Účesy a návody

Fotoalbum tématu (42) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ems
1482 příspěvků 27.08.12 20:52
Učesy a návody

V diskuzi „Co jsem měla dnes na sobě“ se objevilo pár skvělých účesů. Tak mi přišlo dobré založit diskuzi, kde byste se mohli vlastními výtvory pochlubit, případně dát i návod…:)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reakce:

Blair
359 příspěvků 28.08.12 09:55

@Ems Já se často inspiruju tady:
www.youtube.com/…itUp1/videos

veveru
400 příspěvků 28.08.12 13:06

@Blair No, tak mám co dělat, než to všechno nastuduju :-D Díky za tip :)

Viktorie H.
664 příspěvků 28.08.12 15:33

Já mám teď právě mikádo, takže Vám asi moc neporadím. Spíš bych potřebovala poradit já. Nemáte někdo nějaké odkazy, kde popisují nějaké úpravy mikáda?

Ems
1482 příspěvků 28.08.12 15:40

@Viktorie H. krátké vlasy budou asi nejsložitější… mám jen tohle

Viktorie H.
664 příspěvků 28.08.12 15:44

@Ems Náhodou super video, děkuji.

Ems
1482 příspěvků 29.08.12 18:54

Ok tak když, už sem si tu diskuzi založila přispěji špetkou do mlýna…
Nedávno jsem se zamilovala do takového toho hipster účesu.. nemohla jsem najít nikde žádný návod… tak sem si sedla před zrcadlo a zkoušela jsem..sice to není přesně ono ale je to už hodně podobné, tak nevím jestli v tom můžu vyjít na ulici.. :D

Dáma_s_hranostajem
136 příspěvků 29.08.12 19:59

@Blair Díky, díky, díky za tento odkaz! Absolutně perfektní!

@Ems Sice nevím, jakého účesu jste chtěla dosáhnout, ale tento je určitě povedený a hodí se mezi lidi, teda aspoň za mě ano :)

Ems
1482 příspěvků 29.08.12 20:04

@Dáma_s_hranos­tajem asi něco takového http://weheartit.com/entry/32992138

gulietta  29.08.12 21:46

veveru
400 příspěvků 29.08.12 21:52

@Ems Proč by ne, vypadá to moc hezky :)

veveru
400 příspěvků 29.08.12 21:54

@gulietta No tak to je precizní… To snad ani člověk nemůže zvládnout sám, nebo jo?

gulietta  29.08.12 21:55

@veveru len ak by si zložil hlavu na stol pred seba. :-)

veveru
400 příspěvků 29.08.12 21:56

@gulietta Nikdy mi to nešlo ani na cizí hlavě, tak to už to vzdávám předem :D

gulietta  29.08.12 21:59

Nevzdávajte to! :-) Až vyriešite odloženie hlavy, tak Vám budú vďačné všetky čo tu nadávajú na kaderníčky a budú si všetko robiť svojpomocne! :-)

veveru
400 příspěvků 29.08.12 22:04

@gulietta Odložení hlavy mi bude hlavou vrtat ještě dlouho :-D Jinak dneska jsem už vyzkoušela jeden z účesů z odkazu od @Blair, a to konkrétně Quick Messy Bun. Slečna ho tam popisuje jako velmi jednoduchý účes, který se hodí, když nemáte čas nebo náladu něco složitého s vlasy dělat. Mně to teda zabralo čtvrt hodiny, ale výsledek se mi moc líbil :)

seznam.mih  29.08.12 23:42

Rybí cop není těžkej :D V tomhle provedení bych se ale bála o svoje duševní zdraví nerváka :D

Rosalyn
925 příspěvků 30.08.12 08:32

Tak já mám problém uplést na svých vlasech jednoduchý cop - nějak to zvládnu, ale výsledek vypadá divně. Chtěla bych se naučit francouzský cop, ten se mi líbí.

seznam.mih  30.08.12 08:44

Francouzskej cop se snad nedá uplést sama ne? Pokud člověk u toho nemá zrcadlo a chce, aby to nějak vypadalo.

seznam.mih  30.08.12 08:51

@Ems To je parádní video! Mám asi pdoobně dlouhé vlasy a ta holčina je krásná!

Přemýšlím, že bych si podobně nechala udělat ofinu, ale ještě kratší, protože mi strašně rychle roste ofina a zase by mi to lezlo do očí :D

seznam.mih  30.08.12 08:52

Jinak obecně na krátké vlasy doporučuju hrát si s šátkama, čelenkama, výraznýma sponkama.. na krátkých vlasech to vypadá fakt zajímavě a hraní s vlasama to je moje záliba momentálně :) Dneska chci jít do práce s uvázaným šátkem, tak sem pak hodím fotku.

Wiolla
586 příspěvků 30.08.12 12:03

@Blair Pěkná videa, díky! A kam až jsem se všude proklikala, to bych mohla sledovat hodiny! ;-)

Já sama se dívám po účesech, které budou spíš zvednuté, budou dobře vypadat a budou co nejjednodušší na učesání (dávám tomu max. 5 minut, pak zuřím). Moc se mi líbil tento, kde jsou to jen 2 gumičky a protažení vlasů. Super, už jsem zkoušela a jde to - dávala jsem i sem na MP do „Co jsem měla dnes na sobě“ .

Teď jsem se ještě proklikala na tyto 2 účesy, které musím určitě zkusit. Jeden je dokonce jen s 1 gumičkou(!) a druhý s čelenko-gumičkou. Ten první by mohl být hodně rychlý, ten druhý po natrénování taky.

http://www.youtube.com/watch?…

http://www.youtube.com/watch?…

Tleilaxan
241 příspěvků 30.08.12 13:17

@seznam.mih Francouzský cop se dá uplést sama velmi jednoduš, pokud má vypadat opravdu pěkně, je to opravdová makačka (ty zvednuté ruce), ale taky to jde. Kdybych si ho pletla častěji, možná by to bylo ještě jednodušší :)

Lettie
426 příspěvků 30.08.12 13:42

@Wiolla ten prvni je fakt superrychly, hned jsem ho vyzkousela a vypada dobre, i kdyz mam vlasy o neco kratsi, nez slecna z videa.Diky za tip!

Wiolla
586 příspěvků 30.08.12 13:49

@Lettie Taky to hned zítra zkusím (dnes mám opět ten 2-gumičkovej a zase jsem se u toho trošku zapotila). Já na to video s tou 1 gumičkou totiž nevěřícně koukala, že vlastně dělá to stejné jako já - dá vlasy do jedné gumičky a nechá tam při poslední otočce tu vlasovou smyčku (tak to nosím na doma a přiznám se, že i sem tam ven, ale je to brrr). A pak si říkám, co s tím jako teď bude dělat? Kam to dává? A nevěřícně jsem koukala, jak se prostým zasuntím konečků i smyčky dovnitř z mé „uklízečkové“ smotaniny dá udělat formální účes! Prostě paráda.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit