trička,tílka, halenky: sháním kvalitní, bez potisku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hedvika
275 příspěvků 03.02.12 08:28

Poslední dobou, kam vlezu, mají mnoho různých tílek, triček, nebo halenek, třeba i v pěkném střihu, dokonce i bez potisku, ale téměř vždy se mi nelíbí poměr cena ku kvalitě. Vždycky to skončí na otazce: opravdu si chces koupit tohle tílko za 250Kč, když víš, že hned po prvním praní to ztratí barvu, materiál je to už ted neprijemný na dotek a na pohled vypadá špatně? odpoved je nakonec vzdycky ne. Doted jsem nejvic tílek a tricek nakoupila v sekáci. Mozná to nekteré z dam pobouri, ale dávala jsem prednsot tem absolutne umělým. Z několika prostých důvodů: i po několika vypráních barva zůstává absolutně stejná, nežmolkují, nevytahjí se. A hlavně: mě je skoro pořád zima, tak se skoro nepotím, tudíž mi umělina vůbec nevadí. poslední dobou už je ale skoro vůbec nemívají, někdo mě asi předbíhá. Tak se rozhlížím v řetězcích a tam dochází k výše popsanemu problemu. Nejde mi o to, že chci tricko za pouhych 250 Kč, za kvalitní tričko si klidně připlatím, když budu vědět, že zůstane hezké déle, ale když už seženu halenku/tílko/trič­ko v barvě, stylu, nebo střihu, jaký se mi líbí, obvykle to skončí na materiálu. Nemáte nějajé tipy, kde nakoupit? Líbí se mi bud uplne prosté strihy tricek, nebo tílek, nejlepe s sirsimi raminky, nez jen s tenkymi, tricka se mi libi bud bez vystrihu, nebo s tím rovným, co je u krku (nevím bohuzel, jak se nazyva) a když už výstřih, tak decentní. Halenky mám ráda spíš jemné, decentní, ale ne košile, těch je všude dost a plno. Za každý tip budu moc ráda, díky!

Reakce:

Moir
1806 příspěvků 03.02.12 08:38

dosti kvalitní balvněná trička, občas i z fairtrade bavlny mají Marks and Spencer, a nejsou drahá, naposledy jsem platila asi 200 Kč za kus, některá už mám přes dva roky, možná tři a stále vypadají dobře, barvu neztratila, výstřihů mají několik typů, třeba byste si mezi nimi vybrala

hedvika
275 příspěvků 03.02.12 08:49
aha, děkuji, tak až si udělám výlet do rpahy, určitě se tam pojedu podívat! o něm slýchám chválu posledni dobou pomerne casto… jinak nasla jsem par fotek na doplneni predstavy, vsechny fotky jsou sice saty, ale kdyz si je predstavite bez toho spodku tech satu, tak nejake takove halenyk, nebo tricka zalostne shanim, mimo jine

:

RenaLange  03.02.12 09:42
hedviko a co Esprit ? www.esprit.eu, já si od nich nechávám posílat docela dost.
M+S kupuju občas mamince a tetě ale těm je 90.

hedvika
275 příspěvků 03.02.12 10:05

RenaLange: díky, to vypadá zajímavě, já s nakupováním po internetu mám jen minimální zkušenost. . . tohle mě třeba zaujalo, vypadá to pěkně a mě tyhle béžové barvy sedí :) navíc je to zrovna aktualni(MP) leopardi :D

lindiste
347 příspěvků 03.02.12 10:22

Taky dávám svůj hlas Espritu. Koupila jsem v pražském Palladiu, nevím, kde jinde jsou u nás další pobočky, ale uričtě jich bude víc. Ke koupi mě inspiroval jeden Adin článek http://modnipeklo.cz/…jedno-drahe/ - a poznatky zde zjištěné mohu jen potvrdit. Požadavky mám úplně stejné - jednoduchý střih, jednobarevné, bez potisku a log a hlavně aby to vydrželo! Myslím, že těch 500-600,– (nevím přesně už kolik) se za kvalitu vyplatí.
Je pravda, že dřív jsem často skončila u háemkových trik v háemkové kvalitě, ale poslední dobou se snažím coby spotřebitel aspoň trochu ovlivnit to, co se bude prodávat, a tudíž šmejdy nekupovat a jejich prodejce nepodporovat.

RenaLange  03.02.12 10:37

Hedviko hned jak jim na účtu přistanou peníze - cca 3 dny - zásilku odešlou, takže do týdne to máte doma, doručuje PPL. Věci z Espritu vydrží .

hedvika
275 příspěvků 03.02.12 10:46
tak já do toho půjdu :)
děkuji moc!
Jinak s tím ovlivňováním trhu to mám taky tak, já se hlavně snažím podpořit zdejší prodejce. Aby mi ve městě zůstali. Někdy mi to připadá jako boj s větrnými mlýny, ale určitě je nás víc

Andrea333
6 příspěvků 09.02.12 21:29
Já nakupuji trička, tílka a halenky tady:

Moncicanda
46 příspěvků 09.02.12 22:14

Já kupuji trička zde:

http://www.aroshop.eu/ . Dobré zkušenosti mám hlavně se značkou Lambeste - vydrží opravdu několik let a nestojí ani 100 Kč. Například toto: 

http://www.aroshop.eu/?…

Ani  09.02.12 22:24
Jdi do reklamních triček. Vysoká gramáž, nízká cena, výběr barev. Značky Adler, Lambeste apod.
Ale je to použitelné opravdu jen na základní trička.
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit