Veletrh módy Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olafkaa
10 příspěvků 15.02.13 13:39
Veletrh módy

Ahoj, byl někdo z vás na Veletrhu módy v Brně? Je to pouze pro obchodníky a podnikatele nebo se tam může jít podívat i obyčejný člověk? A pokud tam někdo byl, jaké jsou vaše dojmy?

Reakce:

Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 15.02.13 17:36

Ahojky, každým rokem jezdím na tento veletrh (Styl and Kabo), ale bohužel se tam už „veřejná osoba“ nedostane. Poslední roky cca 3 je to pouze pro obchodníky a podnikatele, kteří se při registraci prokazují ičem. Mám ale tu výhodu, že pod záští firmy můžu tento veletrh navštívit. Mé dojmy z tohoto veletrhu jsou každým rokem horší a horší. Jezdím pravidelně už přes 10 let na letní Kabo a musím uznat, že kvantita vystavovatelů rapidně klesá s každým rokem. Sice se to snaží kompenzovat zahraničními firmami ale i tak to už podle mého názoru není, to co to bývávalo. Záleží, také proč se člověk vydá na tento veletrh. Dříve když tam měli přístup i nepodnikatelé, tak to bylo v duchu „módní inspirace“, nové kolekce oblečení, prádla, plavek, doplňků atd. Kde se dalo popřípadě i velice dobře nakupovat za veletržní ceny. Ale dnes je to spíše o navazování nových pracovních kontaktů, kde si drobnější podnikatelé vybírají vhodné výrobky pro svůj obchod. Já osobně jezdím na tento veletrh především kvůli přehlídkám, a trochu té inspirace pro své vlastní potřeby.

kayav  15.02.13 18:25

Byla jsem tam asi před 8 lety se školou a už tehda to nebylo nic moc, asi o nic nepřijdete, když tam nepojedete..

GalianosjednimL  16.02.13 21:09

Poslední roky jsem nebyl, z doslechu a z několika kritických článků soudím, že to s kvalitou jede stále dolů. Osobně jsem to vždy proběhl na novinářskou akreditaci, ale připadalo mně, že to úsilí za to nestálo. Kdybych byl teď v Brně, zvážil bych to, ale
takhle na dálku ne. Jsem rád, že se každoročně dokopu na Designblok

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit