném městě bohužel radit nemohu, ale věřím, že i tam je možností dost.
Ještě bych se vrátila k začátku vlákna, i když už je starší - s tričky Ralph Lauren do 1500,– bych byla velmi opatrná. Umím si představit, že kdo nakupuje např. v Parndorfu a následně přeprodává, bude mít ceny dobré (i přesto, že si k ceně připočte jakousi vlastní „marži“),ale většina triček této značky, které pravidelně vídám na nejrůznějších inzertních portálech, ale i v e-shopech (!!!) jsou padělky. Tak pozor, ať zbytečně neplatíte za iluzi…
Trička značky Montego nejsou špatné, ale ty, které jsem onehdy kupovala já (dámské, polo) mi přijdou kvalitativně velmi obdobné těm, které mají většinou celoročně v C&A, tuším, že cena tam je do 200,–, což je méně než v Peek&Cloppenburg.

Bender1
121 příspěvků 18.07.14 20:51

Většinou v letních slevách je to už všechno většinou vybrané, když se teď vlastně zamyslím… :) Ale vyjímky se najdou - ve Van Graafu už to většinou vybrali všechny velikosti u Tommyho Hilfigera tak i u GANT sekce (zvláště S, M, L). RLP tam jsou kolem 2000 ve slevě. Já bych osobně také nekupoval na inzeráty a na e-shopu :) Kdyžtak v nejhorším zkusit ještě Palladium, Příkopy nebo Fashion Arenu na Štěrboholech (vše Praha). Spíše ty obchody než něco jako Van Graaf a tak :)

zelene.oko  19.07.14 08:16

@obrovka @Bender1 Díky za odpovědi. Nejsem bohužel z Prahy. Ale vypadá to, že si asi udělám výlet :-)

odianis
106 příspěvků 19.07.14 09:18

Pojedete-li vy nebo vasi znami na dovolenou do Turecka, na trznici nakoupíte „znackovych“ tricek co hrdlo raci. Zde si nedelaji s falsifikaty vsech moznych znacek hlavu, takze poridite mj. i ta polotrika do 10 euro.;-)

zelene.oko  19.07.14 10:07

@odianis Kamarádka se právě vrátila z Diyarbakiru, sakriš, měla jsem být rychlejší! Ale nevím, zda právě tam by pořídila :-D

Bender1
121 příspěvků 19.07.14 12:57

@zelene.oko To je škoda že ne ale stojí za to udělat si menší výlet do Prahy :) Jak jsem zmínil ty 3 místa, určitě se ještě vyplatí navštívit Chodov nebo Černý Most! Ale kdybyste řekla třeba ještě limit do kolika chcete jít, možná by to šlo líp to vybírání :)

Nevím, jak někteří vnímají značky, ale já to třeba tak úplně nevnímám, spíše tu kvalitu toho zboží, než nějaká ta přišitá značka (aby se s tím dobře machrovalo), kterou si můžete pořídit u hranic…

zelene.oko  19.07.14 13:01

@Bender1 Kdyby bylo tričko pro mě, vůbec značku neřeším, jen kvalitu. Ale jelikož bratr si přeje i značku, budiž mu vyhověno :-) Cenu nevím, to by se vidělo…ale asi do 2000,– Ale samozřejmě nevím, jaké jsou v matičce Praze ceny :-) Moc vám děkuju za vaše tipy.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit