Vánoční oblečení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Diankenstein
1891 příspěvků 29.10.12 13:49
Vánoční oblečení

Tohle počasí mi připomnělo, že jsem si minulý rok dala za úkol uplést pro rodinu vánoční svetry. Rok se s rokem schází a já nemám upletené ani očko.
Nevíte náhodou, kde se takové svetry dá sehnat. Rozhodně chci vlněné, což mi to lehce komplikuje.

A jaký je váš názor na podobné " vánoční převlékání"?
Praktikujete? Pokud ano, nenechávejte si své (DIY) tipy jen pro sebe!

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Jetthro
1129 příspěvků 29.10.12 14:03

Vanocni prevlekani nevedu (az na Santovskou capku na Silvestra, hihi) ale po nejake takove sukni jako ma slecna na obrazku touzim uz dlouho :) A pak jeste po svetru s jelenem, ale nikde zadnej peknej hrejivej nemuzu najit :(

radbuza
81 příspěvků 29.10.12 14:22

Ta sukně se mi taky hodně líbí, ale opravdu někdo touží po těch svetrech? :) :)

radbuza
81 příspěvků 29.10.12 14:27

Našla jsem jeden na oblíbeném fléru, nic moc tématického, ale alespoň sobi :)

sobi fler

Zajímavé je, že tentýž i na simiře, akorát o dvacku levněj :)

sobi simira

kacenka.smile
427 příspěvků 29.10.12 14:29

Já bych chtěla pletený svetr, nejlépe s jelenem. Patří to mezi věci, které strašně moc chci, i kdybych to měla nosit jen na doma. Je to otřepané, ale to je asi jediná věc, co bych jako vánoční oblečení brala. Jinak se soustřeďuji spíš na vyzdobení domácnosti.

Diankenstein
1891 příspěvků 29.10.12 14:30

@radbuza Minulý rok jsem někde na internetu objevila nádherný cardigan, láhvově zelený se stromečky a mašličkami kolem ramen. A já hloupá husa jsem si ho nekoupila… Pro takový bych vraždila.
Nebo pro zeleno-čevený s jelenem!

Tyhle konkrétní jsou jen tak pro ilustraci, i když třeba ten čenrý nalevo…:)

@Jetthro a ta sukně!

saryvary
664 příspěvků 29.10.12 14:32

Já to nosím :-) Je to kýč jak bič a každý, ke komu v tom přijdu, ví, že je to recese. Vše nakoupeno na e-bay (krom svetru s jelenem, odkaz na obchod jsem přidávala v minulém roce a nechce se mi to hledat.)

Diankenstein
1891 příspěvků 29.10.12 14:33
@radbuza píše:
Našla jsem jeden na oblíbeném fléru, nic moc tématického, ale alespoň sobi :)

sobi fler

Zajímavé je, že tentýž i na simiře, akorát o dvacku levněj :)

sobi simira

Akryl, samozřejmě… kam ten svět spěje! (:D)

Diankenstein
1891 příspěvků 29.10.12 14:35

@saryvary jistě, že je to recese, to snad nemůže brát vážně nikdo, ne?
NA ebayi nenakupuji moc ráda, ale asi mi nic jiného nezbude…

saryvary
664 příspěvků 29.10.12 14:36

Překonala jsem lenost a našla jsem: http://www.christmasjumpercompany.co.uk/#…

saryvary
664 příspěvků 29.10.12 14:41

@Diankenstein Já už ebay taky nemám moc v oblibě, málokdo posílá do ČR a když se někdo takový najde, poštovné je často několikanásobně vyšší, než hodnota zboží a když už objevím přijatelné poštovné, je o tu věc hrozný boj.

GreatSusan  29.10.12 14:42

@Diankenstein koukala bych v britskych eshopech nebo na britskem ebay, v Cechach se tenhle druh svetru asi moc neprodava :-)

saryvary
664 příspěvků 29.10.12 14:46

@GreatSusan Kolikrát si říkám, že je to velká škoda, že se to u nás neprodává, na druhou stranu: ztratilo by to své kouzlo, kdyby to bylo snadno dostupné. Ocenila bych ale, kdyby u nás bylo k dostání vánoční povlečení. Mám jich několik z mimibazaru, ovšem pochybné kvality a sněhuláci a sobi jsou už po loňsku (a jednom vyprání), roztátí :-)

catherinne
12495 příspěvků 29.10.12 16:29

Viděla jse krásnou Vánoční kravatu, tak ji chci koupit na mikuláše manželovi.

seznam.mih  29.10.12 18:09

Já tohle vánoční převlíkání teda nemusím. Možná kdybych měla santovskou čepičku, tak tu bych nosila místo klasické čepice, ale jinak nějak po svetrech s jelenem netoužím. Jedině že by měl pěknej tvar, ale samotnou by mě asi nenapadlo to koupit.

celebrian
521 příspěvků 29.10.12 18:49

Oblékáme se jen svátečně, tak jako kdyby jsme měli jít do divadla, i když rozbalování dárků je občas taky pěkné divadlo, vzlášť když se pomíchají cedulky.
Osobně toužím po svetru se sobem jako měl Mark Darcy v Deníku Bridget Jonesové, ale nedaří se mi ho sehnat :-(.

mujercita  29.10.12 18:57

A co takhle?

Já teda upřímně řečeno jen zírám, protože o něčem jako vánoční oblečení jsem v životě ani neslyšela a ta horní fotka mi připadá jako peklo horoucí made in NDR.
Slavnostnější společenské oblečení, to ano, ale pitvoření na Štědrý den, to mi opravdu připadá strašně divné. Někde je to zvykem?

rice
348 příspěvků 29.10.12 19:25

@mujercita pořád lepší Made in NDR, než Made in Ukraine ;)

mujercita  29.10.12 19:31

@rice Najděte deset rozdílů. Já vidím jen jeden, a sice sexsí a těžce nesexsí. Jinak mi to připadá lautr to samý

Andrássy  29.10.12 20:03

Svetry se Santa Clausem/dědou Mrázem, rolničkami, americkými vánočními cukrátky, vysmátými stromečky a jinou vánoční tématikou (aneb kýč jak bič) příliš nemusím. Líbí se mi svetry s tradičním norským vzorem. Ke štědrovečerní tabuli bych si tedy svetr s norským vzorem na sebe nevzala, ale ke svařáku v útulné horské chatě ano.

Příspěvek upraven 29.10.12 v 22:07

razorblade  29.10.12 20:04

@Diankenstein zkuste na ebay zadat heslo " ugly sweater ":))))) jinak me se taky hrozne libej… uz dlouho touzim po svetru se sobem:D

saryvary
664 příspěvků 29.10.12 21:06

@Diankenstein A vidíte, objevili se tu tací, kteří to vážně berou :-)

Chari
541 příspěvků 29.10.12 21:44

Jako malá jsem z USA dostala mikinu s nějakým vánočním obrázkem, nebyl tam Santa, ale sněhulák, zasněžená krajina a kdovíco ještě.. milovala jsem to a bylo mi jedno jestli je to kýč. Z toho samého zdroje jsem měla ještě šaty tohoto typu. Byly ze zeleného sametu z červenou stuhou, připadala jsem si v nich jako princezna a nosily se jen na slavnostní večeři a pod stromeček. Bylo mi hrozně líto, když jsem z těhle dětských vánočních kousků vyrostla a dětem bych to klidně dopřála.
@mujercita Američani jsou na tyhle sváteční podivnosti experti. :)

Diankenstein
1891 příspěvků 30.10.12 09:13

@razorblade ugly, to sna ti lidi nemůžou myslet vážně!:) děkuju
Jinak, se sobem má jeden zrovna rozpletený, ale je hnědý, to není vůbec vánoční.

@Andrássy právě, norský vzor je nádhera, ale ne štědrovečerní, tam musí bát stromečky a tak…:D

@Chari Ty šaty vám závidím! (teda, ne teď, ale před 15 lety)

Sibyla
2639 příspěvků 30.10.12 09:20

No, jako fór prosím
http://www.myuglychristmassweater.com/
ale nemyslím, že bych byla tak krásná, abych se mohla dobrovolně zošklivovat.
Jinak podobná obleč míněná vážně je příšerně amerikánská v tom nejhorším smyslu. Věřím - podle filmů - že to v USA mnozí praktikují, stejně jako staví na střechy předměstských domků sobí spřežení a před verandy svítící sněhuláky. Ugh. Jedna z mých nejmilejších filmových scén je, když v RED přijdou zabijáci oddělat Bruce Willise a celou tu vánoční parádu rozstřílí na třísky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit