Univerzální business kabelka

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FrancescaVB  01.05.12 20:18
Univerzalni /business kabelka

Ahoj,

prosim o radu s nakupem kabelky. Jsem uchyl na kuzi, takze asi kozenou. Rada bych nejakou univerzalni, s uchem do ruky a v pripade vetsi narvanosti i prehozeni pres telo/rameno (cross body).

Co se tam ma vejit: penezenka, iphone, xicht karta do prace (nejlepe s oddelenim tak, abych ji nemusela prehrabat celou, to same s klicemi). dve mensi kosmeticke tasticky s nezbytnostmi (nahradni vlozka, jeleni luj, krem na ruce, nuzky na nehty, naplast, krem na ruce, papirove kapesniky). V cem je ale gro meho problemu je, aby se vesel jeste diar, ipad (a potazmo nabijecka) a melo to navic to oddeleni na propisky (grafoman).

Prvni problem nastava v tom, ze NECHCI klopnu. Predstava, ze abych se k necemu dostala, musim to odklopit a pak eventualne rozepinala zip, me zabiji (specialni pri placeni v Bille, kdyz musim vyndavat penezenku).

Mam fejkovou birkinku (ten Kelly typ ci co), ale tam mi nevyhovuje ze to nema zadne oddeleni a tak kdyz hledam klice, tak to pomalu musim vysypat.

Barva nejlepe cerna
Zaujalo me http://www.gregorio.cz/…kt-1464.html - prijde mi to ale moc humpolacky sportovni, ale velikosti vyhovuje

http://www.gregorio.cz/…ukt-546.html - prijde mi moc aktovkovita

http://www.gregorio.cz/…kt-1587.html

jsem z Prahy a tak si klidne nekam dojdu, do 5 tisic je to ok

DIKY ZA RADY

Reklama

Reklama

Reakce:

Tippi
19 příspěvků 02.05.12 14:28

S konkrétní kabelkou neporadím (dle mé zkušenosti to prostě chce trpělivě hledat), ale co se týče uspořádání vnitřku, existuje organizér do kabelky - mohlo by ti to pomoci.

drENT
593 příspěvků 02.05.12 17:13

Mám tuhle: http://www.gregorio.cz/…ukt-484.html v tyrkysově modné, ale větší velikost, takže se do ní vejde i A4 - dřív ji na Gregoriu měli taky. Jsem z ní naprosto nadšená, je elegantní, sklízím za ni samé pochvaly. Ale hlavně je funkční - má dvě oddělené velké kapsy, vzadu jedna malá „placatá“, vpředu další dvě naprosto ideální na klíče a mobil. Lze vzít přes rameno i do ruky; téměř po roce dennodenního tahání na ní onošení nejde skoro poznat. Podotýkám ale, že jsem si ji přivezla z Benátek, za 40 EU - mají je tam na každém rohu. Takže pokud máte někoho napojeného na Itálii, tak doporučuju zaúkolovat výletem do galanterie.

Lama_z_Lana  02.05.12 17:39

Myslím že kabelku, která odpovídá většině požadavků vlastním. Koupila jsem ji před Vánocemi ve STIVALU za 990,– není tedy kožená, ale materiál je i tak pěkný. Bohužel značku nejspíš žádnou nemá, žádný štítek jsem nenašla a na účtence jsem kromě kódu taky nic neobjevila. Velká je myslím dostatečně, jsem schopná do ní dát plášť, pantofle, psací potřeby (A4 se pohodlně vejde na šířku), peněženky +telefon a 0,5l pití. Je rozdělená přepážkou se zipem, do které lze vložit nějaký plochý předmět (sešit, je tam přihrádka na telefon a propisky a malá kapsička na zip. Ramenní popruh je odepínatelný. Šířka u základny 42cm, u vrcholu 35cm, výška 29cm a hloubka 12 cm.

Příspěvek upraven 02.05.12 v 17:41

Marketha
3 příspěvky 02.05.12 17:41
@FrancescaVB píše: ....... dve mensi kosmeticke tasticky s nezbytnostmi (nahradni vlozka, jeleni luj, krem na ruce, nuzky na nehty, naplast, krem na ruce, papirove kapesniky)…

Bohužel neporadím, ale tenhle výčet mě rozesmál…

Sibyla
2643 příspěvků 02.05.12 20:15

Dnes jsem nakoukla do Borssini na Můstku, měli tam dost výběr tohoto druhu, ale já po něm nekoukala, tak nevím jistě. Nicméně, to co jsem prohlédla, byla umělá kůže, genuine leather, tak pozor! Byla jsem přesvědčená, že jsou kožené - a houby! Hodně italských kabelek je z genuine leather (vera pelle), myslím, že tam mají úspěšnou výrobu toho materiálu. Nic proti němu na kabelce za pět set, ale u čtyřtisícové bych přece čekala pravou kůži! Mám českoun koženou za polovic.

Ema_SN
148 příspěvků 02.05.12 20:46

Genuine leather nie je umelá koža, ale pomleté a zlepené zvyšky naozajstnej. Vyzerá to ako koža, ale to je to jediné, čo má s kožou spoločné. Umelá koža, nazývaná aj eko-koža, je väčšinou vyrobená z polyuretanu. Každopádne, ani jedno nebrať.

monny3  03.05.12 14:46

Tak ty, které jste dala jako „vzorové“ jsou opravdu nic moc, ta první by se mi hodila na psa, ale „mezi lidi“ bych s ní nešla, další je aktovka a třetí by byla dobrá pro muže, ne pro chic lady :)
Konkrétní tip nedám, ale hledala bych něco strohého, žádné kapsy zvenku, maximálně nějaká na zip na klíče a kapesníky(ale ne vystouplá), černá, hnědá, zmavě modrá - prostě barva, která ladí skoro ke všemu.
Jinak výčet veškerých položek mne také pobavil ;)

Mimoon
36 příspěvků 14.05.12 08:52
Tip na klíče a ID kartu

Vzhledem k tomu, že MALÉ KABELKY nenosím, vysypávala jsem před turniketem v práci každé ráno. Než mi došla trpělivost, a na drobnosti toho typu (klíče od stolu, kartička atd.) jsem si pořídila dostatečně výrazně barevnou taštičku. tam to všechno naskládám. mám to pohromadě (v případě ztráty si jistě budu gratulovat ;-)) a tohle už se ani ve velké kabelce přehlídnout nedá.

Andrássy  15.05.12 10:06

FrancescaVB:
Na e-shop gregorio.cz pozor. Tedy jestli si chceš pořídit koženou kabelku. V popisu kabelek mají uvedeno „Pravá kůže“, pak ti ale dojde kabelka s visačkou „Genuine leather“ (rozemletý kožený šrot lepený dohromady). Kabelka divně páchne. Peníze naštěstí vrací. True story.

paploska
4 příspěvky 15.05.12 20:38

no ja fičím http://bananarepublic.gap.eu/…e/product.do?…, možno ťa niečo inšpiruje. a tiež si pravidelne kúpim dobrú koženú kabelku u baťu :-)biznis kabelka nemusí byť nudná čierna :-) nie? teraz mám peknú červenú…

Mimoon
36 příspěvků 23.05.12 13:53
Nejen kabelky

… naletěla jsem podobně při koupi koženého opasku. Barva úžasná, vzor, design - a cena odpovídající vskutku koženému. Spokojená jsem byla do té doby, než jsem ho párkrát použila. Brzy se na nejexponovanějších místech rozlomil, a odhalil své nitro. Nic pěkného na pohled - spíš než kůže to vypadalo jako drť ze starých kartonů. Děs běs.

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.05.12 13:58
@Tippi píše:
S konkrétní kabelkou neporadím (dle mé zkušenosti to prostě chce trpělivě hledat), ale co se týče uspořádání vnitřku, existuje organizér do kabelky - mohlo by ti to pomoci.

prosím prosím, a kde se to dá sehnat? strašně moc by se mi hodil. děkuji.

razorblade  23.05.12 14:51
nadpis

já tajně sním o Bayswater od Mullberry… tu 5 tisic nepokryje… ale všimla jsem si, že v některých obchodech prodávají kabelky, které jí jsou inspirované, bohužel nevím, jestli to byla kůže nebo ne

Reklama

Váš příspěvek

Netradiční svatební šaty v barvě zpěněného moře

Léto je v plném proudu a spolu s ním i svatby. Každá žena má vždy... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Nezapomenutelné filmové kostýmy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Ve slavných filmech vždy najdete také výjimečné šaty. Mezi ty... Celý článek

Reklama