Vizuál chybového hlášení MP

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Atlacoya
2146 příspěvků 24.06.12 15:21
VIzuál chybového hlášení MP

Před chvílí se mi nedařilo načíst MP a vyběhlo na mě chybové hlášení. Co mu říkáte? Není to na webu, který je zaměřen na broušení dobrého vkusu poněkud hloupé? Co by se Vám líbilo?
Já bych tam dala třeba rozlomené ramínko. Vůči smutným smajlíkům mám averzi, zvlášť od té doby, co je začali používat silničáři při opravách.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Bowle  24.06.12 17:08

Já si myslím, že řešit, zda je lepší ramínko nebo smutný smajlík je poněkud hloupost, podle mě to není podstatné.

Atlacoya
2146 příspěvků 24.06.12 17:15

Copak se tady v diskuzi řeší podstatné věci? Zarazilo mě to, na nádraží to mám daleko, lampárna taky v nedohlednu, tak jsem se svěřila tady.

Atlacoya
2146 příspěvků 24.06.12 17:17

Tak pardon, lampárnu už jsem našla. Slibuju, že další výlevy budu směřovat tam. http://lamparna.org/klic.php?…

seznam.mih  24.06.12 18:00

Nenapadlo by mě řešit takovou maličkost. Možná zlomené ramínko je zajímavý nápad, ale ten smajlík mi nepřipadá nijak urážející. Naopak smajlíci na internetových diskuzí slouží k vyjádření emocí a slouží i místo neverbální komunikace, která na internetu hodně chybí a proto vznikají různá nedorozumění. JE na každým samozřejmě, aby je používal v rozumné míře (a né deset řechtajících se smajlíků po sobě).
Ale tuten smajlík není nijak zarážející na webu. Copak se musí Módní peklo tvářit, jak kdyby tu nesměli být žádný kýče? Má tu bejt zábava a né smrtelně vážná debata o módě..

Atlacoya
2146 příspěvků 24.06.12 18:12

Mám v paměti, jak se tady brojilo proti smajlíkům všeobecně, proto mě to tak zarazilo.
@seznam.mih Vážně je u upozornění o chybě na webu prostor pro nedorozumění z důvodu nedostatku neverbální komunikace? Jak to že na cedulkách z dob Rakouska je stručně napsáno Plivati na zem se přísně zapovídá! bez nějakého toho povzbuzujícího smajlíku, aby se snad adresát necítil dotčen?
Jinak chybová hlášení se dají udělat i jinak než strohým textem, viz třeba http://www.grafiker.de/…ehler-seiten - na tu stránku jsem narazila, když jsem hledala error Blizzardu (č. 14), který jsem chtěla předložit coby ukázku.

seznam.mih  24.06.12 18:17

@Atlacoya Proč dělat strohá upozornění, když to jde i vesele? Mě se líbí, že si Admin dal práci i se vzhledem chybového hlášení. Mě se ten smajlík líbí. Vám se nelíbí. Všem se nikdo nikdy nezavděčil. Ale zcela určitě tu najdete někoho, kdo s Vámi bude souhlasit.

Edit: Aha já Vás špatně pochopila. Vy ste myslela jako jinou ukázku toho, jak udělat jinak zajímavou chybovou hlášku, než strohým textem. Tak to se omlouvám. Ta žába se mi už ale nelíbí.

Milli
2523 příspěvků 24.06.12 18:21

Tohle chybové hlášení naskakuje u všech Webdiem provozovaných stránek, takže jinde by si zase mohli stěžovat, proč tam naskakuje nějaké ramínko, když netuší, co to znamená.

Atlacoya
2146 příspěvků 24.06.12 18:22

No právě, mně přijde, že si s tím moc práce nedal, frknul tam prvního smutného smajlíka, který mu přišel pod ruku. Takže za mě buď strohý text, nebo něco, co opravdu pobaví, případně to alespoň nějak koresponduje se stránkou, na kterou se snažím dostat.

seznam.mih  24.06.12 18:31

Já teda budu ráda, když tutu chybovou hlášku uvidím co nejmíň. Úplně nejlepší by bylo, kdybych ho tady už nikdy neviděla.

lilip  24.06.12 20:31

Teda nevim, ale mě víc než ten smutný smajl namíchlo, že jsem napsala ráno dlouhou soukromou zprávu a vinou chyby se mi neodeslala. Smutňoch vystihl moji emocionální reakci.

LadyPapajka  24.06.12 21:02

Neuráží mě to. Je mi uplne jedno co tam bude.

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 24.06.12 21:11

Nečekal bych, co tu vznikne za diskuse, ale díky. Za krátký dnešní výpadek se omlouvám.

@lilip V těchto případech dejte v prohlížeči zpět, o napsaný text byste tak neměla přijít (ale může to ovlivnit i prohlížeč, který používáte).

Doufám, že tu hlášku moc často neuvidíte (snad skoro vůbec). O těchto chybách je programátor informován ihned e-mailem a většinou se snažíme problém rychle odstranit. Ale že jste to vy, tak pokud bude mít tento post více než 10 zelených ramínek, vyměníme smajlíka za zlomené ramínko :-)

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 24.06.12 21:29
@admin Módnípeklo. cz píše:
Ale že jste to vy, tak pokud bude mít tento post více než 10 zelených ramínek, vyměníme smajlíka za zlomené ramínko :-)**

Dala jsem sedmý, tak holky do toho!:-))

Atlacoya
2146 příspěvků 24.06.12 21:58

Je to tam! Tak se budu těšit. I když samozřejmě je lepší chybovou stránku nevidět vůbec.

gulietta  24.06.12 22:42

Dala som plus,ale namiesto ramínka chcem radšej toto. :-) 

lilip  24.06.12 23:03

Pane Ramínko, zkoušela jsem Zpět a houbeles, ale to neva. Nešlo se totiž vůbec připojit na stránku MP.
Zlomené ramínko. Gullieta to taky vyřešila.

seznam.mih  24.06.12 23:24

@gulietta Tak takový tělo se mi zrovna nelíbí :D když už tak něco takovýho :)

de.Croixmare
105 příspěvků 24.06.12 23:28

(ironie)Já si myslím, že ten smajlík je fakticky naprosto demodé. Hrůza.(/ironie)

Btw, možná by stálo za to spíš vyřešit, proč tu sakra nejdou zobrazit lomené závorky!

Příspěvek upraven 24.06.12 v 23:30

gulietta  24.06.12 23:29

@seznam.mih tak to radšej toto,nech má aj admin na čo pozerať. :-)

seznam.mih  24.06.12 23:34

@gulietta Tady je snad převaha ženských ne? Tak ať tu máme pěkná pánská tělíčka :D ženských fotek je plnej internet, al enajít tam pěknýho chlapa už je makačka :)

gulietta  24.06.12 23:36

@seznam.mih a čo tento? :-)

gulietta  24.06.12 23:38

Teda dúfam že táto téma je fakt na riešenie nepodstatných vecí. To že nešlo MP mi nervový šok nesposobilo. :-) To keby nešiel pinterest, tak skočím do bazénu. :-)

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 24.06.12 23:40

@gulietta
utopenej chlap? ble
co třeba 

potěšilo by to lilip:-)

gulietta  24.06.12 23:43

@viktorka_od splavu tento nie, má taký „konský“ anglický ksicht. Ale keby sa vyzliekol, ksichtik strčil mimo záber, tak pouvažujem. :-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit