Vázaní šátku kolem krku

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitkakladno
3 příspěvky 10.08.13 21:34
vázaní šátku kolem krku a hlavy

Jsem po operaci a budu muset mít delší dobu (několik měsíců) zavázaný krk a uši šátkem, proto bych se chtěla zeptat, kde se dají sehnat nějaké dobré a praktické bavlněné šátky? U mě je to komplikovanější právě těmi ušima. Nenapadá vás nějaký způsob jak ho uvázat? Co šátek na babku, není to moc výstřední?

Co nosíte taky při nemoci šátek? díky

Příspěvek upraven 10.08.13 v 22:10

Reakce:

NoQuestion
161 příspěvků 10.08.13 21:44

@jitkakladno Radu, kde sehnat hezké bavlněné a ne příliš drahé šátky bych uvítala taky. Co se týče dalšího dotazu, myslíte „efektivně“, tj. tak aby dlouho a dobře držel, nebo „efektně“, tj. aby to dobře vypadalo? Případně kombinaci obého? Návod zde: http://www.youtube.com/watch?…
Jinak když jsem nemocná, osvědčily se mi Priessnitzovy obklady a je mi jedno, jak to vypadá:)

Giulietta  10.08.13 21:48

Po editácii uvodného príspevku bol ten moj neaktuálny. Zmazala som ho.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 22:44

jitkakladno
3 příspěvky 10.08.13 21:56

NoQuestion: S tím priessnizem to úplně chápu. Asi používáte klasický šátek, hodně natěsno uvázaný kolem krku?

katango
1356 příspěvků 10.08.13 22:39

No jestli maj bejt zakrytý uši i krk, pak styl Jackie Kennedy-Onassis.

jitkakladno
3 příspěvky 11.08.13 07:25

Nějak jsem zkoušela hledat na internetu a styl Jackie Kennedy-Onassis nemohu najít… Můžete ho nějak popsat?

MP hanna
121 příspěvků 11.08.13 07:53
@jitkkjadno

Jackie - takto, lze otočit kolem krku dvakrát, je to pevnější

Robena
1257 příspěvků 11.08.13 10:00

http://zena-in.cz/…orie/doplnky
Takto nejak?

NoQuestion
161 příspěvků 11.08.13 10:42

@jitkakladno Nemusí to být až tak moc natěsno,, prostě jen aby se to prohřálo. K těmto účelům používám obyčejné šálky, arafat a když je nouze, tak klidně i plínku. (bavlněnou, nepoužitou:)

Alterations
533 příspěvků 11.08.13 10:58

Taky je možné a často to dělá úplné divy, použít jakousi vycpávku, možná přímo prsní vycpávku nebo něco takovéto. Hlava pak má inteligentnější tvar, postava je vyšší atd… Buď hned nad čelem nebo na temeni hlavy. Možná lehce přichytit k šátku, pokud to nejde k vlasům.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit