Undercut: ano či ne?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

little Blogger
20 příspěvků 16.06.12 11:48
Undercut: ano či ne?

Co říkáte na UNDERCUT? Připadá Vám to stylové, nebo naopak slizké a divné? Nechali by ste si to udělat?

Mě se to osobně líbí, ale je to bohužel druh účesu, který všem nesluší…

Reakce:

LadyPapajka  16.06.12 11:50

Pokud to má někdo, kdo se stylizuje tím směrem nejenom účesem, proč ne(včera jsem viděla rockovou bubenici a vypadalo to na ní dobře. Moc tomu nefandím, ale k ní to sedělo.) Bohužel mám pocit, že 80% lidí v tom vypadaj..jak to říct a neurazit:/

teresaK
55 příspěvků 16.06.12 11:55

Líbí se mi, ale spíše jen na velmi mladých holkách. Rozhodně na tento účes musí mít odvahu a „umět se nosit“ :) Osobně bych si to ostříhat nenechala, jsem na vlasy spíše konzerva.

GreatSusan  16.06.12 11:58

V podstate se mi to libi, kdyz to pasuje k nositeli, treba na Alice Dellal (nebo tak nejak) to vypada fajn a dotahla to i do Chanel reklamy. Sama bych si to udelat nenechala, zas az tak moc se mi to nelibi. Dalsi duvod je, ze undercut se na znamych lidech vynoril uz pred par lety a i kdyz se to porad drzi, tak mi to neprijde nijak treskute originalni a pravdepodobne to brzo bude out (zrejme az tem par slavnym dorostou vlasy :-).)

seznam.mih  16.06.12 12:06

Mě se to moc nelíbí. Sama bych si to nenechala udělat. Když si to nechá udělat někdo, komu to padne jak poklička na hrnec, proč ne. Jestli to má bejt další módní vlna, která za chvíli odezní, tak za mě ne.

firefly
527 příspěvků 16.06.12 15:32

Připadá mí to stylové, ale rozhodně to nejde každému, pokud na to má dívka nebo chlapec typ obličeje a zbytku výzoru, proč ne!
Mě by to třeba neslušelo, mám prostě tvar hlavy a krku, ke kterému by to nešlo.
A jinak obdivuju lidi, kteří se do toho pustí a to z jednoho důvodu: mají krásné dlouhé vlasy a dají je pryč. Takže je buď čeká fáze dorůstání, kterou nesnáším, nebo časem oholení i druhé půlky.

KKristýna
451 příspěvků 16.06.12 16:22

Zrovna nedávno tak přišla spolužačka. Rozhodně ne! A to jí řekly do očí i nejlepší kamarádky. Když si stáhne vlasy, vypadá jak krysa. Prostě to prý chtělo „změnu.“

Karoshi
344 příspěvků 18.06.12 12:41

Na nějakém od pohledu alternativním, úhledném hubeném chlapci by se mi to pravděpodobně líbilo, na ženách a dívkách to nesnáším, jednak to na nikom nevypadá dobře, jednak to teď má hodně lidí a připadá mi to jako póza.

Mori  18.06.12 13:41

Já nevím, můj první dojem je: nedávala pozor a podařilo se jí podpálit si půl účesu… Ale je pravda, že několika málo vyvoleným to pasuje.

Audrey.Piper
412 příspěvků 12.04.13 22:00

Mně se to líbí! Pokud se ten člověk do toho stylizuje celkově.

Pinx
220 příspěvků 12.04.13 22:19

Vidim to teď tak na každý druhý, je to prostě in, tak si to holky dávaj, ať už jim to sluší či nesluší (většinou nesluší). Ony i ty stars, podle kterých si to dávaj, v tom vypadaj hrozně, jako nějaké feťačky. I moje oblíbená Avril, i Rihanna apod. Říkám ne.

Příspěvek upraven 13.04.13 v 19:50

darkLilith
46 příspěvků 12.04.13 22:33

Mně se to líbí, ale spíš na kratších vlasech (třeba na mikádu) a hodně ostříhané, ne úplně oholené. Osobně na to ale odvahu nemám, tak zůstávám u neundercutovanýho mikáda:-)

KlaudieS
1640 příspěvků 12.04.13 22:43

Za mě rozhodně NE. Působí to hrozně nežensky. Na mě.

rice
348 příspěvků 12.04.13 22:51

Na mě působí undercut odvážně, drsně a přitažlivě. Většina nositelek jsou od pohledu sebevědomé osobnosti, které se zřejmě ztráty ženskosti nebojí :) Já jim fandím :)

corleone  13.04.13 13:07

Z pohledu chlapa: Je to hnusne. Zena ma byt zena, nema vypadat jako kluk a uz vubec ne jako fetak nebo homeless.

modny guru
280 příspěvků 13.04.13 22:53

Je to otrasne, hlavne je mi luto, ked stretnem dievca s krasnymi vlasmi a tymto…Co by som ja dala za kvalitne vlasy, napriklad ako ma slecna na fotke…Urcite by som si ich nespatila takymto ucesom.

Sofia14
74 příspěvků 13.04.13 22:56

@little Blogger Z tohoto střihu nejsem právě dvakrát nadšená, to je pravda. Sluší to opravdu jen málokomu a navíc - už to opravdu není originální :)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit