Vhodné oblečení na ples - foto

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danyele
41 příspěvků 20.01.13 17:48
Vhodné oblečení na ples

Dobrý večer,
toto téma zakládám z důvodu toho, že potřebuji poradit.
Jdu poprvé v životě na ples a nevím co na sebe. Mám pouze letní šaty a nebo pouzdrové. Vybrala jsem nejvhodnější (dle mého názoru) co bych si mohla vzít. Bude to školní ples, nic velkého - nejspíše v nějakém kulturáku.
Nestřihnu si v tomto ostudu?

Prosím omluvte absenci účesu, líčení a silonek. Foceno jen za účelem rady ohledně šatů.

Děkuji za vaše reakce

Reakce:

smrtonoška  20.01.13 17:54

Ne, takhle ne. Šaty jsou moc krátké. A z čistě praktického hlediska nevhodné - při tanci se Vám budou vyhrnovat.

mikako
10 příspěvků 20.01.13 18:02

Je to formální či něco jako školní párty? Neexistují někde fotky z předešlých plesů? Tam byste se mohla inspirovat. Za mě osobně se mi na Vás tyhle šaty nelíbí. Na té fotce Vám dělají široká ramena a celkově mi přijdou na ples či párty moc všední.

sekaclady  20.01.13 18:04

@Danyele už se to tu zmiňovalo mnohokrát..nošením krátkých, letních atp. šatů se ples degraduje.. na ples by se mělo chodit vždy v dlouhých šatech.. omlouvám se, ale já být vaší mámou, tak vás na ples v těchto šatech nepustím.. tohle je konečně příležitost pořídit si dlouhé šaty, nebo alespoň společenskou sukni a top.. já vím.. holky taky půjdou v krátkých, ale proč nebýt třeba vyjimka..jste hezká dívka, sluší vám vlasy vyčesané do drdolu a to si samo říká o nějaké krásné společenské oblečení..

Danyele
41 příspěvků 20.01.13 18:07

A co tyto? Ty jsou sice z kategorie,,letní" ale taky jsem nad nimi uvažovala.

Danyele
41 příspěvků 20.01.13 18:09

@mikako - absolutně neformální. Zemědělský ples.
@sekaclady - ráda bych si pořídila plesové šaty a mám v hlavě představy o svých vysněných, ovšem momentálně jsem bez brigády a bez peněz čili si musím vystačit se svým šatníkem a najít alespoň v něm něco ne zcela dokonalého, ale přijatelného.

Příspěvek upraven 20.01.13 v 18:12

sekaclady  20.01.13 18:09

@Danyele no tyhle už díky té korálkové výšivce vypadají spoň trochu líp..

smrtonoška  20.01.13 18:15

@Danyele Brala bych ty druhé, jsou alespoň volné, takže si v nich zatančíte. Pokud z finančních důvodů momentálně nemůžete investovat do pořádných šatů, je to menší zlo. Samozřejmě, že to není ideál, ale lepší než koupit nějaký šunt za pár kaček u Vietnamců je přetrpět to teď v nevyhovujících šatech a šetřit na pořádné.

mikako
10 příspěvků 20.01.13 18:16

@Danyele ty druhé jsou mnohem lepší :) A nějaké delší nemáte?

Tiena
23 příspěvků 20.01.13 18:17

A co třeba nějaká sukně volnějšího střihu /ne pouzdrovku/ a pěkná halenka? Pokud je to neformální záležitost, možná by i tohle mohlo být řešení.

kayav  20.01.13 18:32

Určitě ty druhé, pokud už není jiná možnost!

Danyele
41 příspěvků 20.01.13 18:42

@mikako - šatů mám poměrně dost, ale všechny jsou buď pouzdrového střihu jako ty první a nebo opravdu vyloženě letní.

smrtonoška  20.01.13 18:46

@Danyele Zkuste najít nějaké, které jsou v délce alespoň po kolena. Pokud teda nebudou vzorované, kytičkované nebo tak. Délka do půli stehen opravdu není na ples vhodná, i když na malém plese nejspíš zapadnete (nebo tam budou k vidění i horší kreace). Chápu, že je to nouzové řešení a sedět doma kvůli absenci vhodných šatů Vás nejspíš taky neláká.

continuity
5851 příspěvků 20.01.13 18:47

@Danyele a nemate dlouhou jednobarevnou sukni?

Agrafína
251 příspěvků 20.01.13 18:56

A co půjčit si šaty od kamarádky?

Danyele
41 příspěvků 20.01.13 18:56

Děkuji všem za rady - nic lepšího než ty,,egyptské" šaty nejspíše vážně nevymyslím.
Opravdu díky moc všem :)
Ještě jednu radu - nevíte jak smazat diskuzi? Ať zbytečně nezabírá místo.

narahea
26 příspěvků 20.01.13 18:58
Druhe

Za me urcite ty druhe. Jinak souhlasim s Tiena. Pokud uz mate nejaky pekny vrsek, tak cerna sukne neni nijak hrozna investice. Ja treba svoji milovanou sukenku sehnala v sekaci pod 200 a neslo o nejake extra stesti. Navic cerna sukne se da unosit i po plese. Tady treba mate inspiraci primo od Adi http://www.modnipeklo.cz/…ladi-moda-2/. Vase sukne by pochopitelne musela byt volnejsi nez model v clanku. Sukne na ples je teda taky trosku peklo, ale pokud jde o mene formalni zalezitost, tak to az takova tragedie neni.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 22.01.13 22:08

@Danyele myslím že nějaké extra místo na serveru tahle malá diskuse nezabírá, s tím se netrapte (pokud by vám ovšem byla hodně proti srsti, můžete požádat o smazání na adminský mail či do vlákna, viz administrace ).
spíš bych ale byla ráda, kdybyste sem pak postla fotky a info, jak jste nakonec na ples vyrazila (za mě teda taky ty druhé šaty:-), jaké oblečky měly další účastnice ev. účastníci, jak jste si to užila atak:-)

Sépia
334 příspěvků 29.01.13 00:56

@Danyele tie prvé sa nehodia vôbec, druhé by boli skôr použiteľné, aj keď to tiež nie sú šaty na ples, ale sú veľmi krátke. Nemáte niečo dlhšie? Sukňa a halenka sa nehodí, chce to šaty. Článkov čo si obliecť na ples nájdete v tomto období viacero, skúste ešte nazrieť do šatníka, či sa tam nenájdu vhodnejšie šaty, nie puzdrovky, to s nehodí:http://www.vizazista.sk/…na-ples.html
Niečo elegantnejšie a ku kolenám?

TulaJ
254 příspěvků 29.01.13 09:46

A čo vlastná výroba? Strih by možno niekto požičal, ak si nechcete kupovať Burdu, a nejaké zvyšky látok sa dajú v metráži kúpiť za bagateľ.

michaelka22
10 příspěvků 29.01.13 10:25

Já poradím uplně jinak - mimibazar a votočvohoz jsou plné plesových šatů kolem 200,– Sama jsem si tento týden koupila dvoje do 250,– s poštovným. Jsou značkové, nezničené, žádné mini. Není to obrovská investice a lepší než se celý večer trápit jestli jdu v nevhodných šatech :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit