Vhodnost šatů na svatbu a jejich další využití

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

_Cathrinee_
1 příspěvek 03.03.16 20:50
Vhodnost šatů na svatbu a jejich další využití

Dobrý den,
potřebovala bych od Vás milé pekelnice poradit, zda si přiložené šaty na fotce mohu vzít na svatbu? Svatba není moje vlastní, ale mé sestry :).

Šaty pro mě nejsou až tak levné, aby mi pak leželi ve skříni, a tak nejprve zvažuji jejich koupi. Můj druhý dotaz zní, na jaké jiné příležitosti by se ještě mohli hodit? I například přes den do města?

Všem moc děkuji za odpověď! :)

Reakce:

vlm
2584 příspěvků 03.03.16 20:53

Ani na svatbu, ani nikam…

miramis
958 příspěvků 04.03.16 09:42

Jestli je ještě nemáte koupené, tak bych si vybrala radši nějaké jiné. Celkový dojem z šatů není dobrý, příliš mnoho odhalené kůže, navíc vám šaty v oblasti prsou nesedí, působí dojmem, že za chvíli sjedou dolů. Opravdu, pokud by se musely někam vzít, tak spíš na pláž přes plavky než na svatbu…

ming_xing
1103 příspěvků 04.03.16 09:49

Investujte radeji do nejakeho klasictejsiho kousku, ktery pak vyuzijete i jinde, tyhle hadrovite minisaticky se na podobnou slavnostni prilezitost nehodi. da se to vyresit treba i koupi elegantnich kalhot a nejakeho decentniho topu

andulka01
1364 příspěvků 04.03.16 12:27

Tak nejprve se doučte gramatiku… šaty leželi, šaty mohli hodit? A pak teprve si kupte šaty, které se na svatbu opravdu budou hodit… tzn. s decentnějším dekoltem a delší než ten „topík“ na fotce.

GorgonaM
696 příspěvků 05.03.16 08:44

Když jsem se dočetla k místu, kde píšete, že koupi teprve zvažujete, tak jsem si docela oddechla… Protože za mě taky ne.

Jinak si myslím, ze dotaz takového charakteru je lepší vložit do sekce „Peklo radí“, anebo diskusního vlákna " Pro lidi, co tápou v módě".

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit