V čem spíte?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fumfa
28 příspěvků 12.07.12 22:39
V čem spíte?

Dámy, mám na vás spousty dotazů, tak to vezmu popořádku, ať vás nezahltím. :-) Zajímalo by mne, v čem spíte? Já totiž spím v k tomu zakoupených pohodlných kalhotkách a starých vyřazených tričkách, která jsou ještě k světu (mých, takže žádné partnerovo obr trika, ale dámská trika bez děr atd., na to jsem pedant). Kalhotky každý večer měním, trika podle počasí - horka - tak obden. No a řeším, že bych už ve svém věku (přes třicet) mohla spát v něčem kulturnějším.

Tak mě zajímá: V čem spíte vy? Máte na spaní pyžamo s nohavicemi a vrškem? Tomuhle já asi na chuť nepřijdu, musela bych mít pro svůj dobrý pocit pod spodkem kalhotky, ale to bych si přišla divně spát ve dvou vrstvách a měnit každý den celý pyžamo, mi přijde taky na hlavu. :-) Spát v bavlněných košilích mi přijde ještě víc antisexy než v tom mém úboru. Saténové košilky jsou na spaní velmi nepohodlné… Nahá spát taky neumím, byla by mi asi zima… Tak poraďte, budu vám vděčná!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Katio
196 příspěvků 12.07.12 22:46

Ve staré košili po dědovi mého bývalého přítele - to zní jak od Cimrmanů: „Nejsem tvůj otec, jsem tvůj syn.“ :)

Kačka1111
6 příspěvků 12.07.12 22:49

Já většinou trička/košile a kalhotky. Ale mám i jedny šaty ze sekáče, které jsem si koupila, ale pak jsem zjistila, že na běžný nošení jsou dost krátký.

Fumfa
28 příspěvků 12.07.12 22:51

Katio, taky dobrý! Tahle možnost mě nenapadla… :-) A má to dlouhé nebo krátké rukávy? Já spát v manželovo košilích, tak se asi v noci uškrtím dlouhými rukávy a vadil by mi límeček a knoflíky. ;-)

Chany
871 příspěvků 12.07.12 22:52

Jsem na tom stejně. :-D Nejraději větší tričko a spoďáry. Na léto ideální. Mám sice i parádní saténovou, ale tu nosím sporadicky, není mi moc příjemná. V zimě klasické pyžamo - kalhoty s kabátkem. Jo a krom léta taky SPACÍ ponožky :-D Jednak jsem od nohou „zmrzlá“, a pak taky nohy často na noc krémuju. No přece si nebudu impregnovat ložní prádlo…8-))

Fumfa
28 příspěvků 12.07.12 22:54

@Kačka1111 Tak to jsme na tom dost podobně. :-) Krátké šaty nosím na doma, když jsou horka. Taky mám pár podobných doma, které mi přišly úžasné, ale nakonec se v nich mezi lidi neodvážím.

Karja
4767 příspěvků 12.07.12 22:54

V pyžamech. Se srdíčky, prasátky, hrochy. Vede fialová a hlavně růžová barva. Infantilnost tak vybíjím přes noc a ve dne už vypadám normálně a adekvátně ke svému věku, bez potřeby holčičkovských doplňků:-).

bestia
2296 příspěvků 12.07.12 23:04

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:49

KKristýna
451 příspěvků 12.07.12 23:10

No pro mě je hlavní spát v bavlně, protože nemůžu vystát satén (a podobny materiály) a to jak u pyžama, tak u povlečení, protože ho: a) memám obecně ráda na dotyk, b) mám dlouhy vlasy a když se začnu převalovat, tak je z toho světelná šou. Jinak mám pyžama, obrtrika, noční košile a jedny šaty, ktery povýšily na noční košily poté, co se obarvily na růžovo. Takže to střídám podle počasí a příležitosti.

Canavi
224 příspěvků 12.07.12 23:17

V dlouhých pyžamech nejlépe s infantilním obrázkem. Moje nejoblíbenější s oslíkem od Vienetty se mi už bohužel rozpadlo. Je vidět, že jsem se jako malá nevyřádila :-D Vynahrazuji si to alespoň v noci ;-)

Taky musím mít tlusté ponožky. Jakmile je nemám, mám ráno rýmu nebo jsem přinejmenším nevyspalá, jak se pořád snažím zabalit nohy do peřiny. Dlouho jsem si s tím připadala divná, ale pak jsem zjistila, že je nás takových víc a většinou jsou to ty, které trpí nízkým tlakem.

Katio
196 příspěvků 12.07.12 23:30

Fumfa: Rukávy dlouhé s manžetami, s límečkem i bez. Téměř jak suitjamas Barneyho Stinsona z HIMYM, ale trochu obyčejnější. Spím jako zabitá, nevadí mi nic.

Chari
541 příspěvků 12.07.12 23:38

Asi jsem divná, spím ráda v dlouhé saténové košili - vážně je mi příjemná:), i v košili s dlouhým rukávem a nerada spím v čemkoliv s gumičkama.

gulietta  12.07.12 23:43

Ja spím v posteli. :-)

Dahllie
2222 příspěvků 13.07.12 00:01

V těch horcích, která teď byla jsem spala jen v posteli :-D nicméně jinak jsem přívrženec bavlny, přes léto krátké košile, přes zimu dlouhá pyžama a teplý fusky.

Karoleenah
2322 příspěvků 13.07.12 00:12

@Dahllie Teplý fusky, ó ano! Mám jich mnoho, hrubé ručně pletené od tety, proužkaté a puntíkaté froté, lyžařské podkolenky… V zimě naprosto nepostradatelná část spacího oděvu. :)
Jinak točím několik nočních košilí a pyžam, většinou samé infantilnosti - saténové růžovomodré pyžamo se Snoopym, dlouhá noční košile s kočičkama, další pyžamo s pandama, a tak podobně. Na takové ty typické dámské noční košilky se špagetovými ramínky si nějak nemůžu zvyknout, pořád se mi různě přetáčí a zařezávají. Jo a v době hokejového mistrovství spím v dresu.

Olinka
2582 příspěvků 13.07.12 00:39

Mám spoustu pyžam a variací a střídám to podle ročního období. Teď v horcích např. saténový komplet košilka + kraťásky. Nahá spát nemůžu, bydlím s dvěma chlapama:-) Jinak černou dlouhou saténovou košili, několikery pánské trenýrky + pár triček (na menší horka), na podzim a na jaře trenýrky nebo pyžamový komplet s kalhotami po kolena + dlouhý rukáv (bývá mi zima na ruce).
V největších mrazech jsem spávala (nekecám): flanelové pyžamo podvlečené dlouhým nátělníkem, na nohách pletené podkolenky a mikina s kapucí (kapuce samozřejmě přetažená přes hlavu). Přitom v pokoji jsem měla vždy nad 20°C. Nemůžu si pomoct, když jdu v zimě spát, někdy se i hodinu klepu zimou, než usnu. Pak mám ještě huňatý župan, do kterého se občas zabalím.

Ichy
67 příspěvků 13.07.12 00:55

V ponožkách :D pokud teda není 30 a více. Jinak jsem na tom podobně, maxi tričko a kalhhotky, pokud je chladno, mám několikery šílené barevné dlouhé kalhoty z MaS určené na spaní.

firefly
527 příspěvků 13.07.12 00:56

Pánské tričko XXXL :D a kalhotky (bavlněné, na spaní kupované, pohodlné, denně je měním). Nemám ráda dlouhá pyžama. Když spím u někoho, mám jedno pyžamsko s kraťásky a tílkem, ale zpátky do vytahaného trika se vždycky těším.

LadyPapajka  13.07.12 06:43

Velké tričko (moje nebo přítelovo) a kalhotky, v zimě dlouhé kalhoty od pyžama. Nemůžu mít tílka, rano mě bolej ramena.

MUDr.Lant
389 příspěvků 13.07.12 08:31

Na spaní mám vyhrazeny několikery příjemné bavlněné pyžamové kalhoty a pak podle ročního období bavlněná trika s dlouhým a nebo krátkým rukávem. Nemůžu spát v tílkách/košilkách na ramínka - je mi to nepříjemné. Saténovou košilku mám jednu a spát v ní nespím :-)

magenta
22 příspěvků 13.07.12 08:35

V poslední době v této košilce - mám ji ještě v černém s puntíky, je z rayonu a oproti klasickému hedvábí se vůbec nemačká a je prostě pohodlná.

Ve velkých vedrech hedvábná košilka na špagetky. V zimě nebo když jsem nemocná flanelové kostkované pyžamo a tlusté pletené ponožky :-)

LadyPapajka  13.07.12 09:00

@magenta Jsem jediná, koho usměv tý ženský v košilce děsí k zbláznění? Takhle nějak si představuju, že se usmívá šílenec:D

Denyna
4101 příspěvků 13.07.12 09:35

Já v létě v krátké košilce z hedvábí (umělého nejspíš, na cedulce je pouze 100 % silk) a v ostatních ročních obdobích v kostkované flanelové noční košili a spacích ponožkách.

Eskarína
29 příspěvků 13.07.12 09:35

Nejradši spím jen v noční košili, balněná s krátkými rukávky, délky pod kolena a čím sepranější tím lepší. Ale v poslední době, teda co jsme se s přítelem sestěhovali dohromady, začínám přecházet na slušivější modely. Na léto mám lehkou se špagetovými ramínky a na chladnější zimu pak silnější bavlněnou (k ní teda tlusté vlněné ponožky, což trošku shazuje eleganci košilky). Samozřejmě je ještě musím prokládat těmi neslušivými sepranými, než posháním další hezké. Nedávno jsem si koupila jedno pižamo, ale nedokážu spát něčem co se mi zařezává za zadku a škrtí v pase, tak ho mám jen na dovolené, abych po kampu nebo hotelu neběhala s holým zadkem a když lezu do postele kalhoty vymněním za gaťky. Čím jsem starší tím víc mi záleží na tom jestli mi to do postele sluší a to ani ne kvůli příteli, jen mě to baví.
A teď ještě jedna otázka k debatě. Všimli jste si, že v některých filmech chodí ženské spát v podprsence? (např. Sex ne městě, a další…) Přijde Vám to taky tak divné jako mě?

Coraline
1980 příspěvků 13.07.12 09:45

Většinou v nějakém óbrtriku, teď jsem třeba dostala k nákupu v kulturistickém e-shopu XXL triko s nápisem Build Muscles, v tom se mi spí dobře :D. Ale chci si nakoupit nějaký pyžamka, přecijen je to takový kulturnější, člověk se v tom pak může placatit doma půl dopoledne, kdežto navostro v tričku je to takový divný :D.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit