Ušití plesových šatů - zajímá mě váš názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cameronD
12 příspěvků 11.01.14 01:28
Ušití plesových šatů - zajímá mě váš názor

Zdravím ve spolek! Chtěla bych znát vás názor na ušití plesovych šatů. S manželem chodíme na jeho firemní ples jednou za dva, tři roky. Protože upadala úrověň plesu, je letos dán dress code velká večerní a tak řeším problém s šaty. Jelikož na další plesy nechodíme, nechci si kupovat plesovky, protože bych je neunosila. Původně jsem si chtěla šaty půjčit, ale zarazila mě cena pujčovného cca 1800,–Kč. Říkala jsem si, že bych si je ušila (resp. babí), něco takového http://www.e-elegance.cz/…ke-saty.html . A abych je unosila i později, šmikla bych je pak nad kolena a ze zbytku si ušila ještě jednu krátkou sukni. Myslíte, že to má cenu (pominu-li čas, nad nimi strávený), není to hloupost? Nebo neřešit a půjčit? Na druhou stranu, za dva tři roky budu možná řešit stejný problém. ale jedny šaty nosit stále dokola na stejný ples, se stejnými lidmi, mi nepřijde zcela vhodné. Kamarádky nepůjčí, jsou o hlavu menší.
A ještě k tomu související - je faux pas jít bez podprsenky, když mám hrudník jako Keira Knightley? Díky za vaše názory.

Reakce:

misial
1394 příspěvků 11.01.14 03:16

Ani v jednom - ušití ani absenci podprsenky žádný problém nevidím :)
Rozhodně mi připadá rozumnější si šaty ušít a pak třeba předělat na jiné, než půjčovat - z toho nebudete mít vůbec nic, ani ty krátké šaty.

Příspěvek upraven 12.01.14 v 00:36

antees
731 příspěvků 11.01.14 15:02
Proč ne...

.. když na to máte schopnosti a čas, tak proč ne :)

daenarys
6 příspěvků 12.01.14 11:49
go ahead

Podle mě do toho jděte… alespoň Vám šaty zůstanou a unosíte je v létě, půjčovné jsou vyhozené peníze. A bez podprdy klidně, pokud máte malá pevná prsa…

Lalita  12.01.14 13:27
@cameronD
Jen pozor na nehody ;).
@daenarys píše:
A bez podprdy klidně, pokud máte malá pevná prsa…

ZetKa
289 příspěvků 16.01.14 14:41

Jsem rozhodně pro ušití. I pokud byste je neměla pak přešívat, vždycky se můžete pokusit to prodat…
Typ šatů je pěkný!

Sankt Barbora
18 příspěvků 22.01.14 20:17

Za mě rozhodně ušít, navíc pokud máte někoho, kdo Vám pomůže a stojí Vás to v podstatě jen materiál. Typ šatů je to slušivý, elegantní, a pokud je zkrátíte a dále unosíte, není to žádná škoda práce ani peněz. Je škoda si šaty půjčovat, když máte takové možnosti.
A propo: znám lidi, co za vypůjčení šatů na 1 večer dali i 5000 kč!!! :D :D :D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit