Třídní sraz po 20 letech - co na sebe?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lela75
510 příspěvků 31.10.14 21:38
Tridni sraz po 20 letech - co na sebe?

Zitra me ceka tridni sraz po hooodne dlouhe dobe. tehdy nam bylo nact, dnes nam bude 40. To je uz doba, kdy se zacina bilancovat. Nevim, co na sebe - nechci to prehnat ani podcenit - chci, aby me to vystihlo a nechci zazit trapas, ze prijdu v satech a vsichni budou v dzinach…vim, ze me neznate a nemuzete poradit, presto, SOS…

Reklama

Reklama

Reakce:

Gorilka
705 příspěvků 31.10.14 21:45

To že budeš overdress neřeš. Já jsem byla jediná v sukni.

catherinne
12975 příspěvků 31.10.14 21:53

@lela75 vyberte ze skříně to, v čem se cítíte fakt dobře. Džíny tam budou určitě, takže pokud k nim máte nějaký bezva top, bílou košili a pěkné sako - v pohodě.
Já bych se nebála jít i v šatech. Akorát bych vynechala strohý, kancelářský styl. Ale pěkné šaty klidně.
Když se budete v pohodě, budete si to užívat.
Hlavně nezapomeňte na pěkné vlasy.
Roští na hlavě nezachrání ani kostým od Chanela.
Pěkný večer

g.kala
408 příspěvků 31.10.14 22:23

Sice Vás opravdu neznáme - co Vás vystihuje, jistě víte nejlíp sama. Ale na strach z trapasu se vykašlete, mezi vyzrálýma lidma už by snad měla panovat vyšší míra tolerance a na rozdíl od střední už doufejme nikdo nebude řešit případnou odlišnost od „stáda“. Prostě dorazte hezky upravená, oblečená v barvě a střihu, co Vám sluší, v čem se cítíte dobře, pokud to není zrovna výstřih k pupku nebo síťované punčocháče;). A s bilancováním ještě nestrašte, život teprve začíná! Užijte si to!

vlm
3103 příspěvků 02.11.14 09:57

Už máte po srazu a je to jedno, ale že řešíte oblečení až den předem…Já srazy docela prožívám:-D. Bydlím daleko a ty lidi denně nepotkávám, tak oblečení dost řeším, nevadilo by mi mít šaty a ostatní džíny, ale po hodině je stejně jedno co má kdo na sobě :-)scházíme se po 5 letech, vždycky je o čem povídat, bavíme se, vzpomínáme, takové to předvádění kam to kdo dotáhl, jsme si odbyli kolem třicítky…ted je to v pohodě, mobily vypnuté…takže oblečení ve kterém se cítíte dobře a snad jste si to užila:-)

g.kala
408 příspěvků 02.11.14 17:11

@lela75 Nechcete napsat, jak to nakonec dopadlo? Vybrala jste dobře?

lela75
510 příspěvků 02.11.14 18:13

Ale ano! Bylo to fajn, velmi neformalni. Ja jsem oblekla cerne jednoduche bavlnene saty, ve kterych se citim dobre, k tomu cerveny kabat. Vetsina byla oblecena neformalne, dziny a tak. Uklidnilo me to - sice nam je 40, ale vsichni vypadaji moc dobre, nikdo se zas az tak moc nezmenil…Takze i se mnou to nemuze byt tak hrozne :-) Byl to prijemny vecer. Dekuji za prispevky.

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama