Větvené komentáře se mi nelíbí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.12.11 13:40

Diskuse je nepřehledná, hledat kdo na mě reagoval mi téměř nestojí za to. Dřív stačilo mrknout na poslední komentáře a člověk viděl. Teď kliknu na posledního komentujícího a skočím ne na konec diskuse, ale na nějakou reakci na něco, co jsem vůbec nečetla. Ano, zamezuje to zřejmě dlouhým a off topic diskusím. Ale mě právě to na pekle bavilo. V novém provedení už diskusi nestíhám sledovat. Jak to tak vypadá, asi přestanu postupně přispívat. Je to prostě moc namáhavé, brávala jsem to jako oddech od práce a teď je to pomalu ještě namáhavější než práce..
Ano, je to malá ztráta pro Módní Peklo a velká ztráta pro mě… Ale kdyby se vrátily staré komentáře, moc ráda bych zase diskutovala. Číst články budu samozřejmě dál i tak.
A co vy ostatní?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

ander
27 příspěvků 30.12.11 15:26

Souhlasím. Už mě nebaví číst komentáře a hledat kde jsem skončil a jaké jsou nové reakce.

katango
1356 příspěvků 30.12.11 16:35

Mně se větvené komentáře líbí, aspoň vím, jak na co kdo reagoval.

Ara
25 příspěvků 30.12.11 18:57

Přidávám se k Barbuše. Takto se nic nedozvíte, pokud nechcete při každé návštěvě znovu pročítat celou diskusi. A to při dvoustech příspěvcích ani není možné.

katango
1356 příspěvků 30.12.11 20:51

Mně to problém nedělá.

seznam.mih  31.12.11 12:50

Ježiš ženský vy si furt na něco stěžujete. Předtím se vám nelíbily kmentáře, že to musíte číst celý a teď se vám nelíbí tyhle komentáře, že to musíte číst celý .. jaj!
Mě se te%dka ty komentáře líbí mnohem víc, pač aspoň takhle vím, kdo na co reaguje a pokud se mi líbí celé vlákno, tak ho prostě projedu znova. V minulé sem musela projíždět bůh ví kolik komentářů, abych se dostala k jednomu. Takhle si řeknu „a to bylo někde u tohodle vlákna“ A je to. Tak v čem zase hledat mouchy …

ifoun
338 příspěvků 01.01.12 11:16

Možná by bylo nejsnažší, kdyby byly komentáře s možností „překliku“ mezi lgoickým a chronologickým řazením. Bývá to na webu často. Když čte člověk komentáře u článku poprvé, jsou lepší větvené, když chce pak občas mrknout, jestli něco zajímavého nepřibylo, jsou lepší chronologické ;-)

A.C.
153 příspěvků 01.01.12 18:09

Těšila jsem se na větvené komentáře, ale teď z nich moc nadšená nejsem. Ale vím přesně, proč.
Pokud v diskusi teď přibudou dva-tři nové komentáře, nejsou na konci, ale někde uprostřed. A pokud už nejsou ve výpisu posledních komentářů (menu vpravo), nemám šanci je dohledat, jsou fuč.

MP Barbucha
3716 příspěvků 01.01.12 23:54

A.C. přesně!
Jinak diskuse je už úplně o ničem. Cenzurují se výroky o Adě. Musím říct, že mě Ada zklamala. Nakonec ona se obouvá do lidí, kteří uveřejňují svoje fotky na internetu, kritizuje je. Pak se sama nechá vyfotit do našich nejčtenějších novin a jde tedy dobrovolně s kůží na trh a nelíbí se jí, že se do ní pár lidí taky trochu obuje? To se mi tedy vůbec nelíbí, přestože do diskuse jsem nepřispívala a moje komentáře smazány nebyly. Ano, diskuse se drží tématu, které už je ale pro mě vyčerpané a je to trochu nuda. Ano, na svém blogu si může dělat co chce, ale pokud má někdo hejtovací blog, měl by tyhle věci ustát a počítat s nimi. Je mi jedno jak Ada vypadá a jak se obléká, myslím, že na Pekle nenastavuje laťku nijak vysoko, ale její reakce na kritiku se mi nelíbí a dost tím u mě tento blog poklesl.

hedvika
275 příspěvků 02.01.12 19:35

Barbucho souhlasím s Vámi, jak s komentáři, tak s tou cenzurou, i když tedy nevím, jetli nebyly příliš hnusné, ale když už chceš mít úl, musíš si zvyknout, že tě občas někde bodnou.

MP Barbucha
3716 příspěvků 02.01.12 19:50

Ty co jsem četla a zmizely nebyly hnusné vůbec, někdo tam jen psal, že bublina splaskla (vyjádření zklamání Adiným zjevem) a někdo upozorňoval na pneumatiku okolo břicha. Já jsem tu fotku ani neviděla, jak Ada vypadá pro mě není kdovíjak důležité, i když samozřejmě zvědavá jsem. Ale nikdy mi to nestálo za to, shánět někde den staré noviny…
Jestli tam někdo pak napsal něco hnusnějšího, to nevím, ale každopádně tyto komentáře zmizely a poté i komentář někoho, kdo si stěžoval, že komentáře zmizely.
Ada tedy napsala o spoustě lidí mnohem hnusnější věci a ne vždy ti lidé byli anonymní. Měla by být schopná tohle snést.
Ano, to že každej druhej hned běží hledat na Adě chyby, to je samozřejmě hnus, známka zakomplexovanosti. Ale Ada by se nad to měla umět povznést. Takže Ado, pokud to budeš někdy číst, zajímalo by mě Tvé vysvětlení. (všimla jsem si, že diskutujícím většinou tykáš, pokud Ti to nevadí, tykám Ti i já…)

MP Monis
50 příspěvků 02.01.12 22:45

Hlavně se tu s větvenými komentáři začalo rozmáhat to jednovětné reagování na každou blbost typu: díky, dobrou noc už jdu spát, hele ty už to nepij, já si taky myslím atp. Diskuze mi nepřipadá přehlednější a ten již dříve zmiňovaný úpadek zdejších diskuzí bude jen pokračovat. Už chybí jen smajlíci:)

lilip  03.01.12 08:53

Ahoj pekelnice, tak jsem zde - souhlasím s Barbuchou a Hedvikou ohledně větvení - už jsem přestala číst diskuse, kouknu jen na ty z výpisu vpravo, na víc nemám čas. Nemá smysl procházet celou obří diskusi a hledat, kde na konci vlákna něco přibylo. Takže už sem tolik nechodím. Což je zase plus pro mě, jestli mínus pro Peklo, to netuším.
A taky mě zarazilo smazání komentářu Adina vzhledu. Nebyly vůbec nijak hnusné. Můj komentář zmizel také a to jsem psala pouze to, že pokud Ada napíše, že nesnáší tlusté lidi, pak ji uvidíme jako stokilovou v džínách, tak máme plné právo se podivovat. Pokud je v jiném stavu, tak můžeme jen gratulovat.
Viděla jsem tu skupinovou fotku a z ní moc nepoznám. Je objemnější v pase, nebo špatně sedí nebo je v tom. To nevyhodnotím.
Na druhou stranu chápu, že jakmile se takovým skokem člověk dostane do médií, stane se doslova „terčem“ pozornosti, že ho to více méně zválcuje, pak zmatkuje a nereaguje tak, jak by odpovídalo jeho normálnímu rozpoložení a cítění. Je to nová situace, se kterou se musí naučit zacházet, nápor.
Tak prostě budu číst jen nové články a na diskuse se vykaš.lu. no :-) Teda fórum se mi líbí, jdu prostudovat, co se tu dozvím.

kiwi  03.01.12 09:29

Mazání komentářů mě nějak minulo - a docela zírám… jak je vrchní pekelnice v podstatě útlocitná :-)

MP Evik
35 příspěvků 03.01.12 10:13

Diskuze je nepřehledná a to byla i minule, jak už někdo psal tam dobře to má udělaný pan Cuketka. Jinak pokud někdo hodnotí Adu z té malé fotky na netu aniž by viděl výtisk a napíše o ní, že je 100kilová v džínách, tak to bych taky smázla. Za prvé na těch fotkách v novinách nemá džíny a za druhé nemá 100kg. Ada není od přírody krasavice s ideální postavou to je pravda a měli jsme šanci to už vidět dřív v různých novinách či videích, ovšem zrovna u těhle fotek jsem si řekla, že je oblečená moc hezky. Jo a k těm tlustým lidem nechcete srovnávat normální ženskou s něčím co je např. ta vypasená pivsonka v minulém článku?

MP Barbucha
3716 příspěvků 03.01.12 10:30

Ale o to přece vůbec nejde. Nikdo rozumný nebude tvrdit, že Ada musí být krasavice s ideální postavou. Mě připadala hezká a štíhlá na tom videu, které jsem s ní viděla. To, že se najdou lidi, kteří si myslí, že kritička módy musí nutně vypadat jako modelka, je ale jasné. Nikdo se nezavděčí všem. To, že někomu trochu hrábne z toho, že se objeví v médiích je taky pravda. Ovšem tady v pekle se na výmluvy nehraje. Vždyť sama Ada nebere výmluvy typu: mám děti, nemám prachy, je mi zima a proto chodím v lyžařské bundě, atd. Neměla by se divit, když ji pak někdo taky kritizuje. To se snad dalo čekat, ne?

MP Evik
35 příspěvků 03.01.12 10:54

Barbucho máte pravdu, mě jen už nebaví dokolečka pořád číst jak by Ada měla nebo neměla vypadat a jaké je to obrovské zklamání, pokaždé když se objeví v novinách, proto sem ráda za to mazání aspoň nemusím číst pořád to samé dokola…

lilip  03.01.12 19:29

Eviku - to jsem psala já o stokilové v džínách - ale jinak: reagovala jsem na povrchní komentář od Malleny Corleone, že nemáme právo řešit druhé lidi (na čemž je peklo založené, že): " pokud Ada napíše, že nesnáší tlusté lidi a pak by se provalilo, že je to stoliková zmelírovaná s kasičkou, tak máme právo se podivovat., řešit ji a kritizovat" - neřekla jsem,, že tak vypadá - já z té fotky taky nic nepoznám. Její přednost je to, jak píše a dívá se, ne jak sama vypadá. Kritik taky může psát skvělé, užitečné, trefné kritiky a film natočit neumí..
Takhle vznikají polopravdy a omyly.

Ada Pekelná
971 příspěvků 04.01.12 11:26

Ženy, uvědomujete si, že mě drbete na mým blogu, tedy v mým vlastním domečku?

Nechce se mi vysvětlovat důvody mazání příspěvků, protože to bych pak mohla dělat pokaždé. Například v tomto případě ale nešlo jen o to, že někdo řešil můj vzhled (navíc pod článkem, kam to nepatřilo), začínal se tam rozjíždět flame nebo minimálně dohady, které rozrýpávala tuším levandule. Zkušenosti z Pekla mi říkají, že pokud flamovací příspěvek nezapadne hned a někdo dá trollovi piškot, vyvíjí se z toho dlouhá otravná diskuze točící se dokolečka. To radši snesu pár řečí o cenzuře než takový bordel pod články. Řeči otravujou jenom mě, dokolečkové diskuze i čtenáře.
Druhý problém je, že nemám ráda blbce. Hned tak něco mě nerozhází, ale když se v diskuzi objeví Kolumbus, který s velkou slávou objeví, že jsem tlustá, zakomplexovaná, cenzorka a kdo ví co ještě, udělám si tady u počítače v tichosti hlavozeď a pak ho smažu. To bychom v těch diskuzích fakt nedělali nic jiného než otáčeli hlavou mezi mými hanobiči a zastánci jako na tenise.

kiwi  04.01.12 11:59
Ada ha detto : Ženy, uvědomujete si, že mě drbete na mým blogu, tedy v mým vlastním domečku? Si piš :-))
Jinak bychom tě ven nedostaly :-))

lilip  04.01.12 15:48

Ahoj Ado, moc se nám líbí ve tvém domečku. Drbeme tě s láskou :-)) Ale chápu, proč jsi to smázla, JE to mimo mísu. Taky máš právo si ve svém domečku zametat kdy chceš,žejo. Raději si přečtu o kašmírových svetrech…

MP Barbucha
3716 příspěvků 04.01.12 17:25

Díky za vysvětlení Ado. Já jsem se nezastávala těch lidí, kteří Tvůj vzhld řešili. Jak jsem psala výše, podle mě to je zakomplexovanost. Flame jsem neviděla, ale chápu. Potěšilo mě, že jsi nám, skalním příznivcům Tvého domečku, odpověděla.

lilip  04.01.12 19:06

… když já nevím co je to flame? :-( a vůbec mi někdy uniká význam některé internetové hantýrky
Taky v podstatě neřeším tebe Ado, hlavně ráda čtu. Co jsem psala byla spíš reakce na jinou debatérku, co mě zas nadzvedla frázemi a nějak se do toho člověk zamotal… to by mě mrzelo, kdybychom tě rozčílily :-)

MP Meri
1322 příspěvků 04.01.12 19:31

Flame je internetová hádka, práve taková ta zamotanice, která většinou nemá ani smyslu, ani řešení a býva nejlepší, když je odstraněná. Já myslím, že si spousta lidí neuvědomuje, jakou nám tu Ada prokazuje v diskuzích laskavost… Když sem byla nedávno nemocná, četla sem jednu diskuzi tak jak vznikala (na to normálně nemám čas) a viděla sem tedy i to, co normálně na boží ráno už bývá smazáno.
Budtě rádi za tu bublinu alespoň rádoby intelektuálna, co tu na MP vzniká díky tomu, že je tu v podstatě cenzura. Stačí se rozhlédnout po těch ostatních diskuzních žumpách.

GreatSusan  10.01.12 11:57

Ta vetvena diskuse mi prijde vylozene pitoma, je to neprehledne, nove komentare jsou ztracene kdesi v davu, reakce na vlastni komentare jsou v podstate nedohledatelne. Vzalo mi to veskerou motivaci cokoliv psat nebo na neco reagovat, cimz pro me peklo jako takove trochu ztraci kouzlo…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit