Vesta k obleku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oleg_Omarzatov
3 příspěvky 02.04.14 13:28
vesta k obleku

Zdravím.
Mám problém, potřebuji vědět zda-li si mohu vzít k tmavě modrému obleku, černou popřípadě šedou vestu. Je to velice na rychlo jinak bych sáhl po tmavě modré, ale bohužel. ještě doplním, že mám černé boty tmavou kravatu a černý klobouk. Děkuji moc zas rady.

Reakce:

donAntonio
1 příspěvek 02.04.14 14:13

Šedou ano, černou ne. Černá myslím k tmavě modré neladí. Jedná-li se o oblekovou vestu s knoflíky (tj. ne o vestu pletenou), bude taková kombinace asi mnoha lidem připadat hodně slavnostní a snad i poněkud archaická, takže vhodnost záleží na tom, kam v tom půjdete.

Oleg_Omarzatov
3 příspěvky 02.04.14 20:25
vesta

No mělo by to být zařazeno trochu do 20-30 let minulého století.

Go-lightly
3428 příspěvků 02.04.14 20:32

Tak to šedou.

Oleg_Omarzatov
3 příspěvky 02.04.14 21:44

Právě si nejsem jist jestli bude šedá sedět k černému klobouku, tmavé kravatě a bílé košili, aby to bylo decentní a nevypadalo jako z cirkusu. Popřípadě nevíte kde narychlo koupit nějakou tmavě modrou vestu? H&M nebo jiný všední obchod?

Lenka M.  03.04.14 09:17

@Oleg_Omarzatov A čo nejaká požičovňa odevov?

Pavel Králíček
20 příspěvků 04.04.14 12:06

@Oleg_Omarzatov Bral bych nějakou světlejší, než je samotný oblek. Tedy šedou, i když třeba světle hnědá/béžová by taky byla super :-).

Předpokládám, že jiná možnost není, ale kdyby byla, tak bych se přimluvil za výměnu všeho černého za hnědé alternativy, protože ty jdou k tmavě modré mnohem lépe.

Jordaan
5603 příspěvků 04.04.14 12:32

@Oleg_Omarzatov

hlasuju za sedou, ale nejlepsi by byla fotka, treba jen saka, vesty a popr. i kravaty

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit