Variace na téma: black&white

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Letefa
716 příspěvků 18.07.12 08:15
Variace na téma: black&white

Včera vznikl takový nápad zakládat vlákna pro vkládání vlastních fotografií na nějaké téma. Takže vykopávám, začneme zlehka, černá a bílá. (Jo, přizpůsobila jsem si to tomu, co mám dnes na sobě :-) ) Nicméně inspiraci se meze nekladou, jsem zvědavá, jaká témata vymyslíte a už se těším na fotky!

Moje kombinace sestává ze včerejšího sekáčového úlovku - černobílé halenky, a pak bílých kalhot a černých balerín. Venku jsem k tomu měla ještě velbloudí sáčko. Tuto kombinaci barev mám snad ze všech nejradši, a tak jsem ji sem, navzdory tématu, pro inspiraci taky vložila (i když ta na obrázku je, jak jinak, trochu barevně zkreslená).

Reakce:

kimnie
411 příspěvků 18.07.12 18:01

Dobrý nápad :) Černobílá kombinace se mi líbí, ale moc ji nenosím, nějak nemám inspiraci. Hlavně se mi líbí právě puntíky, musím si konečně něco puntíkovaného pořídit. Černobílá chodím hlavně na zkoušky, je to taková jistota, která žádného protivného profesora nepobouří. Když chci vypadat hodně „slušňácky“, tak si beru pouzdrovou sukni do pasu a do ní zastrčenou klasickou úzkou bílou košili, to se mi právě na ty zkoušky osvědčilo.

Tyhle šaty na zkoušky taky občas nosím, většinou ale právě s tím bílým sáčkem, popř. s černým svetříkem. Jinak je mám moc ráda, tu a tam si je vezmu třeba na večeři nebo tak.

Doufám, že se tu brzo objeví i další černobílé variace ;)

Katio
196 příspěvků 18.07.12 22:16

Holky, zatím dobrý! Moje dvě variace jsou zároveň variací na stejný střih - šaty se sukní, která začíná v úrovni boků. Jedny jsem již v jiné diskuzi „měla na sobě dnes“ - omlouvám se za hnědé boty, zrovna je rozcházím a nechtělo se mi je sundavat (přimyslete si opálené nohy a považujte je za „nude“).
U druhých bych uvítala radu - jsou hedvábné ze sekáče (za 5 euro jsem je tam nemohla nechat), zatím jsem odstranila kapsy na prsou a popustila rukávy. Chci je zúžit a upravit rukávy, event. americké průramky. Co myslíte?
Ráda doplňuji černobílou doplňky v ostře růžové/pink - šátek nebo krátký kabátek.

Letefa
716 příspěvků 18.07.12 22:17

Ta čelenka je moc pěkná, kimnie!

Letefa
716 příspěvků 18.07.12 22:24

@Katio Ty jo, ty kostkované budou ještě challenge, ale potenciál mají. Šít neumím, tak budou moje nápady možná zcestné, ale líbily by se mi u toho kraťoučké rukávy, jen takové ty šikmé stříšky. Ruce na to máte ;-) A pak možná našít stuhu do předělu se sukní v kontrastní barvě. Já bych do růžové asi nešla, ale napadla mě tmavě červená.

uu  18.07.12 22:30

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:44

Katio
196 příspěvků 18.07.12 22:37

@uu Vy mě snad máte přečtenou! Přesně proto je chci trochu zúžit (omlouvám se za malý podvod - na fotce si je držím rukou za zády ;) ), abych nemusela nosit pásek. Zatím jsou decentně matronovité. A ano, americké průramky jsou v podstatě bez rukávů, holá ramena, šikmo střiženo. Asi je budu chtít nosit i v chladnějším období, tak asi spíš s rukávem.

Karlota
8 příspěvků 18.07.12 23:49

Moje černobílá kombinace s jedné malé svatby. Omlouvám se, ale lepší fotku jsem nenašla (proto si prosím odmyslete hlavně ty hodinky a gumičku na ruce, které jsem si v tu chvíli ještě nestihla sundat).

Linden  20.07.12 12:05

@kimnie prekrásna sukňa! @Karlota šmrncovné & bohovská figúra;)
Inak ČB duel je unikátny v tom, že si vystačí sám so sebou a nepotrebuje ďalšie farby, aby ´oživilo´ a vystačí si vskutku veľmi elegantne!.. pridám obrázok z Chanel HC hats, len tak pre radosť ;)

Pirek
6768 příspěvků 20.07.12 13:44

@Linden
Ty druhé šaty zleva budou někdy moje svatební! :D

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit