Typ postavy - hubené jablko?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamari
17 příspěvků 15.04.14 17:38
Typ postavy - hubené jablko?

Vypůjčila jsem si anonymní foto z jiné diskuse, jen jsem zabarvila obličej. Můj dotaz zní: jaký typ postavy má slečna ns obrázku? Pokud zůstaneme jen u těch dvou základních - hruška nebo jablko? Mám stejnou postavu, tzn. hubené dlouhé končetiny, krátký trup, prsa po tátovi. Když přiberu, tak pouze na břichu. Moc se mi líbí halenky zastrčené do kalhot nebo sukní, ale nesluší mi to a necítím se v tom. Když dám pásek do pasu, mám ho děsně vysoko. Když ho dám níže (na boky), tak to zase vypadá, že mám pas strašně široký. V nabírané sukni vypadám jak selka, ale s tenkýma nohama. Jak nejlépe oblékat takovou postavu (s ohledem na věk 40+)?

Reakce:

SkyP
170 příspěvků 15.04.14 18:27

Navrhuju obléknout jako na obrázku. Slečna vypadá skvěle. Ale mimochodem vzhledem k té její sukni není ani poznat, jestli je ten typ „hubeného jablka“.

Mirt
422 příspěvků 15.04.14 22:00

Já se neodvažuju soudit, jaký typ je slečna, ale trochu mě zarazilo, že říkáte, že s postavou jako tahle máte „prsa po tátovi“. Jéžíšmárjá, co bych pak měla já…:D. Jinak se mi její postava líbí a tohle oblečení jí podlě mě sedí, takže souhlasím se SkyP.

Lamari
17 příspěvků 16.04.14 02:19

@Mirt No takto vypadám s molitanovou podprsenkou :-D

isko
511 příspěvků 16.04.14 17:53

Myslím, že dáma na obrázku určitě není jablko.

1. má poměrně štíhlý vršek. Jablka mají VELKÁ prsa a VELKÉ břicho, hubenější jablka menší prsa a menší břicho, ale vždycky to tam je vidět, že ten vršek je mohutnější než spodek.
  2. I na té sukni je vidět, že má boky znatelně širší než pas (u jablek absentuje pas). Dá se to poznat v té části, jak je pásek. Nemyslím to, že má tu sukni nabíranou, ale vysloveně tam, kde je ten pásek. Konečně Vy o sobě taky píšete, že když dáte sukni na boky, tak máte pas hodně široký. To znamená jedinou věc - máte boky širší než pas, čili opět - žádné jablko.

KoraKora
2291 příspěvků 16.04.14 18:44

Postavu na fotce bych kvalifikovala jako velmi pěknou. Pokud máte podobnou, nevím co řešíte.

scarlete
404 příspěvků 17.04.14 14:47

Jablko má také obvykle širší ramena než boky - prostě jablka nemají žádný zadek a většinou přibírají ne jen na břiše, ale i na rukách, prsou a mívají i širší ramena… ono je to někdy matoucí i tím, že když přiberete jen pár kilo, obvykle to bývá kolem pasu, protože se ženám obecně ten tuk ukládá kolem pasu nejlépe, obzvlášť po čtyřicítce. Slečna na fotce vypadá spíš jako ukázkové přesýpací hodiny, i když nejsou vidět boky (takže může být i hruška) u typů postavy hruška nebo přesýpačky nejde tak úplně o veliksotí prsou, ale o optickou rovnováhu - šíře ramen (hrudníku) = šíře boků u přesýpaček, u hrušek je obvod boků výrazně větší než obvod ramen a hrudníku.

Lizbeth
106 příspěvků 20.04.14 17:05

Tak já jsem nyní vyvedena z míry, protože jsem žila v domění, že není pouze typ jablko a hruška - jako základní typy..
Prostě jablko, hruška a rovnoměrná postava, atletická, atd..
Slečna na fotce vypadá jako ideál - rovnoměrná postava - má prsa, pas, štíhlé nohy..jablkoidní na ni nevidím nic.
Já jsem kupříkladu taková chlapecká rovnoměrná postava ( né štíhlá jako chlapec :) )..takže když přibírám, přibírám všude a rovnoměrně a hubnu také tak..

Siv11
165 příspěvků 02.05.14 21:32

A co místo jablko a hruška začít rozlišovat víc typů? ;-) Přesýpací hodiny, oblé přesýpací hodiny, trojúhelník na základně (vaše hruška), trojúhelník na hrotu, útlý sloup, obdélník a kulatý typ (vaše jablko)?

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit