Tylová nařasená sukně - střih

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Izzzyq
2 příspěvky 06.07.12 17:45
Tylová nařasená sukně- střih

Dobrý den,
Potřebovala bych alespoň částečný střih na tylovku. Na internetu jsem našla spoustu návodů, ale takových že se tyl nastříhá na proužky a uzlíky se přivazují ke gumě.
Na fler. cz jsou poměrně drahé. A ušití nebude tak složité. Je to nařasená sukně se sedlem+ 4-6 vrstev tylu…
A teď se dostávám k zásadnímu problému. Kolik by bylo potřeba toho tylu?
Všem děkuji za rady a odpovědi.

Reakce:

volfish
903 příspěvků 10.07.12 12:45

Záleží na požadované délce sukně (diametrálně odlišnou spotřebu bude mít kratičká sukýnka ala baletky versus obrovská sukně po zem) a šířce tylu, který seženete - dají se koupit půlmetrové proužky, ale i 3m tyl.
Hodně bohatá pak vypadá kolová nebo půlkolová sukně - a to je prostá matematika - http://www.danamadeit.com/…e-skirt.html

Ahime
1 příspěvek 10.07.12 13:50

Ten odkaz je moc fajn :)

DanielaS
4599 příspěvků 10.07.12 13:51

Ono zalezi i na tom, jak moc chcete rasit, a na tuhosti daneho tylu. Nejlip asi jit do obchodu a zkusit to naaranzovat na sobe nebo na nekom ochotnem.

Izzzyq
2 příspěvky 11.07.12 13:22

Děkuju moc :).

DanielaS
4599 příspěvků 12.07.12 20:49

Ted jsem se divala na prvni dil Big fat gypsy wedding a holcicka tam na prvni prijimani ma saticky z PETI SET metru tylu… Vazi dvakrat tolik, co ona. Kdyz rasit, tak rasit!

marmota-b
529 příspěvků 27.07.12 12:31

Nevím, co přesně si představujete, ale tady je jeden návod s trochou rozměrů…
 http://amamus-amatis-amant.blogspot.cz/…utorial.html

Jinak cena, na kterou si stěžujete, se bude odvíjet od množství látky a práce, která do toho jde (nařasit takové množství látky nebude legrace). Jen, abyste s tím počítala i pro sebe.

sulcka
3 příspěvky 10.12.12 12:12

IZZZYQ, možná už jste to vyřešila, ale tady je zdarma návod přístupný po registraci
 http://www.burdastyle.de/…hnittmuster/?…

Dorenika
464 příspěvků 10.12.12 12:28

@sulcka tu bielu by som brala…

punčocha
23 příspěvků 10.12.12 16:33

Šila jsem teď 4-leté vnučce baletní sukýnku, prvně z tylu - 6 vrstev. Fuj tajbl, bylo to jako krocení divé zvěře, při stříhání i šití takřka nezvladatelné. Možná je na to nějaká finta, já na ni ale nepřišla. Takže za mě, už nikdy více, raději se pustím do kabátu.

Mahtiel
443 příspěvků 04.02.13 16:53
@DanielaS píše:
Ted jsem se divala na prvni dil Big fat gypsy wedding a holcicka tam na prvni prijimani ma saticky z PETI SET metru tylu… Vazi dvakrat tolik, co ona. Kdyz rasit, tak rasit!

Páni, tak pro tu bych vraždila :D A já trapčim s šesti metrama…Jdu se zakopat :( :D

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit