Věci přes legíny

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyPapajka  22.05.12 06:40
Věci pres legíny

Nevím, jestli tady tohle téma už někdě neni, ale už jsem několikrát psala, že jsem modní laik, takže mě zajímá názor jiných.

Možná jsem staromodní, ale vždycky jsem si myslela, že leginy jsou něco jako punčocháče, tudíž se jako nechodí jenom v tom, ale mělo by se vzít i něco přes. Většinou ale na ulici potkávám dívky.co maj asi jinej názor. Tak nevim jeslti ja jsem modní dřevo, nebo co:D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 22.05.12 07:07
@LadyPapajka píše:
Nevím, jestli tady tohle téma už někdě neni, ale už jsem několikrát psala, že jsem modní laik, takže mě zajímá názor jiných.Možná jsem staromodní, ale vždycky jsem si myslela, že leginy jsou něco jako punčocháče, tudíž se jako nechodí jenom v tom, ale mělo by se vzít i něco přes. Většinou ale na ulici potkávám dívky.co maj asi jinej názor. Tak nevim jeslti ja jsem modní dřevo, nebo co:D

Leginy (v Čechách často průhledné) a krátké volnější tričko nebo mikina jsou bohužel docela in. Taky to nechápu, protože i na velice štíhlé postavě mi to připomíná lízátko. Osobně bych si leginy s holým zadkem taky nevzala

LadyPapajka  22.05.12 07:10
@Dahllie píše:
Leginy (v Čechách často průhledné) a krátké volnější tričko nebo mikina jsou bohužel docela in. Taky to nechápu, protože i na velice štíhlé postavě mi to připomíná lízátko. Osobně bych si leginy s holým zadkem taky nevzala

Mě to vždycky připadá, jako kdyby se slecna zapoměla dooblect:/ Jsem ráda, že nejsem jedina. Někde jsem četla, že cokoliv přes leginy ma být tak dlouhé, aby se to clovek nebál vzít i bez legín a souhlasím s tím.

Sibyla
2639 příspěvků 22.05.12 07:38

Já nosím leginy jako silné punčocháče, čili vždycky s něčím minimálně mini. Snad jen, že maxisvetr do půli stehen bych si s punčocháči nevzala, s leginami ano: nosím černé, neleské, neprůhledné, a ve velké zimě i s punčocháči pod ně: zahřejí líp než kalhoty a jsou pohodlné. Ale zadek nesmí koukat!

majam
271 příspěvků 22.05.12 09:53

Za cokoliv - delší svetr, tuniku…hlavně přes zadek se přimlouvám. Včera jsem viděla hezkou mladou slečnu, i hubená byla, a měla navlečený legíny jako kalhoty tj. triko do pasu. Jelikož neměla zřejmě moc vysportovaný svaly, při každým kroku se jí zadek a stehna třepaly jak rosol…brrr, no a ty legíny vypadaly ne moc elasticky, vytahaný kolena…fuuuj. A taková hezká holka to byla :-/

Coraline
1980 příspěvků 22.05.12 13:11

,,cokoliv přes leginy ma být tak dlouhé, aby se to clovek nebál vzít i bez legín" - tak s tím nesouhlasím. Já mám právě třeba kraťounké šaty, ve kterých si normálně připadám lacině, prostě ohnout se v nich, nebo si někde v MHD sednout - nic moc. A přesně pro tyhle situace volím legíny. Rozhodně bych je ale nenosila tak, aby byl prvoplánově vidět zadek, nebo ,,předek".

motorová pila
110 příspěvků 22.05.12 13:59

Zrovna dneska jsem potkala slečnu se zadkem koukajícím z černých průsvitných legín. A pod nimi byly BÍLÉ KALHOTKY se srdíčkama. Nezmohla jsem se ani ji vyfotit do Pekla. Proč se to nosí nevím, napadá mě jedině, že holky takhle chtějí přilákat pozornost. Na takový ohoz totiž hledí úplně každý (a chlapi zvlášť). Nebo si někdo myslí, že to je hezké? Tady asi těžko :)

volfish
905 příspěvků 22.05.12 14:40

No vzorované kalhotky pod legínama, na kterých není sukně nebo nějaký dlouhý vršek je peklo. Stejně jako pod bílýma capri kalhotama.

monicka
565 příspěvků 22.05.12 15:36
@motorová pila píše:
Zrovna dneska jsem potkala slečnu se zadkem koukajícím z černých průsvitných legín. A pod nimi byly BÍLÉ KALHOTKY se srdíčkama. Nezmohla jsem se ani ji vyfotit do Pekla. Proč se to nosí nevím, napadá mě jedině, že holky takhle chtějí přilákat pozornost. Na takový ohoz totiž hledí úplně každý (a chlapi zvlášť). Nebo si někdo myslí, že to je hezké? Tady asi těžko :)

Já myslím, že někdy je to určitě způsobené tím, že holky si neuvědomí, že ty neprůhledně vypadající legíny se přes zadek roztáhnou a půjde přes ně vidět všechno. Taky se mi už stalo, že třeba sukně, která v naší poměrně tmavé předsíni vypadala úplně normálně, byla venku na sluníčku poněkud průhlednější :). Ale určitě je část holek, které to tak nosí schválně, o tom žádná …

Sibyla
2639 příspěvků 22.05.12 15:44

@motorová pila Já nevím, viděla jsem takhle korpulentní dámu, která zjevně víc toužila po tom, aby už ten nákup dovlekla domů, než aby přivábila chtivé pohledy - v bílých kalhotách, a v kalhotkách s kotvičkami pod nimi. Zřejmě to nebyl úmysl, ale… hm, nevím, jak slušně napsat blbost.

motorová pila
110 příspěvků 22.05.12 17:18

asi máte pravdu, vždycky v tom úmysl nebude. Já většinou pečlivě zkoumám, jestli někde něco neprosvítá, tak si neuvědomuju, že někdo třeba ráno spěchá, obleče se a utíká a nesleduje prosvítající kalhotky.

Alatheia
6 příspěvků 22.05.12 17:46

Asi jsem jediná, komu tato móda vůbec nevadí :-) Sama to nenosím kvůli nyní ne zrovna výstavním nohám, ale legíny místo kalhot na slečnách s pěknou postavou se mi moc líbi, pokud pod nimi neprosvítá spodní prádlo.

motorová pila
110 příspěvků 22.05.12 17:58

pokud pod legínami neprosvítá spodní prádlo, nejsou použité místo kalhot a nekouká zadek tak mi to taky nevadí. Ale krátké tričko k legínám je podle mě hrozné a ani sebelepší postava to nespraví. A i když na to sama postavu mám, nemohla bych takhle jít ven, cítila bych se jako že jdu jenom ve spodním prádle. A spodní prádlo přece nechci ukazovat všem lidem ve městě :)

Yoana
12 příspěvků 22.05.12 18:21

Legíny jsem moc nenosila, teď je nosím v těhotenství, protože jsou mega pohodlné :). Nenosím je jen tak, nepřijde mi to jako oblečení, které by se mělo zaměňovat za kalhoty, ale vždy jen s šatami nebo volnou delší halenko-košilí. A stejně se pro jistotu ujišťuji, že mi neprosvítají kalhotky (fotka z pekla, kde jede na eskalátoru slečna v průsvitných černých leginách a k tomu má tangáče a slipovku, mě bude strašit ještě hodně dlouho).

Harmonika
244 příspěvků 22.05.12 20:10

Začínám získávat dojem, že legíny bez adekvátně dlouhého vršku nosí holky kvůli chlapům. Jim to asi přijde sexy, protože od žádného muže jsem nikdy negativní reakci neslyšela… Asi se to líbí většímu záběru mužů, nejen těm, kteří milují silonky, holt legíny obepnou postavu a mužské oko má tak vše doslova na talíři. ;)) Což ovšem neomlouvám ony slečny, že to bez dlouhé vršku nosí, resp. že to vypadá opravdu „nedooblečeně“ i když má slečna perfektní postavu.
Osobně jsem legíny nikdy nenosila, až příliš mi připomínají 80. léta a módu šílených elasťáků.

Katio
196 příspěvků 22.05.12 21:08

@Sibyla To jste špatně pochopila, to byl ten slavný námořnický styl :)

Můj bývalý přítel na leginy místo kalhot reagoval slovy: Koukej, ta si zapomněla vzít sukni.
A to si oblečení nikdy nevšímal - kromě druhé verze: Koukouj, ten/ta si nasr_l/a do kalhot - v případě slimek, které tím, jak v nich nošením povolují elastická vlákna, sjíždějí na boky a vytvářejí na pozadí zmiňovaný jev. Prosím omluvte sprosté slovo, originál byl v němčině a v té již slovo Scheiße a jeho odvozeniny ztrácí sílu.

m.amar
124 příspěvků 22.05.12 23:13

@Harmonika
Pravdou je, že já jsem od žádného muže taky negativní kritiku na legíny neslyšela, naopak, od jednoho jsem dostala dokonce „doporučení“, že bych je měla nosit. Takže jim se to asi líbí :-)

Já osobně proti legínám nic nemám, pokud je tedy vhodně zvolený vršek k nim. Ale jinak je to fakt pohodlný kus oděvu, i když často nehezky zkombinovaný :(

bubbagump
44 příspěvků 23.05.12 19:01

Kdysi se legíny nosily místo kalhot, dnes už je to tabu? Nevím. Legínová móda mi připadá hrozná tak jako tak. Možná o něco horší je brát legíny místo punčocháčů.

sarinka.v
423 příspěvků 23.05.12 19:37

Pro mě jsou legíny někdy pohodlné, ale vždycky dbám na to, aby nebyly průhledné a abych k nim měla něco pod zadek, sama bych se v tom moc necítila, kdyby každý viděl otřes mého pozadí :)
Nechápu tříčtvrteční legíny (absolutně všem zkracují nohy), ani já s 178cm bych si je nevzala, a k tomu nedejbože minusukně..nevím, prostě se mi to nelíbí

Fashion
14 příspěvků 09.07.12 22:01

Jako muž říkám, že jsou legíny fajn. Záleží jen na jejich vzhledu, příležitosti, k níž padnou a samozřejmě na postavě.

Příspěvek upraven 16.07.12 v 21:13

Jetthro
1129 příspěvků 09.07.12 22:29

Ja leginy nosim s „saty“ nebo dlooouhymi tricky, nikdy bych si k nim nevzala nic co nezakrajva zadek..s tim pravidlem vyse taky moc nesouhlasim, mam treba jedny takovy tricko-saty ktery sice zadek zakryvaji (i kdyz si clovek sedne, tak sedi na latce), ale bez legin by to na me bylo moc kratky. S leginami si ho vezmu (i kdyz taky kazdou chvili kontroluju jestli mi nikde nic neleze nahoru :D). Tu modu nosit leginy misto kalhot vubec nechapu a nejradsi bych se tech holek zeptala, jestli treba nezapomnely doma sukni. No a muj pritel to komentoval slovy: „Jako chlap musim rict, ze je to sice opravdu sexy, ale v zivote bych s takovou holkou nechtel nikam jit a natoz s ni neco mit, protoze je to fakt nevkusny“..takze tak :)

Nitty
112 příspěvků 10.07.12 20:27

Legíny sice nenosím, ale když neleze slečnám zadek, tak se mi to strašně líbí.
Mnohdy ale nepomůže ani hezká postava. Jednou jsem viděla slečnu, štíhlounkou, na podpatkách, v obličeji moc pěknou leč legíny a krátké tričko celou její snahu totálně zhodily. Vpředu vytahané legíny (tím nemíním kolena ale místo kde jsou pánové trochu jinak vybaveni :D) a vzadu jí to taktéž lehce plandalo jako by slečna nestihla odběhnout na záchod.
A nejednalo se o žádný módní výstřelek ani aladinky, prostě jen vytahané legíny.(nebo že by jí trochu sjely dolů a tak nějak se vyvěsily? těžko říct)
Za mě tedy - když už legíny, tak radši něco přes to. :)

Kyttka
77 příspěvků 10.07.12 22:15

Je to, vazeni, tim, ze chuderky holky nemaj doma v predsini svetlo. To by v poslednim okamziku pred zavrenim dveri zjistily, ze zapomnely sukni, popripade, ze jim prosvita pradlo, nebo ze maj leginy nekde proveseny, nebo ze na to nemaj postavu. :)

Fashion
14 příspěvků 16.07.12 21:21

Pobavils :)

Amelie20
1 příspěvek 19.08.12 11:33
Je to fuk

Me je fuk kdo si co myslí já se budu nosit tak jak mi to vyhovuje nekoukam na druhý ale na sebe páč nejsem chlap abych okukovala holky a koukala jim na zadky :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit