Tričko s dlouhým a přiléhavým rukávem. Kde?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Antigrey
144 příspěvků 01.10.14 12:43
Tričko s dlouhým a přiléhavým rukávem. Kde?

Zdravím,
jsem skutečně zoufalá. Už jsem hledala snad všude a nikde se mi nedaří najít klasické bílé triko s dlouhým rukávem, který bude k ruce pěkně přiléhat, ale všude narážím jen na „odbytá tričenka“, jejichž rukávy jen nevzhledně plandají.
Za každý tip budu moc ráda, ať je v jakékoli cenové hladině.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

take_five
532 příspěvků 01.10.14 12:46

@Antigrey celkem dobre na pomer vykon/cena mivali v takku, takova ta jejich basic rada, v mnoha ruznych barvach, bud jen z bavlny, nebo i pruzne s primesi

queenmargot
1106 příspěvků 01.10.14 12:51

@Antigrey : Peek and Cloppenburg

Antigrey
144 příspěvků 01.10.14 12:51

@take_five V Takku jsem se myslím dívala a nenašla jsem, ale je pravda, že to bylo v maloměstské prodejně ve východních Čechách. Zkusím kouknout na nějaké pobočce v Brně nebo v Praze.

Antigrey
144 příspěvků 01.10.14 12:52
@queenmargot píše:
@Antigrey : Peek and Cloppenburg

Děkuji za tip, kouknu :-)

cinnnamon
218 příspěvků 01.10.14 14:02

H&M ale nie basic kolekcia, ale tie drahsie. Stoja okolo 15€ a su velmi dobre, pevne a vydrzia. Maju biele, cierne, so sirsimi aj tensimi pruhmi.

Antigrey
144 příspěvků 01.10.14 14:13

@cinnnamon Tohle je asi přesně to, co nechci - už teď vidím, jak je to v rukávek volné jako pro skejťáka :-( Navíc bych skutečně ráda jen čistě bílé. Mám na mysli něco v tom duchu, jako tady z fota.

cinnnamon
218 příspěvků 01.10.14 14:18

H&M basic, mam pocit ze taketo tricka maju vsade aj v zare, p&c, promod, camaieu

Antigrey
144 příspěvků 01.10.14 14:54
@cinnnamon píše:
H&M basic, mam pocit ze taketo tricka maju vsade aj v zare, p&c, promod, camaieu

Děkuji za tip. Já jsem ve většině obchodech byla, ale v reálu ta trika jsou úplně jiné kvality a střihu než na promo fotografiích :-(

Sýr.HK
7 příspěvků 01.10.14 21:18

Já momentálně už asi půl roku sháním přiléhavé, trochu elastické bílé trčiko s dlouhým rukávem. Minulý rok jsem koupila černé v Gatu, a červené a tmavě modré v Terranově a letos na žádné nemohu narazit, mají jiné barvy, jen ne žádné bílé a když už bílé je, tak je moc volné. V Gatu sice mají bílé, ale oproti tomu černému z loňska je to takový průsvitný hadřík. Třeba v Takku něco měli, jenže (alespoň u nás) nebyly na tělo, i ta nejmenší velikost mi byla volná, v dětském mají vše s obrázkama, taková základní věc a jak těžko se shání.

moora
945 příspěvků 01.10.14 23:37

Bílé, bavlněné, obtahovací, gramáž 220, švy se nekroutí. rukávy fakt úzké, osobně vyzkoušeno - dělám lukostřelbu a potřebuju trika fakt na tělo a rukávy tuplem. bílé v odkazu vyobrazeno není, ale v nabídce je
triko dlouhý rukáv

Jetthro
1129 příspěvků 02.10.14 00:17

Tricka takovyho strihu maji vzdycky v Max Mara. Jsou sice drazsi, ale drzi roky - nektera mam uz 4-5 let a nekrouti se, nejsou seprany, nevytahavaj se. Jedno takovy mam taky z Benettonu, ale jen kratce a nenosim ho moc casto, takze uvidime co s nim udela cas..

Antigrey
144 příspěvků 02.10.14 08:46
@Sýr.HK píše:
Já momentálně už asi půl roku sháním přiléhavé, trochu elastické bílé trčiko s dlouhým rukávem. Minulý rok jsem koupila černé v Gatu, a červené a tmavě modré v Terranově a letos na žádné nemohu narazit, mají jiné barvy, jen ne žádné bílé a když už bílé je, tak je moc volné. V Gatu sice mají bílé, ale oproti tomu černému z loňska je to takový průsvitný hadřík. Třeba v Takku něco měli, jenže (alespoň u nás) nebyly na tělo, i ta nejmenší velikost mi byla volná, v dětském mají vše s obrázkama, taková základní věc a jak těžko se shání.

A to je přesně ten můj problém!!

Antigrey
144 příspěvků 02.10.14 08:47
@moora píše:
Bílé, bavlněné, obtahovací, gramáž 220, švy se nekroutí. rukávy fakt úzké, osobně vyzkoušeno - dělám lukostřelbu a potřebuju trika fakt na tělo a rukávy tuplem. bílé v odkazu vyobrazeno není, ale v nabídce je
triko dlouhý rukáv

Tohle už z obrázku nebude to, co hledám :-(

Antigrey
144 příspěvků 02.10.14 10:39

Mimochodem, včera jsem byla v tom Takku a samý průhledný, vytahaný hadr :-( Ze současné nabídky věcí z obchodů jsem vážně čím dál víc otrávená :-(

freda
2 příspěvky 02.10.14 21:16
trička

Opravdu dobrá trička , drží tvar a je tam celkem velký výběr za dobré ceny, pošlou to již za 40,– na výdejní místa po ČR, doporučuji.

vlm
3131 příspěvků 03.10.14 05:44

Zkuste hledat v prodejně se spodním prádlem. Namátkou jsem zkuslila,,vygu­glit,, a nasla jsem tohle..Leontyna.cz nasla jsem v kategotii,,topy tílka,,280 kč

Brioso
413 příspěvků 03.10.14 08:02

A co Lindex ? Podle obrázku to až tak nevypadá, ale mám od nich z loňské zimy dvě a jsou dost na tělo.

Antigrey
144 příspěvků 03.10.14 08:41
@vlm píše:
Zkuste hledat v prodejně se spodním prádlem. Namátkou jsem zkuslila,,vygu­glit,, a nasla jsem tohle..Leontyna.cz nasla jsem v kategotii,,topy tílka,,280 kč

To vypadá dobře! Děkuji :-)

vlm
3131 příspěvků 03.10.14 17:40

@Antigrey ráda jsem pomohla :-D

freda
2 příspěvky 03.10.14 20:06
reklamní zboží

Na internetu je řada e-shopů, které prodávají reklamní zboží, ceny jsou pak za třetinu kamenných obchodů a to nemluvě o hyper, super marketech, navíc se většinou jedná i o světové značky a toto zboží když vybíráte např. dle doporučení je kvalitní, „vyguglujte“ si některé.

vlm
3131 příspěvků 03.10.14 20:08
@freda píše:
Na internetu je řada e-shopů, které prodávají reklamní zboží, ceny jsou pak za třetinu kamenných obchodů a to nemluvě o hyper, super marketech, navíc se většinou jedná i o světové značky a toto zboží když vybíráte např. dle doporučení je kvalitní, „vyguglujte“ si některé.

ale di ty brepto :-D

kikulienka19
182 příspěvků 05.10.14 19:54

Dnes som kvôli basic tričkám pobehala celé NC Karolína v Ove a jediné, ktoré na moje tenké ruky prichádzali v úvahu boli v NY. Je v nich aj elastan, tak sa dúfam hneď neroztiahnu. Inak boli všade široké, pladravé alebo z neskutočne tenkej bavlny :(

Antigrey
144 příspěvků 06.10.14 08:29
@kikulienka19 píše:
Dnes som kvôli basic tričkám pobehala celé NC Karolína v Ove a jediné, ktoré na moje tenké ruky prichádzali v úvahu boli v NY. Je v nich aj elastan, tak sa dúfam hneď neroztiahnu. Inak boli všade široké, pladravé alebo z neskutočne tenkej bavlny :(

A přesně takový problém mám :-((

Antigrey
144 příspěvků 06.10.14 08:30
@freda píše:

To snad není možný :-D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Blogerky v letech: Glamour styl a extravagance

O mladých módních blogerkách si přečtete na každém rohu. O starších... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek

Reklama