Trocha nadsázky a humoru v oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bosorkáňa
215 příspěvků 28.11.13 16:25
trocha nadsázky a humoru v oblečení?

Trocha nadsázky a legrace v oblékání?

Reakce:

bosorkáňa
215 příspěvků 28.11.13 16:27

Ahoj pekelnice. Dneska jsem se tak probírala tématy v diskusi a přijde mi, že to bereme nějak hrozně vážně. Samé tabu a uvažování zdali budu ještě dáma? Smí se tohle a tamto?
Nemáte někdy den, kdy prostě rebelujete, protože Vám už vadí zajetý diktát, co je a není vhodné? Kdy si do obyčejného oblečení přihodíte trochu legrace? Vezmete si nějakou výraznou křiklavou barvu jen tak pro radost?

stricc  28.11.13 16:29

@bosorkáňa móda a humor? tady? vyloučeno! :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 28.11.13 16:29

A jeje, další, která si myslí, že objevila ameriku. a nevšimla si, že tu takové téma je už asi po 385.

Pirek
6778 příspěvků 28.11.13 16:30

@bosorkáňa
Furt! Ale asi něco dělám špatně, lidi to nechápou! Nebo nechápou? Nebo já něco nechápu?

Příspěvek upraven 28.11.13 v 16:30

bosorkáňa
215 příspěvků 28.11.13 16:30

A jéje, tak koukám, že tady nebude chybět jen nadsázka v oblečení, ale taky trochu v komunkikaci ;)

bosorkáňa
215 příspěvků 28.11.13 16:38

Ale že je to opovážlivost, založit diskusní téma v diskusním fóru, no FUJ!

Brunhilde  28.11.13 16:42

Potvrzuji vyjádření @stricc a vy se opovažte si tady z toho dělat legraci! To jsou vážné věci, za čouhající prádlo, silonky, křečovité nebo žádné ladění se tady rituálně popravuje, rozumíte?

lioncity  28.11.13 16:44

@Brunhilde, kdepak, za to se za trest nasazuje klobouk :-D

Brunhilde  28.11.13 16:45

@lioncity
Tak tohle jsem opravdu nepochopila. Prosím o vysvětlení.
(klobouk mám, ale musela bych si ho jít nasadit domů…)

bosorkáňa
215 příspěvků 28.11.13 16:48

Můžete mne popravit rituálně s kloboukem na hlavě, budu se snažit necukat hlavou. A hned vám dám důvod - dneska jsem si dokonce vzala mikinu zakoupenou na fleru, taková jsem odvážná :)

bosorkáňa
215 příspěvků 28.11.13 16:50

stricc  28.11.13 16:56

@bosorkáňa to jste vy? culíte se hezky, ale co se týče smyslu pro humor, obávám se, že se beznadějně míjíme. Vy nechápete nadsázku ve vyjadřování a já zas nechápu, co je na tý mikině vtipnýho, mně připadá úplně normální :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 28.11.13 17:04

@stricc
zvláštní na ní bude asi skrytá reklama…

bosorkáňa
215 příspěvků 28.11.13 17:07

Na tý mikině není vtipnýho nic, jen jsem narážela na to, jak se tady nesnáší fler :) na té fotce nejsem já, je to paní, co ty věci vyrábí. Na peklo jsem dřív chodila ráda, ale prostě mi přišlo, že se z něj stává tak trochu sekta. Nedostatek nadsázky jsem vyčítala paní, co mne považuje za objevitelku Ameriky, ne Vám, nad Vaším příspěvkem jsem se jen usmála, dokonce si troufám tvrdit, že nepotřebuju slovo legrace do závorky za každým příspěvkem ;).

Jiná Realita
13791 příspěvků 28.11.13 17:12

@bosorkáňa
nedostatek nadsázky jste vyčítala slečně, která nosí zajíce na svetru, růžové kotníkové boty, kočky na mikině, srdíčkový kabát a houpacího koně na krku…

vedle toho vaše děsně vodvazová mikina plná nadsázky a humoru dost bledne, fakt ;)

bosorkáňa
215 příspěvků 28.11.13 17:14

Za legraci považuju, když mi kamarádka oznámí, že si koupila „toho trapnýho soba na broži, co mají všichni a ke všemu byl růžovej“. Pak si ho připne na klopu a je spokojená - prostě jí je fuk, že se to neschvaluje, protože to mají všichni. Za trochu homoru považuju modrý pramen ve vlasech jiné své jinak dost konzervativní kamarádky, nebo když potkám v tramvaji slečnu s klapkama na uších nebo nějakou mladou kočku v sukni s teniskama - občas tyhle věci taky udělám.
Ne, nelezou mi u toho kalhotky, ale taky nejsem vždy barevně dokonale sladěna

bosorkáňa
215 příspěvků 28.11.13 17:15

@Jiná Realita Jo, to je super, proto jsem tohle téma založila, ale vy nééé sem napsat vaše kočky na mikině, to je lepší šoupnout arogantní příspěvěk o objevení Ameriky :)

Nixe Lulu
326 příspěvků 28.11.13 17:26
@Jiná Realita píše:
@bosorkáňa
nedostatek nadsázky jste vyčítala slečně, která nosí zajíce na svetru, růžové kotníkové boty, kočky na mikině, srdíčkový kabát a houpacího koně na krku…vedle toho vaše děsně vodvazová mikina plná nadsázky a humoru dost bledne, fakt ;)

Jací zajíci a kočky a srdíčka…? Odkud pochází tohle? Něco, co už je smazané?

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit