Vhodné šaty na ples?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyKenna
2 příspěvky 28.10.15 20:42
Vhodné šaty na ples?

Dobrý večer, za 14 dní vyrážím na maturitní ples jako host. Chtěla bych vzít podobné šaty co jsem měla na věnečku, ale nevím jestli se hodí. Prostě mi ta sukně přijde moc široká… Co si o tom myslíte? Je mi 18 :) (nejsou to přesně ty samé šaty, protože je mám až příliš dobře schované na půdě, ty moje jsou tak o 5 cm kratší, ale jinak je sukně asi stejně široká.) Moc děkuji za rady.

Reakce:

Betty J.
2031 příspěvků 30.10.15 08:39

Otázkou není, jestli se šaty hodí (to nepochybně ano, míra odhalenosti horních i dolních tělesných partií je odpovídající Vašemu věku i akci, na niž se chystáte), ale jestli vypadají hezky, a s tím, alespoň na základě Vámi dodané fotografie, by bylo možno polemizovat: dělají příliš dlouhý trup a krátké nohy.

Strašidlák
56 příspěvků 30.10.15 11:27

Pokud mají i tak nízko pas, tak jsou ty šaty hodně nešťastné, v tom většina vypadá jako po kolena v blátě. Já bych se raději porozhlédla po něčem jiném.

LadyKenna
2 příspěvky 30.10.15 18:36

Já právě mám strach aby příliš nevyčnívali. Přece jen Milevsko je malé město a většina holek chodí na maturáky v černých úzkých šatech nebo sukni a tričku (už se mně osobně nelíbí). A co si myslíte o těhle? Kamarádka mi je nabídla, ale já prostě nevím… Radši se vždycky na společenských akcí ztratím v davu… :D

Dahllie
2222 příspěvků 30.10.15 19:46

@LadyKenna Ty jsou tak ošklivé, že byste se v davu rozhodně ztratila. Lesklého, špatně ušitého pes saténu a organzy tam určitě budou kvanta.
Vytáhněte z půdy ty svoje, vyfoťte se v nich (hlavu klidně rozmažte) a dejte to sem.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit