Úzké lýtko a výběr vyšších bot

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabrielaD
19 příspěvků 16.08.13 08:50
Uzke lytko a vyber vyssich bot

Vzdy, kdyz jdu po obchodnim dome, a vidim spoustu krasnych, vysokych, kozenych, zimnich i podzimnich bot, mam chut si jedny poridit! ale problem je s mym uzkym lytkem, jeste nikdy jsem nevidela vysoke boty, ktere by byly uzke. Momentalne jsem v Kanade, bot a znacek je tu spoustu, ale stale nic uzke! Jake mate vy, zkusenosti s hledanim takovych to bot?..

Reakce:

Betty J.
2031 příspěvků 16.08.13 09:01

@GabrielaD: jak v Kanadě, to Vám neporadím, ale u nás seženete kozačky pro různé tloušťky lýtek u firmy Ara.

GabrielaD
19 příspěvků 16.08.13 09:13

@Betty J.
Mate pravdu, a nektere by staly opravdu za to!

kayav  16.08.13 16:35

Mám stejný problém, obvod lýtka 30 cm. Loni mi něco sedělo v La farfalla, a taky jsem dostala darem jedny kozačky jakoby se sňůrkou nahoře, že se dají trochu stáhnout. Horší ale je, že ty kozačky bývají všechny dost tvarované na lýtkový sval, který mi jaksi chybí. Už jsem si říkala, že to zkusím nechat upravit u ševce. Máte někdo tuto zkušenost?

Gorilka
654 příspěvků 16.08.13 19:30
@kayav píše:
Mám stejný problém, obvod lýtka 30 cm. Loni mi něco sedělo v La farfalla, a taky jsem dostala darem jedny kozačky jakoby se sňůrkou nahoře, že se dají trochu stáhnout. Horší ale je, že ty kozačky bývají všechny dost tvarované na lýtkový sval, který mi jaksi chybí. Už jsem si říkala, že to zkusím nechat upravit u ševce. Máte někdo tuto zkušenost?

Nepřímou… najdi si ševce, ukaž mu boty a měl by ti říct jestli to půjde nebo ne. Dost záleží na materiálu a střihu dílů.

Alizon
1233 příspěvků 17.08.13 16:03

Tento problem duverne znam. Vzdycky se jenom smeju, kdyz si nekdo stezuje ze na na sve lytko ma problem sehnat kozacky protoze je mu 50 procent uzkych. Co bych dala za 50 procent. Me nesedi kozacek tak 99 procent.
Mam lytko asi 30 cm (jeden cas jsem systematicky asi pul roku kazdy den cvicila lytkovy sval a vypracovala si ho na 31, 5cm, ale potom zase zhublo). Vetsinou se mi po systematickem obchazeni obchodu - a hledani jakychkoliv kozacek ktere by mi byly akorat (a nebyly uplne hnusne, na takove pozadavky jako konkretni barva, vzhled, podpatek atd. jsem radeji zapomnela) podarilo neco sehnat tak jednou za 3 roky, coz je tak tak, protoze v zime kozacky nosim hodne a dokazu je znicit za 1-2 sezony.
Minule mi tu jedna uzivatelka poradila obchod duoboots.com. Daji se tam sehnat kozacky s ruznym obvodem lytka od cca 30 do 50 cm. Doufam ze zasilaji i do CR - maji AJ i FR verzi, ja si hned jedny je objednala do Belgie, prisly bez problemu. Konecne jsem si mohla vybirat z nekolika modelu. Na dalsi zimu planuji jinou barvu, na behani po obchodech tentokrat kaslu.

nanjua
960 příspěvků 19.08.13 21:54

Teď jsem objevila toto téma a potichu jsem zajásala, že v tom nejsem sama. Lýtko mám skoro 31 a to je za tím opravdu roční dřina. Obvykle se setkávám s reakcí na mé stěžování: „Buď ráda, co bych za to dala dopnout jakékoli kozačky“. Ale co je mi to platné, když ve všech vypadám jak v gumákách.

Koupila jsem si před 2 lety tyto http://www.botyk.cz/…z_13491.html
Mám je schovanéo dokud do nich nepřiberu, protože se nedají nosit a já se jich neumím vzdát.

Nosím obvykle takový ten typ kozaček u kterých je jakoby záměr, že jsou trochu volnější, jsou různě shrnuté. Ale někdy bych chtěla sehnat nějaké pěkné obeplé na jehle…

Mohučanka
243 příspěvků 19.08.13 22:37

Jo, maminka mi říkávala: máš v tom nohu jak kvrdlačku v pulitru. (To je ale divné slovo.) Taky nosím „záměrně shrnuté“ kozačky, jehly mít stejně nemůžu, akorát si je prohlížím v obchodech.

licyl
11 příspěvků 19.08.13 22:47

Gabor robieva tiez kozacky s sirkou lytka. Ja mam teda opacny problem, mam velmi siroek lytko a 99% kozaciek nepretiahnem cez neho. Neorientujem sa v uzkych oznaceniach, ale tusim je to F, alebo XS.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit