Vánoce - Přejete si něco konkrétního?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nanjua
961 příspěvků 30.10.13 21:53
Vánoce - Přejete si něco konkrétního?

Je to tu jako každý rok. Bohužel letos poprvé spíš nevím, co si přeju já. Dárek pro přítele už mám. Máme nepřímo určitou cenovou hranici. Lyže jsem naznačila, protože už nutně potřebuji nové a asi mě ještě čeká nějaké překvapení. Mám to štěstí, že na to má přítel cit a opravdu jsem zatím každé vánoce byla mile překvapená, takže nepátrám, i když zvědavost je potvora :-D. Jaký systém máte doma vy? Čekáte co bude, nebo si přímo řeknete?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reakce:

Cornero
386 příspěvků 30.10.13 22:19

System jest ze chodime pred vanocema s pritelkyni po obchodech a reknem si co vsechno se nam libi a pak z tohodle vyberu kazdej koupi dve tri veci. Je v tom jistota ze darek bude sedet vyhovovat i libit se a zaroven je tam jisty prekvapeni co vlastne nakonec dostanem. Nemluve o tom ze kdyz se mi neco libi v listopadu tak do 24. se mi to vykouri z hlavy a pak 24. kdyz rozbalim to je casto jako kdybych to videl poprve :D K temhle drazsim predvybranejm darkum vyberem jeste par drobnosti ktery jsou uplny prekvapeni a ktery se nam proste pro dotycnyho libily.

Lucylle
30 příspěvků 30.10.13 22:32

Áno, a to: http://cz.kostka-kolobka.eu/…mushing-pro/
Kolobežku :) Keď si ublížiť, tak poriadne.
Len sa obávam, že aby som ju dostala, tak si na ňu budem musieť našetriť sama.
Celkovo som sa rozhodla, že tento rok budem sobecká a budem nakupovať darčeky len sebe, alebo také, čo využijem aj ja.
Zlý rok si zaslúži pekný koniec.

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 30.10.13 22:44

Já bych uvítala kónickou kulmu na vlasy. Pak docela přemýšlím nad elektr. zubním kartáčkem a ústní sprchou pro manžela. Taky by nebyla marná perličková koupel do vany, byl by to asi dárek náš společný :-) Koukám, že samé přístroje a spotřebiče letos :-) Knížky a dobré kuchařky by se mi taky hodily.

Mylady2
12409 příspěvků 30.10.13 22:54

Konkrétně nic :-) dárky na Vánoce si nedáváme

Karja
4767 příspěvků 30.10.13 23:54

Loni nakupoval přítel dárky jako žhavej, od října mi každých čtrnáct dní oznamoval, že mi něco dalšího koupil. O dárcích se navíc radil se svou asistentkou. Takže očekávání? Obrovská! Realita? No jako o samotě ukápla slzička zklamání, navíc já se ten rok fakt vytáhla. Teď se tomu smějem, ale už nečekám nic, hlavně když nám spolu bude dobře:). A jo, jednou i tu modrou řasenku a brož z doby kamenné určitě využiju:-D.

Akitaken
4960 příspěvků 31.10.13 07:09

Konkrétně si přeju chlapa! :-D

Ale pravděpodobně to zase skončí ponožkama… a digitálkama, protože se mi rozbily.
Jinak já bych už nejradši od dárků upustila, štve mě, že rodina moc nepřemejšlí, potažmo ani nezjišťuje, co bych jako a vždycky mi nafláká spoustu blbostí, které nejenže nepotřebuju (a nechci), ale ani nemám kam dát…

baltik
1704 příspěvků 31.10.13 07:23

S manzelem jsme se dohodli, ze si darky na vanoce nedavame, ze co chceme, si muzeme koupit kdykoliv jindy.
S rodinou si piseme takove delsi seznamy, ze kterych si muze kazdy vybrat jednu vec (po silenych kupach darku jsme museli pristoupit k omezeni jen na jeden dar kazdy clovek kazdemu), takze to neni az takove prekvapeni, musim rict, ze minuly rok mi bylo az trochu lito, ze jsem nedostala takove ty typicke vanocni drobnosti typu ponozky, puncochace, sprchac… :)

Krysík
53 příspěvků 31.10.13 07:39

Já píšu psaníčko pro Ježíška a první adventní neděli ho nechávám za oknem, to se nám osvědčilo nejlíp, protože na jemné náznaky manžel jako většina chlapů nereaguje :-)Naštěstí jsem celkem skromná osoba a moc si nevymejšlim, akorát ten seznam do knihkupectví bude letos trochu delší :-)A kromě knížek si budu přát nějaké překvapení s českými granáty. Širší rodina asi nadělí plenky a podobnej materiál, aby náš únorovej přírůstek do rodiny nevkročil do života s nahou zadelí :-)

Park
427 příspěvků 31.10.13 07:54
@Mylady2 píše:
Konkrétně nic :-) dárky na Vánoce si nedáváme

jak to?? :(

stes  31.10.13 08:12

Já si přeju, jako každý rok, aby na mě cokoliv vánočního nevyskakovalo a nehrálo (ano, včera jsem slyšela v rádiu Last Christmas) už od konce října, protože do prosince se mi vše, co se týká Vánoc, naprosto zprotiví.

Zebra33
2038 příspěvků 31.10.13 09:13

@stes - ja to mam podobne s vanocnim sortimentem v potravinach. Nemci letos vyrukovali s pernicky, stolami a spol. uz na konci zari! A vite, co je nejhorsi? Ze maji zrejme nejak vypocitane, kolik tech vanocnich pochutin jsou zhruba schopni do Vanoc prodat (aby to pak nemuseli vyhazovat ze jo), coz zapricini to, ze v prosinci uz se zasoby nekterych druhu znacne krati a uz se mi nekolikrat stalo, ze ty ci ony pernicky tesne pred Vanocemi uz vubec nesly koupit - vyprodano! Takze premyslim, jestli mam vytvorit uz ted nejake zasoby, ktere schovam a pak je v prosinci vytahnu.

nanjua
961 příspěvků 31.10.13 10:04

@Cornero To je dobrý způsob. Je to v podstatě něco podobného.
@Lucylle Ta je super! Přemýšlela jsem nad něčím podobným. Odstěhovali jsme se kousíček od centra města a tohle by bylo na přesun akorát, když není třeba tahat auto.
@Mylady2 Není to škoda? Přecejen je to taková dobrá příležitost obdarovat něhoho, kdo je nám blízký. (a taky samozřejmě být obdarována, to je jasné :-D)
@baltik Ty drobnosti jako kosmetika mám ráda, ty zásoby mi pak vždycky vydrží dlouho a nemusím po vánočním peněženkovém šoku chvíli nic kupovat. My máme s přítelůem oddělené účty takže během roku si sice koupím ale pěkně ze svého.
@Krysík To je moc pěkné :-)

gummybee
4595 příspěvků 31.10.13 10:08

Doufám že sem někdo napíše něco inspirativního, tak jako každý rok nějak nevím co si přát od rodičů..
chápu, že kupovat pro mě dárky je pro ně asi dost těžké, mám odlišný (a taky celkem náročný) vkus a poměrně specifické zájmy, navíc jsem limitovaná tím, že se dárky musí vejít do kufru a do odbavovacího limitu v letadle :)
mám průběžně doplňovaný seznam knih, z kterého si vždycky ježíškové něco vyberou, ale jinak fakt moc nevím..
no, a podobný problém mám já s vybíráním dárku pro rodiče :)

jumbeee  31.10.13 10:15

My máme uzavřený blog, který obsahuje příspěvky „… dopis Ježíškovi“ a „Co Ježíšek zařizuje pro…“ - pro dopisy je jedno heslo (zadáte ho u jednoho a zobrazí se všechny), pro to, co se zařizuje, je heslo vždycky samostatné, aby člověk omylem neviděl, co dostane… Nepíšeme, kdo co zařídil, takže je to jako když jsme byli malí a dávali dopisy na okno a čekali, co z těch přání se nám splní. Zatím nám to funguje tři roky. Takže nejen, že víte, co už dané osobě nepořizovat (duplikace se nám dřív stávaly poměrně často, díky velkému počtu rodinných členů), ale také kolik už toho pro koho je a komu ještě něco sehnat.
K otázce… Zatím si přeju pantofle a tašku do školy… Ještě nejspíš přihodím prosbu o nový cestovní kufr. Jinak už jen drobnosti jako psací potřeby, punčocháče apod. (švagrová mi šije penál, takže další dárek, o kterém už vím :) ).

Frantiska
3575 příspěvků 31.10.13 10:20

Ja mam teorii, ze vanocni darky jsou jen pro deti :) takze s pritelem si zadne nedavame… takze darky jen pro rodinu a par pratel (drobnosti)

s tim ze moje rodina je taky velmi skromna a staci kazdemu caj nebo dobra knizka :) Ja respektuji kdyz nekdo rika: Na Vanoce opravdu nic nechci nebo jen malickost.

ja si na vanoce vzdycky jen preju klid a dostatek spanku a jidla

Edit: ted jsem si to precetla a nechci aby to vyznelo, ze darky na vanoce nejsou fajn… jen jsem napsala, jak to mam ja :)

kamaradvladimir
448 příspěvků 31.10.13 10:35

@ještěřička jestli chcete takovou tu podložku do vany, co fouká bublinky a řve to jako vysavač tak to vám teda nedoporučuju :) já jsem to po půl roce vyhodil.

Brunhilde  31.10.13 10:36

Jo, přeju si odjet do lázní a vrátit se až na Nový rok.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 31.10.13 10:40

Moc mě baví vymýšlet a chystat dárky, ale nerada chodím po obchodech, zvlášť když je tam moc lidí, tak jsem vděčná za e shopy.

Mylady2
12409 příspěvků 31.10.13 10:44

@nanjua no není :-) protože si furt dáváme néjaké dárky.
Tento vánoční zvyk obnovíme až budou děti.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 31.10.13 10:51

@Brunhilde V lázních byste se nudila, ne?

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 31.10.13 12:28

@kamaradvladimir Mí rodiče si to nemůžou vynachválit. Že prý je to jak vířivka, pěnu to vyžene do nebeských výšin a i vzduch se prý „pročistí“ a lépe se dýchá. Tak nevím, bojím se, aby to nebyl další zbytečný krám, který bude zabírat místo ve sklepě.

zelena
156 příspěvků 31.10.13 12:49

Ja už som si vianočný darček včera objednala

a ešte dostanem sveter s líštičkou a inak už nechcem nič :)

Draki
110 příspěvků 31.10.13 12:55

Učebnice na vysokou :D Opravdu jsem nečekala, že bude nejlevnější stát 1300. Blbé na tom je, že je potřebuji před Vánoci, takže pod stromečkemto bude nejspíše dost chudé.:/

DanielaS
4603 příspěvků 31.10.13 13:40

Letos (a pristi rok) to bude hubene, ale tak deti momentalne v rodine nejsou, tak se to zvladne s dobrym cukrovim a nazdobenym stromeckem i bez darku. Ja bych si teda prala nejake knizky, ale to se da odlozit. Hlavne at nemame ani jeden pohotovost a muzeme si na dva tri dny sednout ke krbu a lenosit. (A ja budu samorejme sit.)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit