V čem chodíte cvičit

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ceresa
465 příspěvků 10.11.12 18:10
v cem chodite cvicit

Zdravim, chtela jsem se zeptat, v cem chodite cvicit? Samozrejme jsou ruzne druhy cviceni a podle toho obleceni prizpusobujete…ja kdyz jdu do fitka, at uz na heat nebo spinning, tak mam bavlnene kalhoty, tricko a kecky. Jde mi jen o to, aby to barevne a vzorove nekricelo. Ovsem nekteri chodi sportovat obleceni tak, jako by sli na modni prehlidku. Je pro vas dulezite, jak vypadate i kdyz potite „krev“? A nebo se jdete zrelaxovat a at vam vsichni vlezou na zada?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 10.11.12 18:22

No tak protože si oblečení na sport kupuju sama tak si vybírám co se mi líbí…a barvy co se mi líbí a dobře se kombinují. Stačí mi zajít do Nike a tam koupím vśechno… Nepídím se jestli je něco lepší…
Dneska jsem byla cvičit - světle šedé třičtvrťáky a nahoru tyrkys tričko. Mě se to líbí:-)

kacenka.smile
427 příspěvků 10.11.12 18:22

U věcí na sport je u mě prioritní funkčnost, vzhled je až v druhé řadě. Do fitka nosím ale obyčejné tílko a širší tepláky pod kolena, halové kecky. A hlavně sportovní podprsenku, tu nosím snad na všechny sporty. Na venkovní sporty mám hezkou růžovou větrovku, černé kalhoty nebo kraťasy. Boty dle sportu. Na lyže mám funkční věci, ale kupodivu se mi je povedlo docela sladit k obrazu svému (i když Sportalm to zas není).
Rozhodně na sport módu neřeším, ale taky se necítím v teplácích s vytahanými koleny a vytahaném triku.

Rosalyn
925 příspěvků 10.11.12 18:22

Tak samozřejmě nechci při sportování (zvlášť někde mezi lidmi) vypadat jako strašidlo, ale důležitější je funkčnost. Prostě z toho, co je praktické, vyberu něco, co mi i (aspoň trochu) sluší.

Příspěvek upraven 10.11.12 v 18:24

Ems
1482 příspěvků 10.11.12 18:22

Asi sem povrchní, ale ja při tom chci vypadat k světu, takže ano uvažuji nad tím. (Stejným problém mám s ježděním na chalupu…:D)

Mylady2
12409 příspěvků 10.11.12 18:26

@Ems co je na tom povrchního… Přece si vědomě nebudete vybírat nějaké hadry… Ještě vzhledem k tomu, že dneska už se ty sportovní značky umějí vytáhnout;-)

Příspěvek upraven 10.11.12 v 18:30

Ems
1482 příspěvků 10.11.12 18:27

No povrchní nebylo nejlépe vybrané slovo… :D

Ceresa
465 příspěvků 10.11.12 18:27

@Ems na chalupu? Nevim, kolik Vam je a tak se Vas nechci dotknout, ale tohle jsem resila tak do 15ti. Co si nedejboze vezmu na sebe a jeste na chalupu, co mame mezi dvema lesy:)

Jetthro
1129 příspěvků 10.11.12 18:32

Veci na sport kupuju v Nike a tam ty veci i celkem vypadaj, takze da se rict..ale jestli mi barva tricka ladi s barvou tkanicek fakt neresim, to at mi fakt vsichni vlezou na zada :D Ale ty jejich tricka jsou fakt super, cvicim v bezeckejch a oni jsou z nejakyho funkcniho materialu takze se nepropotej jako bavlneny, coz velmi cenim protoze moc nemusim kdyz se na me lepi zpoceny obleceni..a kdyz uz tu mame tohle tema, tak se spis nestacim divit v cem lidi jsou schopni chodit cvicit co se tyce obuvi - conversky bych jeste jakz takz pochopila, ale uz jsem videla i semisovy mokasiny, crocsy nebo gumovy pantofle :D

Ems
1482 příspěvků 10.11.12 18:33

@Ceresa já mám totiž trauma z toho, že pokaždé mě máma navlékla do tepláků, ke kterým mám obecně silnou averzi, do starého hnusného trička nic neladilo, jen aby se nic neroztrhlo, neušpinilo. Chápu že, je to možná praktické, ale ono se to tak či tak nikdy nic neroztrhlo…Sa­mozřejmě nechodím v podpatdcích apod. ale chci aby to ladilo a vypadalo normálně. (a není mi 15)

Ceresa
465 příspěvků 10.11.12 18:34

Se mou chodi na spin pan a ten jezdi v kratasech a podkolenkach…ten me vzdy rozseka:)

real.blond
6688 příspěvků 10.11.12 18:41

Nejak to neresim, aby mi ladilo vse a bylo to podle poslednich trendu. Mam to „stesti“,ze chodim cvicit v rannich hodinach, chvili potom, co vstavam, kdy je fitko poloprazdne a potkavam se stale se stejnymi lidmi, kteri uz me videli tolikrat.. A protoze jsem silena skleroza, vecne mi neco chybi - jednou teplaky, pak triko, ponozky.. Se mi uz nejednou stalo, ze jsem cvicila v sortkach 130ti kg trenera apod:))) ale jinak chodim v obleceni nike nebo adidas, obecne nemam rada na cviceni volne obleceni, takze neco spis na telo.

seznam.mih  10.11.12 19:35

Když zajdu na fitbox, tak se nejlépe cvičí v nějakých lehkých keckách, legíny a nejradši bych k nim měla takové mini šatičky bez rukávů. To proto, aby mi to schovalo zadek a bylo dlouhé. Bývá tam otevřené okno a riskovat nachlazení vaječníků a ledvin nehodlám. A při tom nosím na hlavě šátek.
Když jsem chodila běhat (rozuměj spíš rychlá chůze) tak jsem nosila ráda mikinu, nebo triko bez rukávů, kecky na běhání a volné tepláky, nebo 3/4. Podle počasí.
Jde mi přimárně o funkčnost, než o vzhled, ale koukám na to, abych nevypadala jak strakatý prasátko.

Eila
166 příspěvků 10.11.12 20:12

Mě zase dělá radost když mi věci ladí. Jsem poměrně líná a manžel přišel na to, že když mě dobře motivuje (že mám oblečení co se mi líbí), je větší pravděpodobnost, že budu něco dělat. Takže když jsem si kupovala běhací cross boty teď na bláto v šedé a růžové, tak mi sám k tomu přinesl bundu ve stejných barvách a koupil mi ji. Ve výsledku už 14 dní nadšeně běhám, protože se kochám jak mi ty boty ladí s bundou. Před lety se mi na sport life líbila jedna helma na kolo a dostala jsem ji pod stromečeka následně jsem najezdila ve zbytku zimy víc kilometrů než za celý rok před tím:-) Na druhou stranu v posilovně fakt neřeším co kdo má na sobě nebo jak vypadá, všimnu si jen když někdo smrdí, protože není není schopný si vzít na každou návštěvu čisté tričko. Jinak je mi dost jedno, co je jaká značka. Třeba teď mám plnou skříň triček na cvičení z lidlu, fungujou přijatelně, stojí dvě stovky a hlavně je pořád honím v pračce, protože chodím cvičit každý den, někdy i dvakrát, takže je i nakonec často vyhazuju, protože jsou zhuntovaná. Víc investuju do bot, treter, bund atp., protože to jsou přeci jen věci na víc let, ale i tam koukám, aby se mi to mimo funkčnosti i líbilo.

666mahu
1490 příspěvků 10.11.12 20:14

Podobně jako @Mylady2, do posilovny/těloc­vičny a do přírody většinou Nike, na tenis Nike + Wilson, pak Sportalm a nějaké dobnosti jako trika Craft apod.
Jako vždycky, snažím se, aby mi to slušelo při všech příležitostech. :-)) Když se potím, tak to není snadné, aspoň krásné oblečení. A taky mě to v pěkném víc baví jako Eila. :D

Lála_druhá
357 příspěvků 10.11.12 20:30

Nosím kalhoty (dlouhé nebo tříčtvrteční) a triko nebo top, na značce nezáleží (většinou Adidas, Nike), ale vždycky z takového toho funkčního rychleschnoucího materiálu - s bavlnou se nedá srovnat. Kalhoty vzhledem k dolním proporcím černé nebo tmavošedé, vršky mám různých barev - dokupuju náhodně a nárazově. Funkční podprsenku opět vzhledem k (horním) proporcím naopak nepotřebuji, nosím obyčejné sportovní bavlněné. Nu a boty mám dvoje halové, shodou okolností oboje od Nike a různě je střídám (dvoje vedu pro jistotu od té doby, co se mi jediné rozpadly a já neměla v čem jít cvičit).

Motyka
327 příspěvků 10.11.12 21:27

Když jdu běhat se psem, tak teď termolegíny, bavlněný rolák a bundu a dle zimy doplňky. Kupuju po výprodejích, takže žádná sláva s laděním. Když jdu na taneční lekci, tak sice mám většinu oděvů též ze sekáčů a výprodejů, ale je to prostě oděv hodný taneční lekce (rozumějte šaty vhodného střihu a materiálu). Spíš nechápu, že někdo na tu taneční lekci přijde v džínách/kapsáčích nebo něčem podobným. Argument, že jde dotyčný z práce neberu. Taky se ráno tahám s pytlem na ramínku a po práci se vhodně převléknu. Plavat chodím v plaveckých plavkách a doma se protahuju ve spoďárech :).

LorelaiH.
2998 příspěvků 11.11.12 10:24

Stejně jako plavat chodím v plavkách a lyžuju v lyžařské bundě, tak i na ostatní sporty se snažím mít oblečení k tomu určené. Samozřejmě nemusí být všechno extra značkové (třeba cyklodresy jsem letos nakoupila v Lidlu), ale na druhou stranu nedám dopustit na funkční trika s všitou podprsenkou od Nike. Určitě nosím vhodné sportovní boty - pokaždé si rvu vlasy, když se mnou jde náhodou cvičit kamarádka, která ať už na aerobik, zumbu nebo běhání nosí skejťácké boty (viz. obrázek), ve kterých chodí běžně. Chápu, že cvičit chodí příležitostně, ale aspoň jedny sportovní boty by to chtělo;) Já mám své nohy ráda - na túru taky nejdu v keckách, ale v pevných botách…

MP Janka
373 příspěvků 11.11.12 10:31

Vůbec to neřeším, 2 ze 3 sportovních aktivit mám v rámci univerzitního tělocviku a na badminton chodím ráno. Na badminton mám kraťasy a k tomu vždycky popadnu nějaké volné bavlněné triko, na aerobik a kondiční cvičení mám teplákové tříčtvťáky a zase nějaké volné bavlněné triko. Vypadám jako hastroš, ale je mi to jedno. Při sportu je pro mě nejdůležitější abych se cítila pohodlně. Vlastně jediný sport, kde vypadám aspoň trochu k světu je cyklistika, kde jsem sladěná do černo-červené.

system_error
815 příspěvků 11.11.12 10:40

No, já strašně nerada utrácím za věci na sport (kromě plavek, protože plavu strašně ráda), přijde mi, že jsou zbytečně drahé, všechny stejně nudné a využiju je jen na chvíli a jen na cvičení, kdy stejně při tom vypadám jak idiot a sebelepší hadry to nezachrání :-) Kromě toho potřebuju na cvičení volné oblečení, nemám ráda, když je to moc na tělo.
Vzhledem k tomu kupuju věci na cvičení zásadně po výprodejích a různých slevách, a podle toho taky ladím, nebo spíš neladím. Jediné co kontroluju je, aby oblečení nebylo moc „jeté“.

Carmiena
23 příspěvků 11.11.12 11:20

Mně se hrozně líbí, že dneska je i sportovní oblečení rozlišeno podle druhu sportu, a že je v obchodech velký výběr. Sportovní oblečení má především svojí určitou funkci a nejdůležitější je správná obuv. Ano, oblékám se tak, aby to plnilo svůj účel a přitom to vypadalo hezky, ladilo to a mělo i vtip. Ladím s oblečením i doplňky, především čelenky a sponky do vlasů. Nerada splývám s davem a dnešní výběr barev a střihů to umožňuje.

Curlygirl
1901 příspěvků 11.11.12 11:37

Na prvnim miste samozrejme funkcnost a hned za ni vzhled, necitila bych se dobre v nejakem osklivem hadru a cviceni bych si neuzila. Cviceni mam jako relax se vsim vsudy a vsechny tyhle faktory to ovlivnuji.
Nastesti neni problem sehnat pekne a funkcni veci, treba ten Nike, co tu byl zminen, nebo Adidas by Stella McCartney je dobra volba.

gulietta  11.11.12 11:44

Ja mám oblečenie od Asics. Som s ním spokojná čo sa týka funkčnosti a mám ho aj zladené.

chica_simpatica
16 příspěvků 11.11.12 12:17

Myslím, že keď si človek kúpi pekné oblečenie na cvičenie, tak sa potom na to cvičenie aj viac teší. Aspoň u mňa to určite funguje :). A keď sa snažím chodiť pekne oblečená do práce a po vonku, tak by som sa potom nemohla na cvičenie obliecť do nejakých vyťahaných vecí a vyzerať ako strašidlo. Nehovoriac o tom, že tie športové veci sú na ten šport vyrobené, teda sedia a fungujú lepšie ako tepláky na doma. Napr. na jogu určite nechcem mať oblečené nejaké voľné domáce tričko, pretože keď som dolu hlavou, tak je fajn, že je to oblečenie priliehavé a nepadá mi to až na krk.

Cuckyna  11.11.12 12:19

Bohužel si nejvíc sexy připadám při cvičení (nemyslím rudý obličej, ale hlavně nohy), běhám docela dost a dělám jógu, takže mám funkční obtáhlé „elasťáky“ do půli lýtek výrazné modré barvy. Nahoru vždy moiru a obyčejné upnuté tričko, nechci aby mi někde cokoliv plandalo.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit