Tulle skirts- baletne sukne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Modigliani
781 příspěvků 19.08.13 15:21
tulle skirts- baletne sukne

Pridajte vase nazory na nosenie tulle skirts. Do akeho veku je to este ok, napady ako ich kombinovat, na ake prilezitosti su vhodne.

Reakce:

Lettie
426 příspěvků 19.08.13 15:27

@Modigliani Za mne tak do sesti let, pak uz bych to vynechala.
Baletky na podium samozrejme do konce aktivni kariery:-)

Ceresa
465 příspěvků 19.08.13 16:15

No 6 uz mi davno neni a dve baletni sukne mam. Jedna je od Akari a druhou jsem koupila na Code-mode. Kdyz se dobre nakombinuji, tak rozhodne nevypadaji infantilne. Nosim je bezne do prace, teda kdyz nemam nejakou schuzku;)

Karoleenah
2322 příspěvků 19.08.13 17:33

Až já si konečně koupím tylovou sukni (jako že si ji koupím, už ji mám uloženou ve watchlistu na eBay! :D), tak ji hodlám nosit nějak takto. Nebo i s biker boots místo lodiček. Mně stejně holčičkovské romantické kombinace nesluší…

Cinkitoo  19.08.13 18:04

Je mi 23, mám, nosím. A je moje nejoblíbenější. Určitě bych neřešila, do kolika let ano nebo ne. Máme tu jednu odbornici přes tylovky a určitě si nemyslím, že by je měla věnovat dceři.

Dahllie
2222 příspěvků 19.08.13 18:18

Spíš než věk bych řešila váhu. ;-) Na éterické víle bude vypadat rozhodně líp než na ženské s křivkami většími než velkými.

Giulietta  19.08.13 18:28
@Lettie píše:
@Modigliani Za mne tak do sesti let, pak uz bych to vynechala.
Baletky na podium samozrejme do konce aktivni kariery:-)

Dior ma na to iný názor. :-D

Giulietta  19.08.13 18:31

Go-lightly
3428 příspěvků 19.08.13 18:37

Tak jsem chtěla napsat, že já bych nikdy, ale toho Diora bych brala.

Petrunnka
46 příspěvků 19.08.13 19:54

Tak za mne určitě ano :-) Sama ji nosím nejraději v kombinaci s pruhovaným nebo bílým tričkem a koženým křivákem. V kombinaci s krátkým vypasovaným sáčkem nebo košilí klidně i do práce :-)

Dorenika
464 příspěvků 19.08.13 20:05

No ja uz ju tiez mam v kosiku na ebay a hned potom ako si kupim rukavice do fitka si ju mam v plane kupit a nosit ju budem dokym sa mi nerozpadne, potom si kupim novu a stale dookola :D

andreama
228 příspěvků 19.08.13 20:34

@Go-lightly Já též.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit