Veletrh Interbeauty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
ještěřička
2416 příspěvků 4 inzeráty 14.10.13 07:31
Veletrh INTERBEAUTY

V Holešovicích se bude konat veletrh Interbeauty Prague. Ráda bych se tam jela podívat. Nevíte někdo, co mě tam čeká, co dobrého či zajímavého se tam dá sehnat, jestli to za to vůbec stojí atd. Na webovky jsem se už dívala, ale přeje jen chci slyšet i vaše názory.


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Slavoj
27 příspěvků 15.10.13 10:46
Interbeauty

Já byla na jarním Interbeauty zcela cíleně pro gel-laky. Modelaznehtu.cz měla nějakou akci za 249,– 1+1 nebo tak nějak a Nubar měl taky 1+1, takže jsem si udělala zásobičku. Jinak tam CND dělalo gellak zdarma a pak tam byl taky takový plácek, kde dělali suchou pedikuru taky zdarma, ale to mi přišlo nechutné. Fronty jako blázen, prachu taky a nejsem si jistá, jak to na takové akci chodí třeba s dezinfekcí brusky. A taky se vám tam pokusí prodat ty nejstarší skladové zásoby za pár peněz, takže třeba masky na obličej za 5 Kč, ale pytlíky vypadaly jako za komunistů v drogerie-barvy-laky :-)

 
skylor
164 příspěvků 15.10.13 11:17

Na akci jsem nikdy nebyla, ale sleduju občas beauty blogy, kde o tom píší.

Tady je dost podrobný (foto)report, třeba ti pomůže:
 http://ordinarylife-my.blogspot.cz/…j-nakup.html

 
trnk
295 příspěvků 15.10.13 16:40

Já chodím na Interbeauty již několik let, i když v posledních letech chodím spíš do Letňan. Ona se tato akce rozdvojila a teď jí pořádají na dvou místech. Vždy jsem si tam dobře nakoupila, mají tam často výstavní slevy. Ale záleží, co přesně hledáte.

 
ještěřička
2416 příspěvků 4 inzeráty 15.10.13 18:48

Nic konkrétního nehledám, počítám, že mě tam něco „cvrnkne do nosu“, třeba nějaký pěkný podzimní lak na nehty, rtěnka, tvářenka, něco pečujícího na suchou pleť atd. Spíš to beru jako zpestření všedních dnů a odreagování se na mateřské…Hodinka ve vlaku mi za to stojí. Když to bude stát za prd, měl by tam být ještě bazar Ona Dnes a když ani tam si nevyberu, tak sednu na metro a hurá…do nějakého shopping centra :-)

 
trnk
295 příspěvků 16.10.13 14:30

Tak to zkuste, za to nich nedáte jen vstupné (100 - 150). Krásně se odreagujete a vystavovatelů je tam spousta. Ve spojení s bazarem máte program na celé dopoledne.


Reklama

 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama