Vaše módní tabu

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stes  10.10.12 14:04
Vaše módní tabu

Ahoj všem, zajímalo by mě, jaké je Vaše módní tabu - co nikdy a za žádných okolností NE? Ale nemyslím to, co vyšlo momentálně z módy, jako třeba zvony, protože za pár let je zase budeme mít na sobě téměř všechny. Myslím obecně, tedy konkrétní oblečení, které mění střih či tvar a existuje ve všech variantách střihů, tak jak jsou zrovna in. To moje je: pravá kožešina, sportovní oblečení korunované kabelkou (hlavně a především legíny, lyžařská bunda a botasky, trekové boty vč. sandálů) na běžné nošení, umělohmotné svetry či trika ala tržnice, ocvočkované kabelky (včetně kožených) a bílé kozačky (zvlášt ty špičaté na jehle), síťované punčocháče a jákákoliv kombinace červenočerné.
Je toho asi víc, ale tyhle věci mě osobně děsí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 10.10.12 14:12

Sportovní oblečení jinam než na sport…(speciálně tenisky nebo lyžařské bundy) boty na podpatku tvz. kačenka, umělé kožešiny, bunda alá spacák, káro skotská skládaná sukně, moc nemusím bílé boty a kabelky.

Coraline
1980 příspěvků 10.10.12 14:13

http://www.modnipeklo.cz/…si-peklo-11/

stes  10.10.12 14:22

Jojo, já věděla, že jsem něco podobného už kdysi četla, ale nemohla jsem to najít. No snad se tolik nestalo, myslím, že spousta z nás už prostě do starých diskuzí nechodí a ostaní pak přijdou o zajímavé názory a odpovědi.

Fretkodlak  10.10.12 14:24

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:28

Curlygirl
1901 příspěvků 10.10.12 14:45

Já na sobě nesnesu červenou, žlutou a modrou barvu.

Pavučinec plyšový  10.10.12 14:52

@Curlygirl Tuhle kombinaci, nebo i každou zvlášť?

Ayleah
69 příspěvků 10.10.12 14:55

Takých vecí je veľmi veľa.

Tak začnem:
Obuv - gumáky, baleríny, crocs, uggs, akékoľvek špicaté topánky, biele lodičky, topánky na nízkom úzkom podpätku, skate tenisky, všetky druhy športových topánok inam ako na šport, čižmy nad kolená, žabky, mokasíny

Oblečenie - legíny (nikdy a nikam), 3/4, 7/8 a všetky podobné dĺžky nohavíc, oblečenie s nápisom, športové veci inam ako na špot, športové sukňa, džínsová sukňa, ponožky v sandáloch, bolerko, leskla bunda, maskáčový vzor, farebné džínsy, džínsy + džínsová bunda zároveň, sukňa do pol lýtok alebo pod kolená, kožená sukňa a nohavice, biele a všetky svetlé pančuchy

Doplnky - klobúk (okrem slameného), lacno vyzerajúce kabelky, plátené tašky, široké opasky, látkové opasky, silikónové hodinky…a už sa mi nechce písať, ale je toho ešte dosť :)

Curlygirl
1901 příspěvků 10.10.12 14:57

@Pavučinec plyšový každou zvášť, necítím se v nich dobře.. o kombinaci bych ani neuvažovala pro sebe.. to by byl můj konec :-)

Curlygirl
1901 příspěvků 10.10.12 14:58

To jste ale vyjmenovala snad všechny druhy bot, ne? V čem teda chodíte? Pokud ne bosa :-)

@Ayleah píše:
Takých vecí je veľmi veľa.

Tak začnem:
Obuv - gumáky, baleríny, crocs, uggs, akékoľvek špicaté topánky, biele lodičky, topánky na nízkom úzkom podpätku, skate tenisky, všetky druhy športových topánok inam ako na šport, čižmy nad kolená, žabky, mokasíny

mujercita  10.10.12 15:00

Chlupaté plyšové věci, protože to nemůžu ani vidět, natož se toho dotknout, dělá se mi z toho fyzicky špatně. Jinak ani nevím, když bych se omezila na věci, co jsem nikdy neměla na sobě, protože jsem nechtěla, možná kožené bundy nebo kalhoty a tak. Jo a taky kraťasy a už vůbec ne kombinaci kraťasy + punčochy.

Blair
359 příspěvků 10.10.12 15:03

Legíny, barevné punčocháče (největší odvaz je u mě šedá a tm. modrá :), cokoliv s kapucou nebo nápisem, slimky, kožená bunda (ikdyž na chlapech se mi líbí), sportovní boty (jinam než na sport).

Ayleah
69 příspěvků 10.10.12 15:05

Určite to nie sú všetky :)

V lete nosím prevažne sandále, mám strašne veľa rôznych, od úplne plochých až po veľmi vysoké.

Na jar a v jeseni prevažne lodičky na podpätku 8 - 12 cm, prípadne členkové čižmičky alebo oxfordky.
V zime čižmy, buď členkové alebo vysoké tesne pod kolená.

Samozrejme na šport nosím tenisky a do hôr turistické topánky.
A na doma papuče :D

LadyPapajka  10.10.12 15:35

Legíny. Uggs, i kdyby to byla nejpohodlnější bota na světě. Sako delší než do pasu.

Ceresa
465 příspěvků 10.10.12 15:54

Zrovna ugg mam rada, ale ne ty laciny napodobeniny…jinak mini, hlubokansky vystrih, podkolenky, semiš a samet a umelotiny…

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 10.10.12 16:12

Moje tabu jsou povětšinou motivována mým věkem a typem postavy. Ale někdy jen neodůvodnitelnou nechutí k inkriminovanému kusu oblečení. Nutno podotknout, že většina zde uvedeného mně na jiných nevadí, pokud na to mají věk, figuru a nosí odpovídající velikost:-)

Leginy, ponožky do lodiček, hodně široké podpatky, špičaté lodičky, i když jsou znovu in, sukně těsně pod kolena, kalhoty do pasu, batoh jinam než do lesa, tílka typu „boxer“, výrazně zdobená spona na pásku, kozačky mušketýrky, volánky na sukni a halenky s fiží (fóbie z dětství), kapsáče, „vtipné“ nápisy na tričku, čelenky, plyšové klapky na uši, kabelky typu „vak na raky“.

Co se týče barev tak moje barva pleti nesnese jasně oranžovou, brčálově zelenou, tyrkysovou, sluníčkově žlutou…ale na botách a kabelkách jsou ok :-)

Pavlena
778 příspěvků 10.10.12 16:17

Nikdo mě nikdy neuvidí v lyžařské bundě, a to ani na svahu.

Letefa
716 příspěvků 10.10.12 16:20
@LadyPapajka píše:
Sako delší než do pasu.

Chápu, tohle je příšerný!

A teď vážně, neupsala jste se náhodou? :-)

LadyPapajka  10.10.12 16:44

@Letefa Myslela jsem takvé to sako do půlky stehen, které se nosilo dřív.

Letefa
716 příspěvků 10.10.12 16:46

@LadyPapajka Pořád nechápu, já myslela že pas má člověk tady (angl waist):

razorblade  10.10.12 16:59

Tricka s prilis nabiranymi rukavy, ve kterych vypadaji i subtilni divky jako terminator a pak bile boty (krome tenisek)… a to je asi tak vsechno, protoze i veci z black listu na nektere prilezitosti nosim. treba vetrovku na hory, crocsy na plaz…

Sekhmet
1918 příspěvků 10.10.12 17:04

Za mne holé břicho. Nemám na něj postavu. A plavky s tangovými kalhotkami. Buřtokabát. Jinak mne nic nenapadá

Já První  10.10.12 17:05

Dlouhý lesklý kožený černý kabát a gladiátorky. Vlastně cokoli černého lesklého koženého.

viera666
957 příspěvků 10.10.12 17:11
pre mna je tabu hranie sa na nieco, na co nemam.

A do toho spadaju vsetky tieto kategorie
1. trznicove vitoooonky
2. Nosenie mensieho oblecenia ako je aktualna konfekcna velkost
3. Umelinky (umela koza, kozusina, polyesterove panske obleky, „macacie zlato“ atd atd)
4. Co uplne neznasam, tak to je lacna „elegancia“. To je take to ked si niekto natiahne male cierne s obrovskym vystrihom, k tomu umele cierne lodicky a patricnu bizu a hra to na biznis styl. Uaaaaaaaaaaa

Sekhmet
1918 příspěvků 10.10.12 17:14

@viera666 Máte ode mne zelené. Takhle mne nenapadlo se nad tím zamyslet, ale naprosto s vámi souhlasím.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit