Vhodné pěkné sandály

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

yanulla
767 příspěvků 16.04.14 16:52
Vhodné pěkné sandály

Dobrý den, po dlouhém avšak neúspěšném hledání jsem se rozhodla, poprosit Vás o pomoc. Chtěla bych si na léto pořídit nové sandálky, ale stále nemohu najít ty pravé. Vkládala jsem několik párů i do rubriky „koupit či nekoupit“ a počet červených byl nevídaný :-)! Mé požadavky: kožené, podpatek nejlépe 5 cm (max tak 6,5)a ne špičaté, protože začínám mít vbočené palce!, cena do 3000Kč. Mám problém, že vybírám zbytečně usedlé, asi pod záminkou: „budou se hodit ke všemu“. Některé můj šatník už trochu znáte z CJMDNS, měly by pásnout hlavně k šatům/sukni. A teď o mě: 30 let, 158cm, nohy mírně do O, což na fotkách maskuji. Přikládám své foto pro připomenutí. Myslíte si, že při této výšce a nohama mírně do O mohu mít pásek kolem kotníku?

Reakce:

yanulla
767 příspěvků 16.04.14 16:59

Líbí se mi například tyto ale mohu mít ten pásek? Clarks

yanulla
767 příspěvků 16.04.14 17:03

Pak tyto jsou pro mě top, hodily by se mi ke spoustě věcí, ale mají moc vysoký podpatek (9,5 cm), a taky jsou drahé. Zn. Heine. Kdybyste ale někde viděli nižší podobné, to by bylo!!!

Denyna
4101 příspěvků 16.04.14 20:05

@yanulla ty Clarks se mi taky líbí, vybrala jsem si je v tmavě zlaté. Takže schvaluju :)
Mívají v Clarks e-shopu výprodeje?

Uživatel je onlineještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 16.04.14 21:19

Tak jsem si zase zabrouzdala v nějakých e-shopech a našla tam různé skvosty, že mám teď akorát chuť si taky nějaké zakoupit :-) Myslím, že máte úplně normální nohy, klidně si vyberte s páskem kolem kotníku. Je fakt, že to „téčko“ v kombinaci s páskem může opticky nohy zkracovat, ale když se vám líbí…Koukla jsem na Baťu, Šotek a Botyk a našla třeba toto:

yanulla
767 příspěvků 17.04.14 10:17

@ještěřička, děkuji za snahu. Takže upřesňuji požadavky: barevné (ne černé, ty už mám), s úzkým nebo alespoň užším podpatkem (ne krychly/kvádr). Včera jsem prohlédla celé domodi.cz..uf.
Ty Clarks chápu, že se líbí, ale pořád váhám nad tím páskem a navíc ta barevnost, ono v souvislosti s tou fotkou se žlutým vrškem jako jo, pochybuji ale o jejich bazální univerzílnosti…

yanulla
767 příspěvků 17.04.14 10:20

Co tyto?

Gräfin
2634 příspěvků 17.04.14 10:23
@yanulla píše:
Takže upřesňuji požadavky: barevné (ne černé, ty už mám), s úzkým nebo alespoň užším podpatkem (ne krychly/kvádr). Včera jsem prohlédla celé domodi.cz..uf.
Ty Clarks chápu, že se líbí, ale pořád váhám nad tím páskem a navíc ta barevnost, ono v souvislosti s tou fotkou se žlutým vrškem jako jo, pochybuji ale o jejich bazální univerzílnosti…

jenže barevné nebudou nikdy universální, zkuste nadhodit jakou barvu byste ráda.

yanulla
767 příspěvků 17.04.14 10:28

@Gräfin to je fakt, takže k mému šatníku/kabelkám nejlépe modrá, růžová, oranžová, smetanová, nebo jejich kombinace…možná i ta zlatá/zlatorů­žová/bronzová…

MPSkrolew
1845 příspěvků 17.04.14 10:29

Pokud chcete pásek okolo kotníku a máte nohy do O, tak dobré asi bude, když ten pásek bude v nějaké bledé nebo nenápadné barvě, jako u těch žlutých Clarks, ne? Ostře červený pásek vám tu nohu opravdu přeřízne a opticky zkrátí. Můžu se zeptat, proč nechcete širší podpatek? Mně ty Clarksy totiž opravdu přijdou dobré.

yanulla
767 příspěvků 17.04.14 10:33

@MPSkrolew, protože už takové taky jedny mám a za druhé bych chtěla něco jemnějšího.

Uživatel je onlineještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 17.04.14 12:14

@yanulla Ty horní meruňkové s drobným vzorem jsou nádherné.

mitford sister
524 příspěvků 17.04.14 12:48

Ad k pásku přes kotník - mám relativně krátké nohy, taky ne zvlášť štíhlé, ale docela pěkně tvarované, nijak se za ně nestydím. Ze zkušenosti vím, že vysoko posazený pásek vypadá dobře, ostatní (čím blíže k nártu, tím spíš) už takovou službu nedělají. Sama mám mnoho bot s pásky různé výšky (oproti stélce), šířky, barvy… a čím blíže nártu, tím vyšší musí být klínek/podpatek/plat­forma, aby to vypadalo ok. Já jsem si teď koupila tyhle v červené http://www.topshop.com/…dals-2645410?… a už vždycky u páskových sandálů vyhlížím právě tento typ umístění pásku.

marca
437 příspěvků 17.04.14 13:36

@yanulla Z těch třech co jste uvedla bych byla pro první, půjdou skvěle k oblečení na první fotce. K žluté halence by zas byly skvělé Clarks, ale jestli chcete užší podpatek… Nelíbí se mi ty dvoje další, protože nevypadají na denní nošení, ale spíš tak na latinu :) Na zkracování nohou bych se vybodla, máte normální nohy.

Gräfin
2634 příspěvků 17.04.14 14:50
Ze Zalanda

Výška podpatku 4-7 cm

yanulla
767 příspěvků 17.04.14 15:22

@Gräfin, jú, ty nejsou zlý!! Děkuji, pokoukám tam. Dala bych ale přednost českému e-shopu…

bára.brněnská
563 příspěvků 17.04.14 20:03

@Denyna Zatím jsem na jejich evropském webu neviděla dramatické slevy (možná v létě), ale rok staré kolekce jsou často k dohledání na britské ebay. Cena většinou nižší o 15-40%. Jestli vám to pomůže.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit