V čem pro vysvědčení?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kesse
16 příspěvků 26.06.12 17:35
V čem pro vysvědčení ?

Dobre odpoledne,
potrebovala bych od vas poradit, jestli je ‚model‘ dole vhodny pro prevzeti vysvedceni.
Vlastne to jsou jen cervene saty a cerne doplnky, ale stejne si nejsem jista… ;)

• nebrala bych si kabelku, kterou mam ny fotce. Pokud bych skutecne sla v tomhle, mela bych k tomu jednoduchou malou cernou kabelku bez jakyckoliv aplikaci…
Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Kesse
16 příspěvků 26.06.12 17:38

Nebo jeste 2. Moznost podle me mamky, ta se mi ale moc nelibi…

Pirek
6774 příspěvků 26.06.12 17:44

Mě se více líbí první varianta a ty červená šaty ti vysloveně závidím ;) Podle mne je první model akurátní :)

Atlacoya
2146 příspěvků 26.06.12 17:53

Odkud jsou ty šaty? Hlasuji pro první, jsou akorát. Jen ke kabelce nezapomenout desky na vysvědčení, aby sis ho nepomačkala.

Kesse
16 příspěvků 26.06.12 17:59

@Atlacoya - Šaty jsou původně Dorothy Perkins, já jsem je koupila v secondhandu za nějakých 150 korun.. ;) :)

Atlacoya
2146 příspěvků 26.06.12 18:20

@Kesse Tak to gratuluji ke krásnému úlovku.

bubun
83 příspěvků 26.06.12 18:31

Dorothy Perkins - super značka! Taky hlasuju pro ty první, ale líbí se mi i ty druhé, akorát nejsou holt tak výrazné. Ale vhodné by mi přišly oboje, záleží, jaké se víc líbí Tobě :)

Světýlko.t
78 příspěvků 26.06.12 18:33

Hlasuji také pro první šaty. Jsou fakt super a musím říct, že hodně závidím. Takový úlovek ze secondhandu se často nevidí :)

frenekka
73 příspěvků 27.06.12 01:11

Taky jsem pro první..ovšem kabelka s vážkou na druhé fotce je ách… :-)

Helenuše
255 příspěvků 27.06.12 08:16

První nemají chybu. U druhých mám pocit, že jsi z nich vyhubla, že bys měla mít o číslo menší.

Kesse
16 příspěvků 27.06.12 14:20

@Atlacoya - Děkuju :)
@Helenuše - Je to možné.. Když jsem si je minulý rok kupovala, vážila jsem nějakých 56 kilo, teď mám o nějakých 7 - 8 kg méně..;) :)

Karoshi
344 příspěvků 29.06.12 17:00

V šatech podobného stylu jako jsou na druhé fotce jsem si taky byla dneska pro vysvědčení a připadala jsem si mezi ostatními spolužačkami v džínách, případně džínových minisukních (k nim samozřejmě tenisky, ať si nehrajeme na dámy) strašně overdressed… To je nějaký přežitek brát to jako „lepší“ událost, která si zaslouží slušné oblečení?

Mimochodem, ty červené šaty jsou opravdu skvělé, závidím :)

Šošana  29.06.12 17:58

@Kesse Tak v kterých jste byla?:-)

seznam.mih  29.06.12 18:04

Vcera jsme zkoušela šaty od Dorothy Perkins - od pasu dolů mi to sedlo nádherně. Dělalo mi to ještě štíhlejší, než ve skutečnosti sem. Ale problém sem měla s prsama. Mám je moc velký pro ně!!! :DD jinak bych měla krásné černé šaty s godetovými klíny v délce nad kotníkem a hořejšek byl řešenej s překřéženými ramínky. pořád slintám nad těma šatama, jakou figuru mi to udělalo, ale do toho „prostoru na prsa“ se prostě nevešly :(
Vím OT k tutomu tématu, ale nemohla jsem si pomoct, když slečna má ty první šaty ze sekáče a značky DP…

Lola  29.06.12 18:09
@Karoshi píše:
V šatech podobného stylu jako jsou na druhé fotce jsem si taky byla dneska pro vysvědčení a připadala jsem si mezi ostatními spolužačkami v džínách, případně džínových minisukních (k nim samozřejmě tenisky, ať si nehrajeme na dámy) strašně overdressed… To je nějaký přežitek brát to jako „lepší“ událost, která si zaslouží slušné oblečení?Mimocho­dem, ty červené šaty jsou opravdu skvělé, závidím :)

Souhlasím, ty červené šaty jsou krásné.
Můj mladší syn (5. třída ZŠ) si dnes byl pro vysvědčení v tmavomodrých jednobarevných džínách a bílé košili s černou vázankou. Nebyl nijak overdressed, všichni chlapci přišli v košilích nebo polo tričkách, a dívky měly šaty nebo sukně.
Starší syn na víceletém gymnáziu měl bílé džíny, světle zelenou košili a šedé sako. Nijak se nevymykal, všichni byli oblečení podobně, a dívky v šatech nebo sukních s halenkami.
Takže vytrvejte, milá Karoshi. Je potřeba stále dokola názorně vysvětlovat, kdo je tady ta nevhodně oblečená menšina, a nevidím to beznadějně.

Kesse
16 příspěvků 29.06.12 21:13

@Karoshi - U nás se taky pár takových slečen v džínách, popř. v ultra krátkých mini šortkách objevilo… (Mimochodem - taky vás dostává, když si někdo vezme pod krátké šortky tělové silonky a je mu pod nimi vidět takový ten vyztužený „sed“? ;D ) a kromě těhletěch asi 4 slečen jsme byly snad všechny v šatech… I když některé spolužačky měly venku celou zadní část podprsenky… Ale tak alespoň nějaká snaha o něco byla.. :)
@Šošana - Nakonec vyhrály ty červené :)
@seznam.mih - Já jsem si včera zkoušela taky krásné - tmavě modré až na zem a také DP… Bohužel mi byly neuvěřitelně obrovské (a to to byla 8 (!) ) Přemýšlela jsem, jestli se zmenšuju já, nebo jestli se zvětšuje číslování oblečení.. :)
@Lola - Když už je řeč o těch klukách.. U nás byl jen 2 spolužáci v obleku (V tom strašném teple jsem jim to nezáviděla… ) a zbytek byl jen v džínách a nějakém tričku…

A můžu ještě dotaz?
Taky na vás všichni koukají jako když jste utekly z blázince, pokud si pod něco vezmete podprsenku bez ramínek? Občas to jsou ještě některé spolužačky schopné akceptovat pod tílkem s takovými těmi hodně vykrojenými zády nebo pod tričkem, které nemá ramínka… Ale pokud si takovou podprsenku vezmu pod nějaké tričko, které má velký výstřih do stran, nebo např. dnes pod ty červené šaty (mají zezadu velký výstřih asi do poloviny zad, takže tam ta ramínka vážně vykukovala a nebyl to hezký pohled…) všichni na mě koukají, jako bych utekla odněkud z blázince… Je tohle všude, nebo jen moje okolí je „to divné“?

seznam.mih  29.06.12 21:46

@Kesse Podobnej pocit jsem měla taky s tím číslováním, jestli se zvětšují velikosti, nebo já hubnu :D chci věřit tomu druhýmu :D

Blair
359 příspěvků 29.06.12 21:51
@Kesse píše:

A můžu ještě dotaz?
Taky na vás všichni koukají jako když jste utekly z blázince, pokud si pod něco vezmete podprsenku bez ramínek? Občas to jsou ještě některé spolužačky schopné akceptovat pod tílkem s takovými těmi hodně vykrojenými zády nebo pod tričkem, které nemá ramínka… Ale pokud si takovou podprsenku vezmu pod nějaké tričko, které má velký výstřih do stran, nebo např. dnes pod ty červené šaty (mají zezadu velký výstřih asi do poloviny zad, takže tam ta ramínka vážně vykukovala a nebyl to hezký pohled…) všichni na mě koukají, jako bych utekla odněkud z blázince… Je tohle všude, nebo jen moje okolí je „to divné“?

Nechápu, co je jim na tom divné? Řekla bych, že je to naopak úplně normální.
Divné jsou ony…

Konvalinka
244 příspěvků 29.06.12 22:33

Dnes jsem viděla všehovšudy tři děvčata asi třináctiletá, která šla s vysvědčením. Měly na sobě typickou uniformu dospívajících dívek - džíny, leginy, tílko, mikinu, tenisky. Akorát jedna měla staromódní bílý svetr, vypadal jako po mamince. Že by doma ani nic slavnostnějšího neměly? Když jsem já chodila do školy, tak bylo slušné oblečení v poslední den naprostou samozřejmostí, dnes už to asi neplatí.

Karoshi
344 příspěvků 30.06.12 10:21

@Kesse ano, vylézající zesílená část silonek je lahůdka, ovšem pořád radši uvidím to než celou podprsenku venku, na ty jsem hodně vysazená :D

Co se týče tvého (navrhla bych tykání, myslím že jsme tak nějak stejně staré :)) dotazu… Jedna spolužačka měla jednou bílé racerback tílko, pod kterým se jí rýsovala překřížená ramínka od podprsenky. Moje kamarádka, která je sice skvělá, ale oblékáním strašně pekelná, prohlásila, že to nechápe, že jí to přijde absolutně zbytečné. Když jsem odpověděla, že lezoucí ramínka jsou hnus, podívala se na mě jako na kreténa a že prý to je normální a někdy to jinak nejde. Udělala jsem facepalm a dál se o tom nebavila :)

slecnalucka  30.06.12 10:39

Cestou do školy jsem také viděla docela dost slečen mající na sobě „modré obdélníkové“ sukně, ale bylo spoustu slečen které si vzaly opraVDU HEZKÉ ŠATY A SUKNĚ :)! takže to zase tak černě nevidím! :)

Šošana  30.06.12 13:37

@Kesse Nemůže to být tím, že čouhající ramínka jsou neoddiskutovatelným důkazem, že máte podprsenku, kdežto bez ramínek si můžou myslet, že ji nemáte? Nic jiného mě fakt nenapadá…

Blair
359 příspěvků 30.06.12 13:39

@Šošana
Jako že ty holky těmi vykukujícími ramínky dokazují jak jsou dospělé, že už mají podprsenku? :)

Šošana  01.07.12 00:36

@Blair Fakt nevím…:-)

misial
1394 příspěvků 01.07.12 03:04

Já šla na první den na gympl v těchhle šatech a černých lodičkách.

Teď už vidím, že k dokonalosti tam pár detailů chybí, ale tehdy jsem byla i tak bohužel v porovnání se zbytkem třídy silně overdressed…

Letos jsem maturovala ve třiceti stupních - na písemky přišly slečny hojně v džínách, já v takových středně slušných šatech (černé pouzdrovky s velkými květy a širokými ramínky, na ústní bych si je nevzala). Na písemky jsem se stresovala, jak to v tom vedru vydržím - první den jsem měla černou sukni s halenkou, ale po tom, co jsem kolem sebe viděla, jsem došla k závěru, že prohřešky ve formě nezakrytých ramen a střihu zvýrazňujícího prsa u šatů na den druhý (jiných, než na ty písemky) budou ještě jedny z nejmenších, a bohužel taky byly.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit