Tričko pro menší postavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Réza4  09.05.13 10:50
tričko pro menší postavu

Milé pekelnice,
mám mnohaletý problém, že nemůžu sehnat tričko/halenku k sukni. Měřím 163 cm a všechno je mi hrozně dlouhé. A dlouhé tričko a sukně ke kolenům vypadají prostě divně. A tričko zastrčené dovnitř se mi nelíbí. Neměly byste některá radu, kde by se daly sehnat kratší věci? Díky za pomoc.

Reakce:

vovce
48 příspěvků 09.05.13 10:57

Možná by stálo za to napsat o jakou velikost stojíte ;) já měřím 158 a XS a S opravdu problém s délkou triček nemám :)

Réza4  09.05.13 11:57

Mám úplně běžnou velikost 38 (většinou). Sehnat vhodnou délku ke kalhotům problém není, ale k sukni ano. Ke kalhotům vypadá dobře pod kyčelní kosti, ale když si stejnou délku veznu k sukni, vypadám, že mě někdo zarazil do země…

Konvalinka
244 příspěvků 09.05.13 12:47

@Réza4 Já jsem o celých 10 cm menší než vy a taky nemám větší problém s délkou triček. Docela jste mě překvapila, že někdo může mít takový problém. Je pravda, že momentálně se nosí spíš delší a krátké aby v obchodě pohledal. Nejsem si jistá, jestli je vaše vysněná délka k sukni nejlepší nápad, ale budiž. Zkuste proběhnout sekáče, tam mají kratších triček dost.

Barbuchaa
211 příspěvků 09.05.13 12:49

Z tohoto důvodu jsem vzala zavděk módou dovnitř zakasaných svršků. Sice mám občas tričko skoro stejně dlouhé jako sukni, ale co už, vypadá to dobře a ještě se mi opticky vytvoří pas.

Ale jinak, jsem ještě menší než vy a nepřijde mi, že by to byl až takový problém. Basic trička nakupuji většinou v levnějších řetězcích typu Gate, Terranova, Takko etc. a dost často narazím na tak akorát dlouhé (velikost S). Nedávno jsem se dívala, že zase přišly do módy zkrácené délky vršků s odhaleným pupíkem - myslím, že nám malým to bude pod bříško k sukni úplně přesně :)

Kokoska1  09.05.13 13:07

Mám 162 a vzdala jsem trička v Espritu, taky jsou mi většinou dlouhá. Ale jinak třeba v Camaieu nebo Orsay se dá najít kratší. S bohužel mít nemůžu, je mi malé přes hruď. Občas mám bohužel dojem, že rozdíl mezi S - XXXX…L je jen v délce.

Réza4  09.05.13 13:11

Délku si představuji nějak takto: http://www.modnipeklo.cz/inspirace/214/. Tak, aby mezi sukní a trikem nic nevykukovalo:o)
Anebo dnešní foto: http://www.modnipeklo.cz/inspirace/1277/. Představte si, že by měla délku vršku ke kyčelním kostem…
Mám pocit, že pokud se nesmířím se zakasanými vršky, tak mám se současnou módou dlouhých trik smůlu.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit