Vaše názory na trvalou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

matkaspratka
116 příspěvků 28.08.12 10:38
Vaše názory na trvalou?

Dobrý den,
zajímaly by mě Vaše názory na „trvalou ondulaci“ v současné době. I zkušenosti. Existuje pořád jen „ta“ trvalá jako v 80. letech? Mám rovné polodlouhé vlasy a líbilo by se mi je lehce zvlnit.
Děkuju za reakce.

KH

Reakce:

GreatSusan  28.08.12 10:40

@matkaspratka

o trvaly nevim nic, ale mate skvelej nick. Fakt me pobavil

MUDr.Lant
389 příspěvků 28.08.12 10:40

Docela dost jich je v mnou založeném tématu http://www.modnipeklo.cz/…a-vlasy-889/ , stačí hledat.

Kateřina
246 příspěvků 28.08.12 10:40

Dobrý den, diskuze o trvalé už tady je, najděte si ji ;-). Psala jsem tam názor i já - spokojenost.

matkaspratka
116 příspěvků 28.08.12 10:42

No jo… jsem trumpeta… děkuju za upozornění.

MUDr.Lant
389 příspěvků 28.08.12 11:28

@matkaspratka vpořádku, nic se neděje, jen že to tu již proběhlo, tak se dá čerpat info i tam. Každopádně já jsem do ní nakonec nešla, spousta kadeřníků ji odmítá dělat a našla jsem i jiné způsoby jak nosit vlasy.

llolla
2102 příspěvků 28.08.12 18:14

K trvale jen tolik- pamatuju si, kdyz ji nosila moje matka nekdy v 90. letech, kdyz jsem byla mala a nejintenzivneji se mi vybavuje ten smrad, ktery z toho cpel jeste po tydnu. Ale mozna to byla jen zastarala technika a dnes uz to bude lepsi. I tak si ale myslim, ze to pro vlasy asi neni uplne nejlepsi. A take musim pochvalit vtipnou prezdivku

matkaspratka
116 příspěvků 29.08.12 06:59

Jen k přezdívce - používám ji už delší čas jinde a musím přiznat, že v současné době je k mé dceři opravdu nespravedlivá. ale v době „vzniku“ měla vážně blbé období…

seznam.mih  29.08.12 08:19

Je stejně sranda, jak jsou ženy nespokojené s tím, co mají na hlavě. Já vždycky chtěla mít krásné dlouhé rovné vlasy a na hlavě mám vlasy, které mi narostou maximálně lehce pod ramena a vlasy se vlní, jaak se jim zachce :D jen jsem ráda za svoje husté vlasy:)

matkaspratka
116 příspěvků 29.08.12 08:32

Mě spíš jde o změnu než touhu po něčem jiném než mám. a taky mě rozčiluje, kolik času strávím každý den fénováním. možná naivně, ale přesto doufám, že bych mohla mít míň starostí poránu ;o)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit