udělátko na protahování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NovemberRain
5 příspěvků 05.12.11 14:51

Omlouvám se za neandrtálský slovní projev, ale ono je strašně těžké popsat něco, co neumíte pojmenovat. :) Chtěla bych využít zvýšené koncentrace švadlenek na tomto webu a zeptat se, zda někdo náhodou netuší, jak se jmenuje tento předmět:
http://imageshac­k.us/photo/my-images/141/be­ispielprym1.jpg/

Reakce:

Mori  05.12.11 15:09

Obrázek se mi neukazuje…
ale jestli jde o protahování nitě do jehly, tak tomu maminka odjakživa říkala navlíkáček.

A.C.
153 příspěvků 05.12.11 15:48

Německy Einzieher, česky to bude navlékač. Třeba zde
http://www.blan­cheporte.cz/na­vlekace-gumy

Katio
196 příspěvků 07.12.11 22:44

Tak na tohle odjakživa používám spínací špendlík neboli sicherhajcku :)

tramtaria
4 příspěvky 15.01.12 02:31

Tak tohle nám ukazovala (a prodávala) paní Kalců na semináři o galanterii. Kus za 7 Kč ;-)))

ZetKa
289 příspěvků 15.01.12 08:43

Cha, tohle jsem si zrovna (mimo jiné) odnesla včera ze semináře u Kalců, neb to na mne vykouklo jak zjevení. Spínací špendlík se mi párkrát při navlékání gumy rozevřel, a tohle by to mělo vyřešit. Tak jsem zvědavá, jak se mi to bude používat :)

Kalcu
164 příspěvků 15.01.12 21:05

Milé dámy a slečny, ten navlékač na gumičky a šňůrky se po staru jmenuje „žingle“. Určitě to není zbytečnost ve vaší krabici se šitím, to ale uvidíte. Už žádný otevřený spinácí špendlík a dopichané prsty. Jen je dle mého zbytečné kupovat tenhle kousek plastu značkový za cenu okolo stokoruny, ale zcela vám stačí ten za sedm korun (tady je povoleno šetřit!).

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit