Ukažte podvazky!

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diabla
7 příspěvků 24.02.14 13:30
Ukažte podvazky!

Milé pekelnice, zajímá mě váš osobní a subjektivní názor :-)
Chystám se na studentský ples na malém městě ve stylu Jamese Bonda. Na FB události se objevila výzva, že kdo přijde stylově vyparáděný, bude mít nějakou výhodu u baru. U pánů je onou stylovou parádou myšlen motýlek, u dam podvazek.
Ohradila jsem se, že mi ukazování podvazku přijde nevhodný, že je to spodní prádlo a tudíž by neměl být vidět, a že pod sukní beztak nijak k atmosféře plesu podvazky nepřispějí. Byla jsem označena za přehnaně prudérní, že se tím nemyslí pravé podvazky, ale takový ten „svatební“, a že klidně může být jen kousek nad kolenem, tak bude stačit u baru vyhrnout sukni jen zlehka.
Ale za svým názorem si stojím, prudérní nejsem, bez té výhody u baru se klidně obejdu, ale prostě podle mě by dáma neměla na plese sukni vyhrnovat ani o kousek (a už rozhodně ne před celou frontou z baru:-)
Co myslíte vy? :-)

Reakce:

Karin
3401 příspěvků 24.02.14 13:54

S podvazkem nad kolenem bych si připadala jako blbec :D Nemluvě o tom, že bych u báru vyhrnovala sukni, abych dostala slevu… Kdopak to vymyslel?

Karin
3401 příspěvků 24.02.14 13:56

Jinak nejsem znalec bondovek, ale pár jsem jich viděla a nevzpomínám si, že by nějaká bond girl ve společenských šatech ukazovala podvazky.
Místo podvazku volte stylovou krátkou palnou zbraň.

gummybee
4595 příspěvků 24.02.14 14:01

Tak ono se dneska říká podvazky i tady tomu

nic to ale nemění na tom, že na ples je to asi krajně nevhodné

Karin
3401 příspěvků 24.02.14 14:05

@gummybee : zřejmě záleží na tom, co si ti mládežníci představují pod pojmem „studentský ples“ :D Každopádně bond girl je svůdná, ale ne laciná.
Zkusila jsem nějaké fotky bond girls vygooglovat a podvazky jsem ještě nenarazila, a to ani na těch neoblečených fotkách… Tak si říkám, jestli ten nápad s podvazkem nevyšel z hlavy nějakého nadržence, lačného pohledu na stehna spolužaček.

Karin
3401 příspěvků 24.02.14 14:10

Na ples ve stylu bond girl:

bestia
2296 příspěvků 24.02.14 14:12

Mam takeho tusaka, ze tolko odhalenych stehienok co tam uvidite uz pohromade nikdy nezazijete
chcelo by to fotoreport, pekelne to podla bude velmi :D

Karin
3401 příspěvků 24.02.14 14:15

Anebo -

gummybee
4595 příspěvků 24.02.14 14:15

@Karin no předpokládám, takhle to většinou na studentských plesech chodí.. jinak jste to vystihla přesně, bond girl je svůdná, ale ne laciná!! a každá bondgirl byla taky v jiném prostředí, ve stylu bondgirl taky můžete přijít v potápěčském neoprenu :D

diabla
7 příspěvků 24.02.14 14:18

Karin, s Googlem a heslem „bond girl“ jsem to vzdala očividně mnohem dřív než vy… :D Smířila jsem se hold s tím, že tentokrát tematická nebudu :))
Jinak pojem „studentský ples“ jsem si vymyslela sama, abych vás trochu uvedla do kontextu…
Bestia: dobrý nápad! :) Jdu trénovat nenápadné focení :))

Zebra33
2038 příspěvků 24.02.14 14:25

Tipuju, ze je tou „bondgirl“ myslena spis postava typu Angelina Jolie v Mr. & Mrs. Smith. Vygooglujte si to heslo a prvni, co na vas vyskoci, je obal DVD, kde ma Angelina cerne dlouhe saty s vysokym rozparkem a z nej kouka takovy jakoze „podvazek“ a za nim zastrcena zbran :)

Klotylka
496 příspěvků 24.02.14 20:23

Můžete si ten „svatební podvazek“ dát na ruku jako náramek, nebudete muset vyhrnovat sukni. :-)

Go-lightly
3428 příspěvků 24.02.14 20:45
@Karin píše:
Jinak nejsem znalec bondovek, ale pár jsem jich viděla a nevzpomínám si, že by nějaká bond girl ve společenských šatech ukazovala podvazky.
Místo podvazku volte stylovou krátkou palnou zbraň.

Absolutně! Žádná Bond girl nikdy podvazky na veřejnosti neukazovala, ale stylové by bylo vzít si falešný podvazek s malou pistolkou, jak agentky nosívají, a budete hvězda.

Eleanor Rigby
552 příspěvků 24.02.14 21:29

V ČR není povoleno nosit viditelně palné zbraně ani makety palných zbraní.
Pokud organizátoři chtějí po dámách, aby předváděly podvazky, důkladně bych zauvažovala o možnosti se akce nezúčastnit. Touha hrnout se do ponižujících situací mi bohužel asi schází a ani svou přítomností bych to nechtěla podporovat.

diabla
7 příspěvků 24.02.14 22:08

@Go-lightly : tohle je roztomilý:) na maškarní bych takhle klidně šla :) Ale na tenhle ples mám šaty ke kolenům a rozhodně je nikam vyhrnovat nehodlám! :))
@Eleanor Rigby : oni nikoho nenutí a už vůbec určitě nezamýšleli nikoho ponižovat. Tematický doplněk je ryze dobrovolný. Bojkotovat kvůli tomu večer s přáteli rozhodně nechci :) Já jsem tu byla jen zvědavá, jestli jsem fakt jediná, komu se to zdá divné… A potěšily jste mě, že tedy nejsem :)

Go-lightly
3428 příspěvků 24.02.14 23:23

@diabla Vyhrnovat rozhodně ne, to je nebondovské. Jedině rozparek a poodhalit, jako se odhalí revolver pod sakem. Pokud máte šaty, které to neumožňují, vzdejte to.
@Eleanor Rigby Vážně? A já nosívala na krku maličkou pistolku, která dokonce střílela, tedy, po stisknutí spouště udeřil kohoutek (?) do nárazníku kapsle a vydalo to přesvědčivou ránu. Mohli mě zatknout…

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 24.02.14 23:31

Nebo si pořídit punčocháče s revolverem :-D

budox
619 příspěvků 25.02.14 07:41

@diabla
připomněla jste mi sousedčinu dceru, v devadesátých letech se vrátila z Brna na malé město a rovnou si to hrnula na ples. Měla na sobě saténovou noční košilku a samodržky, kde byl programově odhalen krajkový lem. Nikdy na to nezapomenu.
Vypadala nějak takhle + 30 kg

Kvůli drinku zdarma bych na sebe svatební podvazek rozhodně nevzala

Karin
3401 příspěvků 25.02.14 09:20

@Eleanor Rigby : vždyť jo, já to myslela ironicky. Neradila bych nikomu vážně, aby šel na ples ozbrojen. Doufám, že to tazatelka pochopila :-)

stes  25.02.14 11:52

@gummybee Kromě štiky mě vyděsila i vedlejší velryba :-)

plummy
122 příspěvků 07.03.14 12:21

Pripájam sa k názorom, že takýto nápad je divný a nie je nič zvláštne na tom, že Vám príde nepríjemné, takto sa ukazovať.
Ak ale predsa chcete tú výhodu pri bare, spomenula som si na jednu moju kamarátku, ktorá vlastní takého pančuchy s imitáciou podväzkov :D 

to by možno nemuselo byť až také nepríjemné ukazovať a zároveň Vám to nezlezie dole, keďže sú to pančuchy vcelku. Samozrejme, šaty by som zvolila v takej dĺžke, aby ten falošný podväzkový pruh nebolo vidno :D

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit