Veletrh módy Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olafkaa
10 příspěvků 15.02.13 13:39
Veletrh módy

Ahoj, byl někdo z vás na Veletrhu módy v Brně? Je to pouze pro obchodníky a podnikatele nebo se tam může jít podívat i obyčejný člověk? A pokud tam někdo byl, jaké jsou vaše dojmy?

Reklama

Reklama

Reakce:

Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 15.02.13 17:36

Ahojky, každým rokem jezdím na tento veletrh (Styl and Kabo), ale bohužel se tam už „veřejná osoba“ nedostane. Poslední roky cca 3 je to pouze pro obchodníky a podnikatele, kteří se při registraci prokazují ičem. Mám ale tu výhodu, že pod záští firmy můžu tento veletrh navštívit. Mé dojmy z tohoto veletrhu jsou každým rokem horší a horší. Jezdím pravidelně už přes 10 let na letní Kabo a musím uznat, že kvantita vystavovatelů rapidně klesá s každým rokem. Sice se to snaží kompenzovat zahraničními firmami ale i tak to už podle mého názoru není, to co to bývávalo. Záleží, také proč se člověk vydá na tento veletrh. Dříve když tam měli přístup i nepodnikatelé, tak to bylo v duchu „módní inspirace“, nové kolekce oblečení, prádla, plavek, doplňků atd. Kde se dalo popřípadě i velice dobře nakupovat za veletržní ceny. Ale dnes je to spíše o navazování nových pracovních kontaktů, kde si drobnější podnikatelé vybírají vhodné výrobky pro svůj obchod. Já osobně jezdím na tento veletrh především kvůli přehlídkám, a trochu té inspirace pro své vlastní potřeby.

kayav  15.02.13 18:25

Byla jsem tam asi před 8 lety se školou a už tehda to nebylo nic moc, asi o nic nepřijdete, když tam nepojedete..

GalianosjednimL  16.02.13 21:09

Poslední roky jsem nebyl, z doslechu a z několika kritických článků soudím, že to s kvalitou jede stále dolů. Osobně jsem to vždy proběhl na novinářskou akreditaci, ale připadalo mně, že to úsilí za to nestálo. Kdybych byl teď v Brně, zvážil bych to, ale
takhle na dálku ne. Jsem rád, že se každoročně dokopu na Designblok

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama