Třídní sraz po 20 letech - co na sebe?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lela75
478 příspěvků 31.10.14 21:38
Tridni sraz po 20 letech - co na sebe?

Zitra me ceka tridni sraz po hooodne dlouhe dobe. tehdy nam bylo nact, dnes nam bude 40. To je uz doba, kdy se zacina bilancovat. Nevim, co na sebe - nechci to prehnat ani podcenit - chci, aby me to vystihlo a nechci zazit trapas, ze prijdu v satech a vsichni budou v dzinach…vim, ze me neznate a nemuzete poradit, presto, SOS…

Reakce:

Gorilka
657 příspěvků 31.10.14 21:45

To že budeš overdress neřeš. Já jsem byla jediná v sukni.

catherinne
12490 příspěvků 31.10.14 21:53

@lela75 vyberte ze skříně to, v čem se cítíte fakt dobře. Džíny tam budou určitě, takže pokud k nim máte nějaký bezva top, bílou košili a pěkné sako - v pohodě.
Já bych se nebála jít i v šatech. Akorát bych vynechala strohý, kancelářský styl. Ale pěkné šaty klidně.
Když se budete v pohodě, budete si to užívat.
Hlavně nezapomeňte na pěkné vlasy.
Roští na hlavě nezachrání ani kostým od Chanela.
Pěkný večer

g.kala
399 příspěvků 31.10.14 22:23

Sice Vás opravdu neznáme - co Vás vystihuje, jistě víte nejlíp sama. Ale na strach z trapasu se vykašlete, mezi vyzrálýma lidma už by snad měla panovat vyšší míra tolerance a na rozdíl od střední už doufejme nikdo nebude řešit případnou odlišnost od „stáda“. Prostě dorazte hezky upravená, oblečená v barvě a střihu, co Vám sluší, v čem se cítíte dobře, pokud to není zrovna výstřih k pupku nebo síťované punčocháče;). A s bilancováním ještě nestrašte, život teprve začíná! Užijte si to!

vlm
2584 příspěvků 02.11.14 09:57

Už máte po srazu a je to jedno, ale že řešíte oblečení až den předem…Já srazy docela prožívám:-D. Bydlím daleko a ty lidi denně nepotkávám, tak oblečení dost řeším, nevadilo by mi mít šaty a ostatní džíny, ale po hodině je stejně jedno co má kdo na sobě :-)scházíme se po 5 letech, vždycky je o čem povídat, bavíme se, vzpomínáme, takové to předvádění kam to kdo dotáhl, jsme si odbyli kolem třicítky…ted je to v pohodě, mobily vypnuté…takže oblečení ve kterém se cítíte dobře a snad jste si to užila:-)

g.kala
399 příspěvků 02.11.14 17:11

@lela75 Nechcete napsat, jak to nakonec dopadlo? Vybrala jste dobře?

lela75
478 příspěvků 02.11.14 18:13

Ale ano! Bylo to fajn, velmi neformalni. Ja jsem oblekla cerne jednoduche bavlnene saty, ve kterych se citim dobre, k tomu cerveny kabat. Vetsina byla oblecena neformalne, dziny a tak. Uklidnilo me to - sice nam je 40, ale vsichni vypadaji moc dobre, nikdo se zas az tak moc nezmenil…Takze i se mnou to nemuze byt tak hrozne :-) Byl to prijemny vecer. Dekuji za prispevky.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit