Undercut - (ne)líbí?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Greeny
47 příspěvků 29.09.12 16:56
Undercut - (ne)líbí?

V poslední době se nám převážně mezi mladými děvčaty rozmáhá nový druh účesu - tzv. undercut. Většinou se jedná o vyholení jedné strany hlavy, často v kombinaci s dlouhými vlasy. Zajímalo by mě, zda se vám takový účes líbí, nebo je to peklo horoucí.
 http://mallratcouture.blogspot.cz/…ting-it.html

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Rosalyn
925 příspěvků 29.09.12 17:04

Nelíbí. Ale pekelné to není, pokud to ladí k celkovému stylu a vlasy jsou umyté a upravené.

La Belette
271 příspěvků 29.09.12 17:05

Já si nemůžu pomoct, ale máloco mi přijde tak pekelné, jako částečně vyholená hlava. Za mě je to jedno velké NE, i sebehezčí holka s tím vypadá hrozně asexuálně a vždycky, když to na někom vidím, vybaví se mi tohle 

Greeny
47 příspěvků 29.09.12 17:08

Snažila jsem se tam dát obrázek slečny, které to snad i docela sluší. Ale teda zobrazil se tam jenom odkaz, budu na to muset přijít… Ale obrázek od tebe může být pro někoho také inspirativní :D

Ayleah
69 příspěvků 29.09.12 17:09

Pre mňa je toto na ženskej hlave absolútne peklo vo svojej najčistejšej podobe.

Chari
541 příspěvků 29.09.12 17:11

Většinou nelíbí, na druhou stranu mě to nepohoršuje. Jen by mě zajímalo, jestli někdo netušíte, kde se tahle móda vzala?

Chari
541 příspěvků 29.09.12 17:12

Jediné co mě samotnou napadlo je, že by se vzorem stala Lisbeth Salanderová, ale to mi nepřipadá jako vzor slečen zajímajících se o módu. :)

Lacrimosa
159 příspěvků 29.09.12 17:17

Žáleží jak na kterém děvčeti/ženě. Pokud to pro mě celkově koresponduje, pak ano, líbí. Zejména na dlouhých vlasech. Na některých obrázcíh jsou vlasy na straně pouze hladce sčesány bez vyholení, i to se mi líbí moc. Navíc, to vyholení se dá případně i zakrýt. Třeba tato slečna je taková bohémská :) (Of The Monsters And Men)

seznam.mih  29.09.12 17:29

No není to špatný, ale nejsem moc příznivcem asymetrických účesů. Zvlášť, když to nejde jen tak zamaskovat :) já bych si to nenechala udělat přijde mi to, že to snadno vklouzne do pekelna.

Větší peklo mi pořád připadá účes elá Jágr

razorblade  29.09.12 17:35

Nekterym holkam to vylozene slusi a sedi to k jejich stylu. ja osobne bych si to ale na hlavu nedala, na svoje vlasy jsem hodne hakliva:))

LorelaiH.
2998 příspěvků 29.09.12 17:35

Pořád lepší undercut, než to mít jako Naomi!
http://revue.idnes.cz/…lidicky.aspx?…

Jetthro
1129 příspěvků 29.09.12 17:36

Kdyz to dotycne slusi a ma to hezky upraveny tak proc ne. Tohle bude vypujcka od pankacu, tam je to vyholovani celkem bezny..a nebylo zrovna tohle in v 70. letech?

LadyPapajka  29.09.12 17:37

Já už to teda vídám tak 4 roky, nepřijde mi to jako aktuální trend. Líbí se mi to jak na kom. Ale u nás to většinou nosí takové ty..no smažky no nebo podobné typy slečen, takový ty v tom vytahaným oblečení, co maj ošklivý dready, divnýho psa, se kterým si nahlas povídají.

eliza93
84 příspěvků 29.09.12 18:05

Na většině slečen se mi to nelíbí a to z toho důvodu, že málokterá ten účes pak umí upravit tak, aby to nevypadalo, jako když jí vypadávaj vlasy.. Obzvlášť, když se k tomu přidá ještě různé homemade barvení do rozličných barev, vypadá to strašně ušmudlaně. Je to vhodné úpravě, jako všechno..

ofeliet
429 příspěvků 29.09.12 18:33

Hnus. Nositelka vypadá jako trestankyně nebo schizofrenička, která si to udělala při záchvatu. Teda aspoň ve mně to tyto pocity evokuje.

Greeny
47 příspěvků 29.09.12 18:46

@seznam.mih No když má vyholený jenom kousek, tak se to zamaskovat dá. Učeše si vlasy na pěšinku uprostřed hlavy a bude mít přes to místo hozené vlasy.

Příspěvek upraven 29.09.12 v 18:48

Sibyla
2639 příspěvků 29.09.12 18:46

Nelíbí, peklo. Nebo jako by někdo zastřelil holiče dřív, než stačil práci dokončit. Případně jakoby se US jízda přihnala na skalpujícího Siouxe.

Greeny
47 příspěvků 29.09.12 18:49

@Chari Přijde mi to takové punkové… Jinak z celebrit jsem to viděla nejdříve na Rihanně.

Cathero
200 příspěvků 29.09.12 18:50

K některým to vyloženě sedí, třeba v létě na workcampu ve Francii jsem poznala jednu němku, která měla jednu stranu ne úplně vyholenou, ale jen hodně nakrátko ostříhanou a to vypadalo vážně skvěle…no,ale poslední dobou se to rozmohlo tak moc, že každý druhá má vyholenou hlavu a vážně už jsem na to alergická, i když to třeba nevypadá zle, prostě už je toho moc.

GreatSusan  29.09.12 18:54

http://www.mydaily.co.uk/…oy-campaign/

tak treba Alice Dellal to se svym undercut dotahla az do Chanel reklamy. Fotil to sam velky Lagerfeld :-)

Greeny
47 příspěvků 29.09.12 18:58

@GreatSusan Tak u ní se mi to zrovna moc nelíbí. Jednak má nechutné odrosty a ta vyholená plocha je docela dost velká. Ale je pravda, že na fotce a po úpravě to může vypadat působivě. Ovšem v realitě takové vlasy většinou působí ušmudlaně a oškubaně.

GreatSusan  29.09.12 19:03

@Greeny uprimne receno, Alice Dellal na me vzdycky pusobi usmudlane a skoro az odpudive. Ale nechat se ji musi, ze ma svuj styl. Ona je proste britsky punk z nejlepsich a velmi bohatych kruhu, takze ji je nejspis dost ukradene, jak pusobi na ostatni. Mmch. ten undercut nosi uz par let, mam dojem, ze dele, nez treba Rihanna. AD toho punkace spis verim (v urcitem slova smyslu), protoze tak chodi uz roky a ani si nevzpominam, ze bych nekdy videla nejakou jeji „uhlazenou a elegantni“ fotku.

Chari
541 příspěvků 29.09.12 19:06

@LadyPapajka Mě právě přijde, že poslední dobou to nevídám už tolik na punkerkách jako na slečnách co vypadají hodně vystajlovaně.
@GreatSusan To je přesně ten typ u kterého mě to fascinuje. :)

Dahllie
2222 příspěvků 29.09.12 19:22

Měla to kamarádka, která má svůj styl a k ní to vyloženě šlo. Ale sama říkala, že už by takovou blbost znova neudělala.
Spíš mi příjde, že se rozmáhá asymetrie (alespoň v mém okolí). Různé ostříhané poloviny vlasů, ale ne až do vyholení.

Grignard
23 příspěvků 29.09.12 20:26

„Project Runway“ s Heidi Klum vyhrala asi pred rokem Anya. Ji ten uces hodne sedne. Obrazek je napriklad tady http://betweenpages.org/…ject-runway/

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit