Velká kabela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TJSMN
3 příspěvky 20.08.12 10:32
Velká kabela

Milé dámy, po přečtení většiny článků na MP jsem se rozhodla změnit trochu styl, vyřadit z šatníku tenisky a nasadit boty na podpatku. Nesnáším kombinaci batoh + podpatky, takže sháním kabelu. Jenže kvůli studiu potřebuji takovou, do které se vejdou přezůvky, plášť, stetoskop, zápisník a flaška na pití. A kvůli praktičnosti bych byla ráda, kdyby se dala nosit křížem přes tělo. Mohly byste mi prosím poradit, jestli je vůbec reálné takovou kabelu sehnat a když, tak kde? Nebo jestli existuje nějaká jiná alternativa?

Reakce:

klubo  20.08.12 16:03

Jo to seženete, oběhnete řetězce a máte ji (docela se mi líbí tašky v Reservedu, Zaře, někdy i FF…). Dávejte si ale pozor na sportovní prvky, to že to není batoh, neznamená, že to jde k lodičkám. Vybírejte jednoduché, univerzální, bez mnoha zdobných prvků. Šla by třeba i varianta klasické aktovky. Prošmejděte i MP, na kabelky tu je spousta diskuzí a rad.

Canavi
224 příspěvků 20.08.12 18:04

Zkuste si ji ušít, není to nic složitého. Budete ji mít tak velkou, jak potřebujete, látku si můžete koupit takovou, aby se vám hodila k většině věcí. Dokud chodíte do školy, můžete se odvázat :-)

Dcera má do školy fialovou s velkými puntíky a tuhle

LadyPapajka  20.08.12 18:26

@Canavi No, tohle zrovna (bez urážky) vypadá jako taška na nákup.

Canavi
224 příspěvků 21.08.12 10:53

@LadyPapajka Naživo nikoli, problém bude ve fotografovi.

albireo
27 příspěvků 21.08.12 11:16

Podla mna zalezi, kolko veci- cisto vahovo planujes v tej taske tahat. Za mojich cias na fakulte sme si plaste, fonendoskopy a prezuvky vacsinou nechavali v satni. Aspon tam kde to slo. Ak som mala zo skoly namierene do studovne a tahala napr. Harrisona, brala som si tasku cez plece a hotovo. Podpatky som pocas studia nosila akurat na skusky, ulice okolo Karlaku boli k peknym topankam nemilosrdne.

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 21.08.12 11:23

My si nechávali přes týden věci ve skřínkách v šatně na oddělení, popř. na fakultě…Z vlastní zkušenosti vím, že kabela, do které vše narvete nebude elegantní, protože velikostí se přiblíží k batohu :-) Jinak doporučuji místo přezůvek nosit jednorázové návleky na boty - odpadne dost objemná část. Plášt už jde složit úhledně do malého obdélníku o velikosti A4 a fonendoskop nezabere místo žádné :-)

A veliké kabely mají téměř v každé prodejně bot - já ráda prolezu takové ty krámky kde prodávají boty Rieker, Tamaris, Hogl a ještě se mi nestalo, že bych neodcházela zamilovaná do nějaké velké tašky - malé nenosím :-) Jde i o cenu, tu jste neuvedla…

TJSMN
3 příspěvky 21.08.12 11:48

Aha, to jsem nevěděla, že si budeme moct věci nechávat ve skříňkách (doteď jsem měla jen teoretické předměty a tam jsme si všechno museli pokaždé tahat), to by byla paráda :) Podpatky teda ještě zvážím, možná to budou ve škole jistit oxfordky, ale i k těm by se mi víc líbila kabelka… Návleky jsou sice fajn věc, ale při stání ve vydýchaných prostorách (což pokoje a ambulance bohužel jsou) se mi občas sníží tlak a začne mi být hrozné horko a to bych v botách (hlavně v zimě) asi neustála. Takže přezůvky prostě tahat musím…

chinin
2788 příspěvků 21.08.12 13:36

Pokud Vám nevadí koženka, podívejte se na Fleru na kabelky od Dara bags a na variace modelu La Strada od mirrage. Jsou z kvalitních materiálů, pevné, mají dobrou nosnost a jsou dobře ušité. Myslím, že v obou případech jde o skvělý poměr cena/výkon a hodí se i k sukni a podpatkům.:-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit