Tričko pro menší postavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Réza4  09.05.13 10:50
tričko pro menší postavu

Milé pekelnice,
mám mnohaletý problém, že nemůžu sehnat tričko/halenku k sukni. Měřím 163 cm a všechno je mi hrozně dlouhé. A dlouhé tričko a sukně ke kolenům vypadají prostě divně. A tričko zastrčené dovnitř se mi nelíbí. Neměly byste některá radu, kde by se daly sehnat kratší věci? Díky za pomoc.

Reakce:

vovce
48 příspěvků 09.05.13 10:57

Možná by stálo za to napsat o jakou velikost stojíte ;) já měřím 158 a XS a S opravdu problém s délkou triček nemám :)

Réza4  09.05.13 11:57

Mám úplně běžnou velikost 38 (většinou). Sehnat vhodnou délku ke kalhotům problém není, ale k sukni ano. Ke kalhotům vypadá dobře pod kyčelní kosti, ale když si stejnou délku veznu k sukni, vypadám, že mě někdo zarazil do země…

Konvalinka
244 příspěvků 09.05.13 12:47

@Réza4 Já jsem o celých 10 cm menší než vy a taky nemám větší problém s délkou triček. Docela jste mě překvapila, že někdo může mít takový problém. Je pravda, že momentálně se nosí spíš delší a krátké aby v obchodě pohledal. Nejsem si jistá, jestli je vaše vysněná délka k sukni nejlepší nápad, ale budiž. Zkuste proběhnout sekáče, tam mají kratších triček dost.

Barbuchaa
212 příspěvků 09.05.13 12:49

Z tohoto důvodu jsem vzala zavděk módou dovnitř zakasaných svršků. Sice mám občas tričko skoro stejně dlouhé jako sukni, ale co už, vypadá to dobře a ještě se mi opticky vytvoří pas.

Ale jinak, jsem ještě menší než vy a nepřijde mi, že by to byl až takový problém. Basic trička nakupuji většinou v levnějších řetězcích typu Gate, Terranova, Takko etc. a dost často narazím na tak akorát dlouhé (velikost S). Nedávno jsem se dívala, že zase přišly do módy zkrácené délky vršků s odhaleným pupíkem - myslím, že nám malým to bude pod bříško k sukni úplně přesně :)

Kokoska1  09.05.13 13:07

Mám 162 a vzdala jsem trička v Espritu, taky jsou mi většinou dlouhá. Ale jinak třeba v Camaieu nebo Orsay se dá najít kratší. S bohužel mít nemůžu, je mi malé přes hruď. Občas mám bohužel dojem, že rozdíl mezi S - XXXX…L je jen v délce.

Réza4  09.05.13 13:11

Délku si představuji nějak takto: http://www.modnipeklo.cz/inspirace/214/. Tak, aby mezi sukní a trikem nic nevykukovalo:o)
Anebo dnešní foto: http://www.modnipeklo.cz/inspirace/1277/. Představte si, že by měla délku vršku ke kyčelním kostem…
Mám pocit, že pokud se nesmířím se zakasanými vršky, tak mám se současnou módou dlouhých trik smůlu.

Váš příspěvek

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit