Váš názor na moje výrobky?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evelyne Hillside
20 příspěvků 27.05.15 17:18
Váš názor na moje výrobky?

Zdravím všechny,
už nějakou dobu občas vyrábím šperky z Cernitu (podobné jako Fimo). Chtěla bych zjistit, jestli se moje výrobky někomu líbí. Začala jsem si pohrávat i s myšlenkou, že bych zkusila občas něco prodat, ale nevím, jestli výrobky mají takovou úroveň. Proto bych chtěla znát váš názor. Jestli se vím líbí/nelíbí a proč, co byste zlepšili, případně jestli si dokážete představit, že by někdo něco takového koupil a za kolik?
Předem děkuji za každou odpověď.

Reklama

Reklama

Reakce:

Giulietta  27.05.15 17:19

Nevkusný gýč.

bertulka  27.05.15 17:24

Nausnice by mohly vypadat dobre, ostatni se mne nelibi

Evelyne Hillside
20 příspěvků 27.05.15 17:31

Děkuji za názory

Giulietta  27.05.15 17:40

@Evelyne Hillside Ked to chcete predávať, ta si dajte záležať na originalite. Nech to nevyzerá ako vzor čo vyšívala prababička na nástenku nad kachle a spracovaním ako z prvého ročníka na ZUŠ..

ionicera  27.05.15 17:41

Mně se to nelíbí, ale věřím, že si to někdo i koupí.

MP_kosatka  27.05.15 17:42

Nelibi se mi to, ale asi by me nepohorsilo, kdybych neco takoveho na nekom videla. K prodeji to podle me neni.

Jestli se ptate, co zlepsit, tak podle me tomu chybi jakakoli umelecka hodnota. Nema to napad a provedeni je flerovsky prumerne.

Mohučanka
243 příspěvků 27.05.15 17:55

Děsně mi to připomíná brože z moduritu (?), které byly in, když mi bylo zhruba 5 (tj. těsně před revolucí).

Lola  27.05.15 17:57

@Evelyne Hillside Je to mimo můj vkus, ale fandím vám a přeji vám, ať spokojené zákazníky najdete.

AmelieM
1330 příspěvků 27.05.15 17:57

Ani mně se to nelíbí, připomíná mi to výtvory z moduritu. I když se dnes ruční práce cení, tohle bohužel působí až příliš amatérsky. Je ale evidentní, že jste zručná a máte smysl pro detail, takže to nevzdávejte a zkoušejte. Co a jak vám bohužel neporadím, ta hmota se mi vůbec nelíbí, takže bych hledala jiný materiál, případně bych se ji pokusila zpracovat jinak (viz obrázky od Giulietty).

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.05.15 18:01

Vnímám to jako @MP_kosatka

není to ani vtipné, ani moderní, ani v tom nevidím žádný švih, nadhled. přijde mi to uťáplé.

vidím práci člověka, který je nepochybně zručný, ale nikoli tvůrčí.

stejně jako lidé výš si ale myslím, že i tak si to své zákazníky najde.

MP_kosatka  27.05.15 18:19

Jeste jednou jsem si precetla svuj komentar a zapomnela jsem dodat, ze si nemyslim, ze byste ty sperky mela prestat vyrabet, nebo ze by se nedaly prodat. Jestli vam ale mohu poradit, vyrabejte si proste pro sebe – sperky, ktere vam budou sedet k vasemu stylu, k vasemu obleceni, k akci, na kterou jdete. Zamerte se na originalitu. Vim, ze spousta holek rada vyrabi sperky, protoze je to bavi, a produkuji toho proste velke mnozstvi. Nechte si napad ulezet, vice si pohrajte s navrhem. Kdyz je to originalni (a je to pro vlastni potrebu), nejaka nedokonalost v provedeni se ztrati.

Vzpomnela jsem si na nejakou fotku, co se tu kdysi objevila, kde mela slecna na krku jen kolicek na pradlo cvaknuty na takove te kuzi. Podle me to na ni vypadalo dost dobre. Prodat by se to ale nedalo, nehlede na to, ze spousta lidi by v tom vypadala proste smesne. Tim chci rict, ze i kdyz ty sperky nebudou k prodeji, na vas porad muzou vypadat skvele.

Příspěvek upraven 27.05.15 v 18:20

shirla
880 příspěvků 27.05.15 18:20

Každá věc má svého kupce, nicméně mě se to nelíbí. Bohužel mě na takovéto výrobky moc neužije.

Evelyne Hillside
20 příspěvků 27.05.15 19:14

Děkuji všem za názory :)

DanielaS
4710 příspěvků 27.05.15 19:56

Mne by se neco takoveho (ty titerne detaily, ponekud lidovy vzhled, dvoubarevne) libilo jako vanocni ozdoby! Takovy upgrade vizovickeho peciva. Teda doufam, ze jsem neurazila…

Caralina
916 příspěvků 28.05.15 14:21

Nelíbí se mi to, nelíbí se mi ten materiál ani provedení ani nápad.

Evelyne Hillside
20 příspěvků 28.05.15 21:15

Moc děkuji za názory

Giuli
2931 příspěvků 04.02.17 07:53

Kristova noha, blíži sa zase spamer v 480 vláknach. :-(

Reklama

Váš příspěvek

Polské šaty udělaly vévodkyni špičatá prsa

Vévodkyně Kate společně se svým manželem princem Williamem... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Zara žere těla

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Dala jsem na nějaký čas kritice dovolenou, ovšem poslední návštěva... Celý článek

Reklama