Trička s vlastním potiskem

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jelda
1 příspěvek 21.11.12 12:33
Trička s vlastním potiskem

Čau, co říkáte na trička „vlastní výroby“, kde si můžete vytvořit vlastní triko? Příklad na: trička s potiskem.

Myslím si, že dárek dobrej, ale nosit to někam na veřejnost, mi přijde trapné…

Reakce:

real.blond
6688 příspěvků 21.11.12 12:38

No tak do divadla asi ne:) ale nekde „tematicky“ (na spani, na doma), proc ne.. Jako darek je to vtipne, na vanoce mam pro partnera prichystane jedno s tematickym textem, kdyz vyrazi na ryby. Par vtipnych uz jsem jich videla.

DanielaS
4603 příspěvků 21.11.12 13:30

Ja si vlastni napisy delam, kdyz me popadne chut na popsane tricko. Nosim je do prace klidne pod sako. 95 % lidi si stejne napis NECTE, tak to je zatim bez nasledku.

valery
1579 příspěvků 21.11.12 14:12

Měla jsem období tvořivosti, kdy jsem ve snaze odlišit se od toho jednobarevnyho stáda (dospivala jsem za bolsevika cili v dobách absolutního nedostatku čehokoliv) sila, pletla, hackovala. Trička, která by se mi líbila pochopitelně na tehdejsim ubohém tuzemském trhu se vůbec nevyskytovala, a tak jsme s brachou vymysleli a realizovali netradiční metodu zdobení triček. Stačilo k tomu jedno bile nebo jednobarevne tričko, v drogerie jsme koupili barvy ve spreji (nevím co to bylo za druh asi na nastřik kovovýho plotu nebo tak něco). A teď nastalo vymýšlení motivu. Časem jsme se s brachou zdokonalili ve dvou základních postupech zdobení. buďto se na nejlepe bile triko pohodili předměty zajímavých tvaru - dobrý byly napr. klíče různých velikosti a tvaru (pochopitelne ne dozicky!),pak se vzal sprej s barvou a cca z pul metrové vzdálenosti se na triko a klíče na nich nastrikala barva. Klíče se po zaschnuti odstranily a na triku zůstaly po nich v kontrastni barve bílé kontury.
Pak byla druha, technicky náročnější metoda a tu se uplatnil můj brácha - zručný modelar amatér. obkreslili jsme na pauzak vybraný obrázek (nejlepší byly komiksový od Saudka), brácha ziletkou vyřezal kontury, přilozili jsme sablonu na tričko a opět nastrikali barvou ve spreji.
No, k dokonalosti mely naše výtvory hodně daleko,, ale měli jsme něco, co nikdo jiný - a o to šlo!

DanielaS
4603 příspěvků 21.11.12 14:23

Tez jsem vyrezavala, ja ovsem jiz moderne z plastovych slozek. Pak se na tricko opatrne tupovala houbickou rysovaci tus (nojo, tehda se jeste rysovalu tusi). Napriklad tricko Puma a Adidas jsem takto vyrobila.

valery
1579 příspěvků 21.11.12 14:44

@DanielaS no to my jsme si na napodobeniny značkovýho zboží nehráli, ponevadz jsme nemeli ani tušení, ze kromě znacky Tiba a Pleas existuje cosi jiného ;-)

Karja
4767 příspěvků 21.11.12 15:15

Jak píše real. blond, záleží jaké tričko a kam ho plánujete nosit. Jedno rybářské tričko jsem už darovala tátovi. Je na něm fotka obdarovaného s úlovkem a pod ní je nápis „Na mě berou“. Pro někoho ohrané, ale udělalo velkou radost. A samozřejmě nosí ho jen na ty ryby!
A nedávno jsem viděla na vystoupení Richarda Nedvěda s nápisem „I'm not normal“ a to teda sedělo taky.

Audrey.Piper
412 příspěvků 21.11.12 17:18

Já jsem si koupila speciální fólie/papíry, které lze doma potisknout v tiskárně (prodávají se na inkoustové i laserové tiskárny a na tmavé nebo světlé textilie). Fixují se přežehlením a dají se pak prát na na 30-40 °C. Zakoupit je lze v elekto prodejnách (na Slovensku jsem je viděla v Planeo, ale v Česku jen v Datartu). Bylo mi řečeno, že by je měli mít tam, kde prodávaj tiskárny a fotopapíry.
Trička na potisk si kupuju v Gatu, kde mají hezký střih a ve slevách stojí Tak 70 Kč (mi nule jsem tam ulovila černé a zlatými knoflíčky na ramenou).

jumbee  21.11.12 17:24

Trička s nápisem mám všehovšudy dvě. http://goot.bigcartel.com/…ensitive-tee - to nosím s úzkými kalhotami a druhé zelené s modrým kuřetem nebo něčím takovým, které kladivem mlátí do budíku a pod tím je nápis „Choose your time“… To nosím na spaní :D.

alca m
26 příspěvků 21.11.12 22:19

Většina triček s vlastním potiskem mi přijdou až o moc dražší oproti klasickým hotovkám. Když má být potisk větší, skáče to hodně. Třeba na of nebo shirtinatoru. Na druhou stranu možnost originality je fajn. Naposled jsem kupovala trička Gangnam Style.

Akitaken
4960 příspěvků 21.11.12 22:38

Když byla éra Blopenů, namrskala jsem mraky trik :-) Některá teda byla dost hrozná :-)))

Zuzicka32  16.05.13 11:03

Je fakt, že kedysi boli takéto potlačené trička veľký hit, no myslím, že stále sa nájdu aj pekné kúsky (mne osobne sa napríklad páči triko Céline alebo Jack Daniel´s). dobrou voľbou je podľa mňa je to čo ponúkajú už viaceré firmy, a teda vytvoriť tričko podľa vlastného návrhu. Čo vy na tento spôsob? Nevychádza to veľmi draho, môžete si navrhnúť čo len chcete a budete originálni! Za mňa jednoznačne áno!

Dahllie
2222 příspěvků 16.05.13 12:52

Se spolužákama jsme si nechali udělat katederní. V rámci recese takové to „I love“, co mají v turistických krámcích v každém hlavním městě. Nakonec ho chtěli i vyučující a stalo se rozpoznávacím znamením společných exkurzí, dovolených a mejdanů.

kayav  16.05.13 20:10

@Audrey.Piper prosím nedala byste sem fotku, jak takové tričko s domácím potiskem vypadá po několika vypráních? zaujalo mě to, něco bych vytvořila!

Minion
117 příspěvků 16.05.13 20:38

@Audrey.Piper Také by mě zajímalo, jak to s těmi papíry je - jestli to drží atd… Mají je mít od pondělí v Lidlu za 149 Kč/10 kusů, dost mě to zaujalo :-) Chtěla bych totiž konečně tričko se svým oblíbencem :-)

paniniky
3 příspěvky 26.05.16 17:49
Domaci tisk tricek

Ahojda, v priloze vidite trika potiskla pomoci nazehleni obrazku bytisteneho doma na tiskarne. Kupovala jsme pro barevna trika, ale jde to i na bile. U tmavych barev velky pozor na delku prilozeni zehlicky ;) ale jinak to vcelku jde. Ovsem klasicke vykrojeni slov nebo obrazku uplne nejde, takze s ohledem na to vybirat motivy na triko. Jinak za ty kacky je ro super!

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit