V čem na maturitní ples

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hopinka.h
2 příspěvky 20.10.13 19:11
V čem na maturitní ples

Dobrý den,
dnes jsem náhodou natrefila na tyto stránky a hned jsem se rozhodla Vás požádat o radu. Jsme s manželem pozváni na maturitní ples neteře a nevím si rady co na sebe. Tedy samozřejmě vím co se tak přibližně na ples nosí, ale také je mi jasné, že ne vše se hodí pro každého a rozhoduje několik faktorů. Takže: je mi 35 let, postava není nic, čím bych se mohla chlubit (většinou vel. 42 - nějaký pas mám, prsa taky, spíš mám potíže s dolními partiemi, ale bříško už také není co bývalo). Vlasy tmavší hnědá, délka bude tou dobou odhadem k rameni, či lehce nad. Moje výbava doma - ta použitelná je nulová. Takže budu muset vše pořídit. Jelikož jsem pracovně dost vytížená (v práci mám „uniformu“), zbytek času trávím stylem nakoupit, do školky, domů, uvařit… volný čas nejčastěji výlety, pěší turistika, kolo, lyže, motorka… prostě nic kde využiji „lepší“ oblečení, chtěla bych si pořídit něco, co bude na takovéto příležitosti nositelné ještě co nejvíce let. Ale jeden z nejdůležitějších a nejnepříjemnějších faktorů je nedostatek financí a nutnost ještě pořídit něco manželovi a dceři (6 let), která s námi na ples půjde - na chvíli. Takže dámy, moc Vás prosím o radu - co na sebe, kde nejlépe nakoupit (taky problém, bydlíme na malém městě, když pojedu nakupovat, budu muset pořídit během jednoho dne!!!), jaké šaty, boty, kabelka, účes, doplňky. Jakékoliv rady typu čemu se vyvarovat a co určitě NE! Uvítám rady co pro manžela - i když v tom takový problém nevidím, ale hlavně i pro dceru. Předem všem moc děkuji.

Reakce:

Losille
9 příspěvků 22.10.13 22:03

Zkuste navštívit půjčovnu. A velikost 42 je NORMÁLNÍ velikost, takže nic, čím byste se nemohla pochubit. Minimálně malými černými nic nezkazíte a unosí se i tak.

Zoe
316 příspěvků 23.10.13 10:56

Pokud moc netančíte, možná by vás inspirovaly tyto šaty:
http://www.prettydresses.sk/…tejlove-saty .
Pokud ráda a hodně tančíte, byla by vhodnější širší sukně.
Vybrala bych si šaty střízlivé, spíše tmavší, takové se vám budou hodit i k jiným příležitostem (nejen doprovod na ples, ale i divadlo, koncert, rodinná oslava a pod). Malá černá kabelka a lodičky jsou také nadčasové položky. Ale pokud jste opravdu ve finanční tísni, zkuste nejen půjčovnu, jak radí Losille, ale třeba i kamarádky - dobrá kamarádka vám kabelku, případně doplňky na jeden večer jistě ráda půjčí.

hopinka.h
2 příspěvky 15.11.13 17:19

Děkuji Vám za odpovědi. Malé černé by se mi jistě hodily a o jejich koupi jsem dokonce uvažovala, ale nejsem si jista, jestli krátké šaty na ples. A pokud myslíte, že by to šlo, jaké mám zvolit boty? Popřípadě kde ev. koupit? Přes internet objednávat nechci, přeci jen mi málo co „sedne“. Myslela jsem nějaký obchod v OC? Plzeň, Budějovice?? Děkuji moc.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit