Třídní fotky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sintea Everon
3 příspěvky 01.06.15 20:28
třídní fotky

Ahoj! Stejně jako moje starší spolužačky i já teď mám stejný problém. Za týden máme se třídou poslední focení na základce a já, jako každý, řeším šaty. Všichni kluci mají kvádro, holky mají mít něco mezi plesovými a společenskými šaty. Jde pouze o školní fotku tak nepředpokládám, že musím mít nutně dlouhé šaty, spíš si nevím rady se vzorem a celkovým vzhledem. Může být délka nad kolena? Smím mít puntíky nebo radši ne? Šaty bez ramínek nebo radši s nimi?
Jaký je váš názor? Co by jste volili Vy?

Reakce:

stricc  01.06.15 20:36

@Sintea Everon když jeden neví, jak vypadáte, tak vám těžko poradí třeba s těmi puntíky. Sama za sebe bych se přimlouvala za šaty s ramínky, sukni nad kolena klidně, jste mladá a není to žádný galavečer, ale hlavně si najděte takové, co vám budou opravdu slušet, abyste za pár let nemusela fotku rituálně pálit a budoucím generacím zapírat, že jste vůbec na nějakou základku chodila ;)
Má to být památka, tak se tam hlavně snažte vypadat hezky.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 01.06.15 21:02

@stricc He, já mám na poslední fotce ze základky vražené mezi lopatkami koleno za mnou stojící nenáviděné učitelky hudební a rodinné výchovy, která cedí mezi zuby:„…, narovnej se!“ Jsem nakloněná dopředu a tvářím se naprosto odpovídajícně situaci. K tomu květovanou sukni a tenisky, moc pěkná památka :-)

stricc  01.06.15 21:07

@Potrefenáhusa moje vlastní fotka ze základky už asi dávno skončila v propadlišti dějin. Ale vtipná byla maturitní fotka. Nevím, jestli se to teď ještě dělá, že jsou na tablu všichni oblečení stejně, za mých časů to bylo běžné. Třídní kráska pro ten účel obětavě zapůjčila vlastní tuzexovou halenku - která slušela jen jí.

Robena
1257 příspěvků 04.06.15 00:05

@stricc My mely na tablu prehozeny satek kolem ramen - hit toho roku. Bavlna protkana lurexovymi prouzky, zdroj Madarska lidova republika.

stricc  04.06.15 00:14

@Robena jé, ty šátky pamatuju, měla jsem jich několik a jeden zvlášť oblíbený jsem utahala až do vzhledu sežmoulaného provázku

Mysterious
121 příspěvků 04.06.15 08:14

Fakt mají všichni deváťáci kvádro? Za nás se fotilo prostě v tom, v čem každý chodí normálně do školy. Šaty bych si vzala takové, jaké později využijete v tanečních - přiměřené délka, tj. ne mini, ale ani ne pod kolena, je vám teprv 15, ne 40.
Klidně i ten puntík, my měly na maturitním tablu všechny holky stejné puntíkaté šaty, byly docela elegantní.

vlm
2562 příspěvků 04.06.15 08:29

@Mysterious souhlasím,taky si nemyslím, že mají devátáci obleky…pokud ano, můj syn by se asi nefotil:-)první oblek, protože do tanečních nechtěl…měl až k maturitě, ale možná jsem jen špatná matka :-)

Oldyn
5015 příspěvků 04.06.15 12:07

@vlm
Tak já kupuji oblek každý rok už od první třídy. Děti navštěvují ZUŠ a na besídkách a koncertech pan ředitel a pan kapelník trvají na černém obleku, nebo černé kalhoty-vestička. Oblek se mi zdá lepší.

vlm
2562 příspěvků 04.06.15 16:22

@Oldyn tak určitě jsou kluci co oblek využijí jako je to u vás, případně ve velkých rodinách, které se hodně schází, pořádají oslavy a zvou se na svatby…ale jak napsala trolí slečna,,kluci měli kvádro,, prostě nevěřím

Sintea Everon
3 příspěvky 04.06.15 20:56

Jo všichni kluci ho mají mít, ale začínají protestovat tak z toho možná sejde a postačí jen bílá košile a tmavý kalhoty :D
Každopádně šaty už mám (tyrkysový a bez puntíků) moc se mi líbí.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit