Ušití kožené kabelky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iron board
72 příspěvků 08.12.11 20:06

Už nějakou dobu pasu po volnočasové větší kabelce dle mého gusta, ale nabídka je dost tristní. Jednu jsem nakonec objevila, bohužel barva v reálu neodpovídala. Ale velikostně, tvarově, délka uší atd. to bylo prostě ono.
Už jsem přemýšlela, že bych si ji nechala podle obrázku ušít (ne, nebojte se, nestala bych se hrdou majitelkou 500 korunového „Vutona“;-) Jedná se o no name značku, asi bych vynechala i nějaké dva prvky, které měl „originál“, který jsem téměř se slzou v oku vracela.
Chtěla bych, aby to bylo z jemné kůže, ne takové tuhé, ze které jsou jiné moje kožené kabelky a většina těch, které vídám v obchodech (normálních, neznačkových).
Máte s tím zkušenosti? Nechali jste si někdy vyrobit kabelku podle vlastního návrhu?
Díky za případné tipy a komentáře k věci.

Reakce:

hedvika
275 příspěvků 08.12.11 20:18

ahoj! znám jednu paní, co kabelky šije, určitě ti udělá jakou budeš chtít podle přání… http://www.fler.cz/…a-holotikova viděla jsem je na vlastní oči a jsou to precizně udělané kousky…

Ani  08.12.11 20:33

Určitě to půjde, ale bude tě to stát hodně. Zkus si zadat poptávku na fleru nebo se poptat těch, kteří kožené kabelky šijí.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit