Umělá prsa

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajujuška
422 příspěvků 20.10.13 16:33
umelé prsia

Nový článok ma inšpiroval k dileme
Umelé prsia áno či nie?
A zaujímali by ma aj osobné skúsenosti - teda od rozhodnutia, cez priebeh operácie, cenu a prijatie okolia.

Příspěvek upraven 20.10.13 v 16:47

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 20.10.13 16:40

Jako u všeho… s mírou

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 21.10.13 07:49

Myslím, že když má někdo mindrák z malých či nevzhledných prsou a trápí se tím až do dospělosti, určitě plastika prospěje psychickému stavu. Nebo pokud se nějaké mamince výrazně změní tvar prsou po kojení a je z toho nešťastná. Ale dnešní trend „modelek“ a celebrit nechápu, zvětšují si původní pěkná, i když třeba drobnější prsa, často neúměrně své postavě, někdy bezdůvodně nebo jen tak z nějakého rozmaru…To je podle mě zbytečné.

Jirkátor
1515 příspěvků 21.10.13 08:29

Jsou určitě oddůvodněné případy, kdy lze „umělá prsa“ doporučit, ale v naprosté většině je to pouze rozmar, jež má původ v nedostatku sebevědomí ženy, která čeká, že jí velkééé poprsí zlepší život, pokažený dekoltem o velikosti A, a je tudíž ochotna podstoupit rizika spojená s operací.
Mezi námi muži jsou milovníci poprsí velkých i malých velikostí a určitě se mezi námi najde alespoň jeden, kterému se ta Vaše budou líbit.

Morže
1091 příspěvků 21.10.13 08:44

Ani já ani nikdo v mém okolí nemá žádné zkušenosti s plastiku prsou (bohužel či bohudík?), ale jedna slečna na fóru o tom mluvila a nemohla si to vynachválit. Ona šla ale na zmenšení prsou.
Před několika lety jsem taky uvažovala o plastice, že bych si je nechala zmenšit. Není moc příjemný, když vás lidi vnímají jen jak jedno velký chodící prso. Moje mamka mi často kdykoliv jsem si jen postěžovala na bolavá záda, nejradši hned posílala pod nůž. Nicméně představa, že bych tam přišla, kreslili si na mě jako prase na porážku a potom do mě řezali, se mi dost ekluje. Před přítelem občas prohodím tu myšlenku na operaci a potom se mi snaží přesvědčovat o tom, jak je mám super.
Ono teďka, i když jsem mladá a prsa moc pevná nemám, je to občas traumatizující, když se vidím v zrcadle a prsa jsou dole než nahoře… Na druhou stranu - jediný člověk, komu se chci ukazovat nahá, o nich říká, že jsou pěkná a pevná a že je jasný, že u takhle velkých prsou nebudou nahoře jako kdybych měla silikony, mě částečně uklidňuje. Ještě s faktem, že ze správnou padnoucí podprsenkou okolí nepozná nic…
Ale pokud člověku operace zlepší sebevědomí a nevypadá po tom uměle a nikde se s tím nebude chlubit, tak proč ne. Nejhorší jsou právě ty slečny, co si nechávají zvětšovat kozy o tři čísla navíc neúměrně svojí postavě a pak se předvádějí jak šlapky. Ono bůh ví, kolik lidí kolem vás má tu plastiku a ani si toho nikdo nevšimne.
Za sebe už budu myslet na operaci možná až budu mít odkojené děti a to bude tuším ještě na dlouho :)

megisek 1
156 příspěvků 21.10.13 19:29

Pod pojmem „umělá prsa“ myslíte implantáty? V tom případě bych se hodně bála, protože poté myslím nelze mamografické i sono vyšetření považovat za zcela spolehlivé.
Co se týče zmenšení prsou ze zdravotního hlediska, tam je to jistě na místě, znám několik žen a jsou naprosto spokojené a částečně i litující, že do toho měly jít dříve.

vashtie  21.10.13 20:26
@megisek 1 píše:
Pod pojmem „umělá prsa“ myslíte implantáty? V tom případě bych se hodně bála, protože poté myslím nelze mamografické i sono vyšetření považovat za zcela spolehlivé.

Proč myslíte?

megisek 1
156 příspěvků 21.10.13 21:26

Dle mého názoru implantáty mohou fungovat jako bariéra, díky které se může ledacos schovat a tudíž vyšetření není až tak spolehlivé.

Brunhilde  21.10.13 21:32
@megisek 1 píše:
Dle mého názoru implantáty mohou fungovat jako bariéra, díky které se může ledacos schovat a tudíž vyšetření není až tak spolehlivé.

Chápu dobře, že princip ultrazvuku i paprsků X je vám neznámý? Mám k vám jednu prosbu: Nesušte živé tvory v mikrovlnné troubě!
Jinak není vaše neinformovanost v zásadě životu nebezpečná.

Nixe Lulu
326 příspěvků 21.10.13 21:54

To je holt každého rozhodnutí, pro mě ale rozhodně ne. Nevidím v tom žádný smysl. Malá prsa jsou rozhodně pohodlnější a podle mě i estetičtější. Někdo má z nich třeba komplexy, ale proč? Je normální, že lidi mají dané různé typy těla a tedy i různé velikosti prsou, není třeba se předělávat podle vzoru někoho jiného. Spíš bych chápala zmenšení v případě nepohodlí nebo bolestí jako důsledku velkých prsou.

catherinne
12487 příspěvků 21.10.13 21:57

Proč komplexy? Třeba lentilky pod kobercem nejsou terno, stejně jako šestky na koberci.

skylor
159 příspěvků 21.10.13 21:57

http://zpravy.idnes.cz/…-/krimi.aspx?…
Stálo jí to za to?

megisek 1
156 příspěvků 21.10.13 22:03

@Brunhilde Nejde ani tak o mou informovanost jako o současný stav mé známé s implantáty, vyšetření dělané před prázdninami- v pořádku-,v září měla problém a nyní se už léčí, toť vše.

catherinne
12487 příspěvků 21.10.13 22:05

@skylor
ale tak to je souhra náhod a ta se vám může stát i když půjdete přes cestu do obchodu pro chleba.
Nebo jízda autem. Rozhodně při ni zemřou měsíčně stovky lidí a taky nemuseli. Mohli jít do práce pěšky, ne každý to má tak daleko, že by to neušel. Ale proč šlapat půl hodiny, když jsem tam za sedm minut autem, že jo.

skylor
159 příspěvků 21.10.13 22:10

@catherinne to ano, ale proč si riziko předčasné smrti zvyšovat ještě tímto? Ale jsem bývalá zdravotní sestra a zbytečné riziko celkové narkózy a zbytečného operativního zásahu vnímám dost negativně, daleko negativněji, než nezdravotnická populace. Jen jsem tady chtěla upozornit i na rizika. Kdo může vědět, že zrovna on to nebude a jestli mu stojí za to opustit rodinu a blízké?

Edit: doplněno

ilnyia
53 příspěvků 07.11.13 17:03

Po té co jsem proděla poměrně dost zdravotních operací, asi úplně nepochopím někoho, kdo do sebe potřebuje nechat řezat pro radost…Chápu operace ze zdravotních důvodů nebo rekonstukční, ale nemyslím si, že za spokojeným životem a štěštím ženy stojí zrovna velikost prsou..

modny guru
280 příspěvků 07.11.13 17:34

Neviem, preco by som si mala dat operovat prsia pokial to nie je zo zdravotnych dovodov alebo kvoli sebe a svojmu sebavedomiu. Urcite by som do toho nesla s tym, ze sa chcem pacit muzom, preco by som sa mala prisposobovat vkusu inych? Aj tak sa nebudem pacit vsetkym, tak hlavne ze sa budem pacit sama sebe.

Diankenstein
1891 příspěvků 07.11.13 17:59

Proč plastická operace, když šikovná žena dokáže od nevzhledných prsou odpoutat pozornost v kvalitním kardiganem a šňůrou perel?
Koneckonců opravdová krása je uvnitř každého z nás a já si za ty peníze raději zajedu na dovolenou.

mkoll
144 příspěvků 07.11.13 21:58

Ja jsem o zvetseni dlouho premyslela. Mam nesoumernou postavu, takovou slovanskou zakladnu vel. 42 a vrsek o neco drobnejsi, tak 38. Tak jsem si myslela, ze by bylo fajn to nejak sjednotit, hubnutim se pouze zvyraznil rozdil. Ovsem touha po vetsich prsou me presla v porodnici, kdy se mi prsa nalila do neskutecnych rozmeru tak, ze jsem nemohla ani pripazit. Mam to v zive pameti (a pro pripad zapomneni i nekde nafocene) a opravdu, ale opravdu se mi to velmi nelibilo. (No, uvidim, v jakem stavu bude me poprsi, az prestanu kojit, mozna bude potreba je upravit alespon do puvodni velikosti. Ale zvetsit, to opravdu ne.)

Bellaschange
139 příspěvků 08.11.13 05:19

Ja osobne jsem driv byla pro, protoze mam mala prsa, navic porad hubnu a cvicim, takze predpokladam, ze se jeste zmensi..ale posledni dobou je mam rada i mala a rozhodne bych si do nich nenechala davat neco navic. Jedine, co bych asi byla ochotna podstoupit, je modelace, kdyby treba jednou po detech nevypadaly zrovna nejvzhledneji :) Ale cpat do sebe silikony? Presne jak bylo receno, nemate pak verohodne vysledky vysetreni. I sebevic prirozeny a povedeny vysledek, proste vypada umele. Na druhou stranu neodsuzuji zeny, ktere si umela prsa nechaji vyrobit…urcite maji sve duvodu, pouze bych jim to ja osobne neprichvalila a navic nechapu, proc si hodne z zen necha udelat prsa neumerna sve postave. Mam takovou sestrenku. Meri 155cm, je hubena jako proutek ale nechala si udelat balony jako pamela anderson…tak snad je stastna a nebude mit problemy se zady..(omluva za diakritiku, pisu ny mobilu)

Lenka M.  08.11.13 07:59

Neviem prečo si každý hneď predstavuje pod pojmom „plastika pŕs“ neúmerne veľké guľaté balóny v pozore. Osobne som mala na svojom tele odjakživa dve pýchy - zdravé, monštrózne husté a bohaté vlasy a krásne pevné, pružné prsia. Vlasy mi pod vplyvom stresu zredli o polovičku, kvalita šla do hája a na prsiach sa začína stále horšie podpisovať vek. Keď prihliadnem k „rodinnej anamnéze“ je takmer isté, že ma po deťoch čakajú dve vyfúknuté cestovité placičky. Už teraz viem, že keď to financie trošku dovolia určite si nechám prsia „vymodelovať“.Bez silikónu, bez zvetšovania. Jako jasne-kvalitná podprsenka a nikto to nepozná, ale ja to poznám!

stes  08.11.13 13:12

Z estetického hlediska si začínám myslet, že lentilky jsou na tom o něco líp, ale proti gustu žádný dišputát, jak se kdysi říkalo

Diankenstein
1891 příspěvků 08.11.13 13:29

@stes jesti jsou to lentilky pod kobercem, nebo obří melouny, to je jedno(každému dle gusta).. ale ten koberec nesmí být skrčený!

(snad so to majitelka neveme osobně, je to jen žert!:)

ajujuška
422 příspěvků 08.11.13 14:12

@Diankenstein majiteľka koberca?

yourcandy
476 příspěvků 08.11.13 14:27

Mě se líbí, jak nejvíc remcá a ohrnuje nos nad silikonama ten kdo s tím nemá žádné zkušenosti a soudí jen podle holek, které to přepískly jako je Julie Z.apd.Pokud ze sebe dotyčná neudělá monstrum, doktor té přírodě trochu s citem pomůže, tak to vypadá hezky, většinou (když to není vyložene kostřička bez minumum tuku a prsní tkáně) to není poznat ani na omak. Že se potom prsa nedají dobře vyšetřit je taky jen fáma. Hezká přírodní prsa jsou skvělá, ale řekněte mi kdo je má? Věřím, kdyby se celé modní peklo ukázalo nahoře bez, tak těch vyjímek je pár a zbytek je směs lentilek a hrušek apd. A když někdo má tu odvahu a „koule“ jít do risku, je to jeho věc a dnes už nic vyjmečného, aby jste ukazovaly prstíkem.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit