Van Graaf

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Matmys
1597 příspěvků 25.12.12 21:39
Van Graaf

Podělte se o zkušenosti s nákupy zde. Koupila jsem si (jeden, a už to neudělám) nekřesťansky drahý svetr a už se cuckuje (a to nebyl vyprán). Považovala jsem tento OD za „lepší“, ale jak se zdá, na poměr cena-výkon se ani tady nedá spolehnout.

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 25.12.12 22:32

Já tam odsud mám šaty (dlouhé, koncertní), poměr cena/výkon mi přijde v pořádku, jsou krásné a jsem s nima moc spokojená. Ale asi jako všude záleží na tom, jaká je to značka. Což by ale v této cenové kategorii rozhodovat nemělo. Jinak jsem si tam oblečení nikdy neprohlížela blíž, protože na něj stejně nemám…=)

Zarran
41 příspěvků 25.12.12 22:51

Bratr tu nakupuje dost často a zatím byl se vším spokojený, já odtud dostala svetr letos k Ježíšku, tak jsem zvědavá - prodává tu více značek, tak se to asi nedá vše hodit do jednoho pytle, odkud byl ten Váš?
Ale jak píše llolla, v této cenové kategorii by žádná ze značek neměla v (ne)kvalitě nějak vybočovat…

Ada Pekelná
971 příspěvků 25.12.12 23:24

Jaká je to značka? Z jakého je materiálu? Kde se cuckuje? Ztrácí i tvar?

Matmys
1597 příspěvků 26.12.12 07:27

Marie Lund, dle cedulky čistý kašmír (procenta složení neuvedena, tak snad 100%?), chuchvalky jsou na spodních rukávech a vpředu dole na břiše, taková ta běžná místa oděru.
Trošku mi případá, že má vytahané lokty, ale zato drží „puky“ na rukávech :)

ionicera
4561 příspěvků 26.12.12 10:23

Já už nakupuji jenom tam, jsem tam moc spokojená. Ale nemůžete hodit do jednoho pytle všechny značky ve VG.Ty luxusnější jsou v 1. patře, střední třída-to je myslím zrovna ML, je v přízemí.

uu  26.12.12 11:05

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:25

Matmys
1597 příspěvků 26.12.12 11:28

UU: Díky, četla jsem, že kvalitnější svetry necuckují, ale pokud se to spraví, bude to fajn. Ale upřímně, kdyby mně měl stresovat ťuplík na svetru, tak jsem už dávno v Bohnicích :)

ionicer: Ano, přízemí je moje. Jsem totiž ta střední třída…

uu  26.12.12 11:35

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:25

ionicera
4561 příspěvků 26.12.12 12:07

@Matmys Myslela jsem v kvalitě oděvů a ne, kdo tam nakupuje:-)

Rahja
164 příspěvků 26.12.12 12:22

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:57

Matmys
1597 příspěvků 26.12.12 15:15

UU:
jeje, vůbec netuším, nač se mně ptáte :)
nikdy jsem netušila, že svetr má vrstvy

666mahu
1490 příspěvků 27.12.12 10:20

@Matmys, pokud se vám svetr nezdá, proč nejdete rovnou reklamovat?

Jsem s Van Graafem spokojená. Reklamace mi zatím vždy vyřídili okamžitě a k mé spokojenosti (šlo vždy o džíny manžela), s jiným zbožím jsem neměla problém. Výměny a vracení peněz také v pohodě. Do takových obchodů se ráda vracím. :-)

Matmys
1597 příspěvků 27.12.12 11:32

Ad 666Mahu: Nemám pokladní doklad… při předvánočním úklidu mně jaksi opustil :)
A navíc, jak jsem se dočetla, jedná se o drobnou prvozní vadu, která se možná spraví.
Ale díky za váš příspěvek. Já tam taky chodím ráda a ty levnější věci mi problémy nedělají. Šlo jen o to zjistit, jaké máte zkušnosti v poměru cena - výkon právě v tomto obchodě.

Cotton
44 příspěvků 27.12.12 17:44

Koupila jsem tam loni ve slevě svetr vlna kašmír s králičím límcem a je to naprosto skvělá věc. Značka EXQUISIT by S. v.B.

modra_kocka
903 příspěvků 27.12.12 18:19

@Matmys jde o počet vrstev kašmírové příze, ze které je svetr upleten. Když tak tady je k tomu nějaké info.

Příspěvek upraven 27.12.12 v 20:16

Klotylka
496 příspěvků 27.12.12 18:51

Omlouvám se za OT, ale koukla jsem na ten odkaz z textu vůbec není jasné, co vlastně ty vrstvy znamenají. A ten text mě vůbec celkové pobavil, nejvíc to, že svetr je utkán. Asi to psal nějaký odborník.

No vlastně ještě abych nebyla úplně OT, před Vánoci jsem ve Van Graafu koupila vlněný svetr a jsem s ním moc spokojená.

modra_kocka
903 příspěvků 27.12.12 19:20

@Klotylka jde o přízi, ze které je upleten. Tady je dobře vidět rozdíl

Elona
44 příspěvků 23.04.13 20:10

Tak s tim naprosto souhlasím. Teď nedávno jsem se účastnila nákupu pánského obleku a byla to nemilá zkušenost (viz vlákno o oblecích). Bohužel se mi zdá, že si na tu úroveň jen hrají. Už tam chodit nebudu, radši jednou za rok zajedu na nákupy někam za hranice.

chou
40 příspěvků 15.09.13 17:24

Prosím o radu od těch, které ve van Graaf nakupují - které značky/výrobky stojí za to, kde je dobrý poměr cena/kvalita? Rozhodla jsem se, že jsem dost stará a rozumná na to, abych si kupovala sice méně, ale zato kvalitnějších kusů oblečení. Včera jsem v této prodejně byla poprvé. Cenově je to určitě mimo moje dosavadní zvyklosti, ale kdyby to mělo stát za to… Jenže jsem se jaksi neorientovala… Spousta značek, o kterých jsem nikdy neslyšela (Comma, Marie Lund atd.). Netuším, co z toho je kvalita a asi to sama nepoznám. Co sháním - volnočasovější saka (může být i manžestrové), košile (upnuté), světříky, kardigany.

Sheba
147 příspěvků 15.09.13 18:52

Já ve van Graaf nakupuju jen ve slevách. Při výprodejích se nákupy vyplatí, do plné ceny bych nešla.

lipe
15 příspěvků 15.09.13 19:02

Ve Van Graaf poslední dobou nakupuji docela často, ceny jsou vyšší, proto je lepší pohlídat si slevy. Koupila jsem si 2 kašmírové svetry zn. Marie Lund a zatím maximální spokojenost. Od této značky mám i košili a šaty, košile mají v různých barvách, bílá vypadá úžasně, pevný límec, delší manžety, které se dají ohrnout, projmutá. Takže třeba tuto značku mohu doporučit a nikde jinde jsem na ni zatím nenarazila.

ionicera
4561 příspěvků 15.09.13 20:05

Se značkou comma jsem moc spokojená, dále marc cain-ale tam už fakt nevědí, co za to chtít, potom hugo boss a armani. A taky Tommy Hilfiger. Tyhle značky mě ve van graaf nikdy nezklamaly.

chou
40 příspěvků 15.09.13 21:04
@ionicera píše:
Se značkou comma jsem moc spokojená, dále marc cain-ale tam už fakt nevědí, co za to chtít, potom hugo boss a armani. A taky Tommy Hilfiger. Tyhle značky mě ve van graaf nikdy nezklamaly.

Hugo Boss tam mají jen pánské, ne? Dámské jsem neviděla.

lioncity  15.09.13 21:38

@chou, i damske.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit