Votočvohoz

Fotoalbum tématu (470) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Ann
215 příspěvků 05.02.12 00:43

Nenašla jsem na fóru stejné téma. Před časem jsem narazila na tuhle stránku www.votocvohoz.cz a zaujala mě víc, než profláklé aukro, které je poslední dobou spíš rájem asijských e-shopů. Kde prodáváte nebo jak se zbavujete už nenošeného oblečení vy? já ve svém okolí nemám nikoho ve stejné velikosti, takže prodávání přes internet je jediná volba.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 54 Další »
Reakce:

Kralovna Bitche
325 příspěvků 05.02.12 01:23

Wow, díky za odkaz. To vypadá hodně zajímavě.

Ani  05.02.12 02:52
Já mám nějak pocit, že to za těch pár korun nestojí. Nafocení nějak slušně (tzn ideálně na postavě, za dobrého světla), upravení fotky, vložení, komunikace, cesta na poštu nebo předání… to má smysl snad jen pro věci nad 200, u trička za 50 je to ztráta času. Takže při poslední probírce jsem vyhazovala do charita boxu.

A konkrétně u votocvohoz mi dost vadí systém, nikdy nevím, co těm lidem psát.

Ani  05.02.12 03:03

Fakt je, že je tam toho teď mnohem více, než před pár měsíci, co jsem tam byla naposled (a navíc se zklamala)… asi dostanou další šanci ;)

ZetKa
269 příspěvků 05.02.12 08:43

Já je znám, mám tamodsud klobouk (spokojenost) a nějaké šátky. Trochu mi u všech těchhle serverů vadí, že se tam potom přidají i tvořilky a snaží se prodat rukodělné výtvory. Kdyby to byly alespoň hezké věci, ale třeba ohledně těch šátků, nic moc :(
Ale jinak to občas projdu a mrknu na věci tam inzerované.

hedvika
275 příspěvků 05.02.12 08:50

tohle jsem přesně potřebovala, chci se zbavit oblečení, které je ale pořád pěkné, jen už mi nesedí stylem, je třeba moc pubertácké- mikiny, džínové sukně a tak… dávat to na charitu mi připadá zbytečné, oblečení tam mají tolik, že neví co s ním, radši budu když to ještě udělá někomu radost, díky za odkaz!

MP Ann
215 příspěvků 05.02.12 09:48

Jako na charitu jsem poslušně odevzdala asi 2 pytle (vesměs dětské oblečení), pak jsem párkrát něco dávala na výkup na bazaru, ale výkupní cena třeba 100 kč za 5 kousků ještě pěkně zachovalého a často i moderního oblečení mě naštvala. Tak jsem hledala alternativu…Podle mě jde i o tu komunikaci jako takovou, sdružují se tam fajn lidi. Např. se slečnou které jsem prodala kabelku si teď dopisuju.Vzhledem k tomu, že tam jsou i sekce dětské a sportovní oblečení, byla by sranda kdyby to nahradilo mimibazar.
Ani: studentce s omezenými příjmy a nemožností sehnání brigády se i těch 50 kč hodí.

katango
1320 příspěvků 05.02.12 10:01

Co Bazoš? Koupila jsem tam pár pěknejch věcí, např. velmi kvalitní neonošený flaušák ke kotníkům za pětikilo. Samozřejmě najdou se tam předražený šunty a kurví kroje jako všude jinde.

kveta.lucakova
10 příspěvků 05.02.12 10:40

Já prostě nevím, proč prostě nejsou i Burzy dámského oblečení, tak jak jsou dětského oblečení.. Podle mě každý má doma nějaké poklady, které by se ostatním hodily. Podle mě třeba v Brně se pokoušejí o Blešák..ale asi se to zatím moc nerozjelo.. Chtěla bych všechno prodat najednou, ne se s tím tak dlouho s.át..

korinkal
37 příspěvků 05.02.12 16:55

A mně zrovna ty stránky votocvohoz přijdou děsný a nepřehledný. Jsem věrna aukru a ebay, baví mě i věci dražit.

MP Aranel
14 příspěvků 06.02.12 09:15

votočvohoz zbožňuju a měl by mi ho někdo zablokovat, protože tam utratím děsně peněz. :) občas se stane, že přijde něco v trochu jiném odstínu, košile třeba kratší, než se zdálo z fotky, ale za ty peníze vlastně solidně obměňuju šatník, občas mě něco vyloženě potěší a nosím to furt pryč. Takže doporučuju vřele.

hedvika
275 příspěvků 10.02.12 09:07

tak jsem si dnes třidila obleceni, co dam pryc a co ne a tedy jsem měkkáč, ačkoli některé oblečení skoro vůbec nenosím, tedy vezmu si ho 2× do roka, stejně mám problém ho dát pryč. Takže se zkusím k těm věcem večer vrátit a projít to znovu. A pak, až si cokoli nového koupím, vyřadím za to jednu jinou věc stejneho druhu. Koupim si novou sukni, misto ní jiná musí pryč.

Karin
2833 příspěvků 10.02.12 11:54

Děkuju za tip, hned jsem se zaregistrovala, vypadá to jako zajímavá alternativa dokoprujdoucího Aukra :)

Ani  16.02.12 17:39
Takové popisy mě ale děsí:
prodám kostkované minišaty z newyorkeru – nenošené – měla jsem je jednou na svatbu ;) Velikost S.“

MP Leah
7 příspěvků 16.02.12 22:18

Mě nejvíce děsí inzeráty typu: prodám dvě plátíčka antikoncepce XY…WTF?

Em H
47 příspěvků 18.05.12 04:07

Tak jako všude je tam spousto plev, ale i nějaký zrno se dá najít. Je to pár dní co tam zavedli nový systém filtrování a změnili design, přijde mi to teď opravdu přehledné a když člověk chce hledat, najde. Líbí se mi, že to na rozdíl od těch jiných zmíněných platform umožňuje více komunikace mezi všemi zúčastněnými, smlouvání o ceně i tu výměnu. Taky se tam více objevují reálné požadavky na cenu a zároveň adekvátní nafocení. Jo a nejlepší na konec, mají tam zakázaný přístup komerční prodejci. Taky se celkem snaží potírat fejky. Jako je jich tam hafo, ale pořád nějak míň než kdekoliv jinde a navíc se průběžně mažou…

Krehutka
63 příspěvků 18.05.12 11:59
@MP Leah píše:
Mě nejvíce děsí inzeráty typu: prodám dvě plátíčka antikoncepce XY…WTF?

To je totiž nejen děsivé, ale navíc nezákonné.

LadyPapajka  18.05.12 13:07

Abych řekla pravdu, napadlo mě udělat jakousi burzu tady, to by preci slo ne?:)

Atlacoya
1257 příspěvků 19.05.12 13:36
Pouhých 60,- Kč!

Opravdu, tvořilky to tam zaneřádily.

janiiiv
780 příspěvků 19.05.12 20:17

Mám z votočvohoz troje šaty (malé černé, zavinovací, letní bílé) a tričko s 3/4 rukávem. Většinou bývají prodejci v pohodě, dá se s nimi rychle komunikovat, ale na druhou stranu jsem narazila na slečnu/paní, která mi na můj dotaz ohledně osobního vyzkoušení už nereagovala, a soudě podle komentářů a reakcí pod těmi šaty na to asi zvysoka peče (ale dá se zjistit i poslední přihlášení, chodí tam, tak nevím, moc nechápu). Jak řekl někdo výše, i to zrno se v těch plevách dá najít, jen to chce hledat (a to ještě celkem často, stalo se mi, že byla sukně vložená 2 hodiny a už byla rezervovaná).

bri
90 příspěvků 20.05.12 11:32

Nechcete některá prozradit, pod jakým nickem na votočvohozu prodáváte své oblečení? Bych se ráda podívala a třeba i nakouila :-)

tekmar  20.05.12 19:56

Tuto stranku som objavila nedavno, predala som tak zatial 2 veci, je mi luto oblecenie, ktore uz nenosim davat ku kontajnerom, kedze niektore veci mam na sebe max 2krat. Nosim vacsinou znacky, ktore napr. na MMB neletia /Vero Moda atd/ a tu by hadam mohol mat niekto zaujem.

Em H
47 příspěvků 24.05.12 02:44

Tak já tam nabízím pod stejnou přezdívkou, kdyby se někdo chtěl podívat…

lilijána
69 příspěvků 24.05.12 13:36

haha, docela jsem se u některých triček( topů) pobavila. Některé slečny si asi spletly portál a vypadá to, že neprodávají to, co mají na sobě, ale sebe, nebo svá prsa. Dál jsem ještě nedošla, ale o ten dojem jsem se vážně musela podělit

lilijána
69 příspěvků 24.05.12 14:40

a taky zajímavé zjištění: mrkněte co si někteří lidé představí pod pojmem slavnostní oblečení :))

Max69  04.06.12 22:50

No, VV není pro každou věkovou kategorii… dají se tam najít fajn kousky, já je klidně i měním, ale na triko s Hello Kitty už se moc necítím.

Chany
636 příspěvků 05.06.12 16:03
@Atlacoya píše:
Opravdu, tvořilky to tam zaneřádily.

Šmarjá…hovna v uších – to je vodvaz!! :-((

LadyPapajka  22.06.12 16:40

Myslím, že votočvohoz me nikdy nepřestane překvapovat.

1. Jak lidi dokážou motat kategorie (občas se někdo splete, ale dát žabky do kotníčkových bot?)
  2. Co všechno dokážou lidi zkrásnit názvem retro (nejvíc to zabili dřevené kolíčky, nahoře vyvrtané, prodávané jako „retro náušnice“. Medvídek Pú je taky retro)
  3. lidi, který naprosto ignorujou důvod vzniku votocvohoz a admini, který s tim nic nedělaj (našla jsem tam prodávat, pohovku, macbook, golfovou hůl, elektrický šroubovák)

blacken
1869 příspěvků 22.06.12 19:59

Na votocvohoz jsem si koupila zatím jen dvě věci, ale přijde mi to super. V sekáčích mám problém sehnat tak malou velikost, tady to vidím i vyfocený na někom – většinou tak nějak mých rozměrů, takže pro představu je to dobrý. Sice to chce dobře nastavit filtr, protože je tam dost balastu a některý věci opravdu pekelný. Ale zrovna mám objednanou zelenou sukni, tak jsem zvědavá :-)

Vadí mi tam jen prodej opravdu onošených věcí, který by nevzala ani armáda spásy, za přehnaný ceny – než se tím člověk prokliká… a některý popisy oblečení – luxusní, nádherná, apod.
A kdybych nebyla líná vyklidit skříň, pak to nafotit a dojít s tím na poštu, tak bych prodávala taky…

Lola Fluffy
11 příspěvků 22.06.12 21:52

Kamarádky pořádají tuhle akci příští týden. Takový votočvohoz naživo :) Snad není proti pravidlům dát sem odkaz https://www.facebook.com/…67292632872/
Cituji z mailu: „Zveme Vás na 2.vyměňovací večírek, který proběhne 28.6.2012 v café Sladkovský ve Vršovicích. Doneste z domova vše, co máte rádi/dy, ale nenosíte to, a je Vám líto to vyhodit. Provětrejte šatníky a doneste vše, co si myslíte, že jiní unosí.(nemusí to být jen hadry_kabelky, pásky, náušnice…nebo třeba špatně zvolený parfém) a taky se nejedná jen o ženské oblečení, bereme pánské, dětské, hračky, sportovní potřeby…fantazir se meze nekladou, větší věci na fotkách. info viz pozvánka.
novinkou druhého vyměňováku bude salon Second beauty, kde Vám porazí co a jak zamaskovat před světem.“

daffny
9 příspěvků 23.06.12 17:29

Já teda prodávám svoje starší oblečení na mimibazaru. Votočvohoz mě nějak nezaujalo. Co se týká bazoše, tak tam je to horší s hodnocením uživatelů, zobrazí se tam jen pár komentářů, což je o ničem. Podle mě tady ještě pořád chybí bazárek (i s možností prodeje nového zboží), který by byl přehledný, jednoduše udělaný, hezký na pohled a levný. Podle mého jsou některé služby mimibazaru docela předražené. Ale to je zase otázka názoru.

Em H
47 příspěvků 16.07.12 00:29

Proto mi přijde zajímavý votočvohoz – je zadarmo a přehledný… A dají se tam prodávat i nové věci. A jsou tam jen soukromníci…

Jiná Realita
7885 příspěvků 16.07.12 15:12

Systém votočvohozu mi přijde dost dobrý a přehledný.

Horší je to s uživatelkami. o jejich rozumu pochybuji dnes a denně :(

Každý den mi přijdou i tři zprávy, kde se někdo ptá na věc, u které je napsáno „pouze prodej“, jestli ji náhodou nechci vyměnit, např. novou sukni s visačkou za obnošené tepláky na doma.

Navíc mám pocit, že kupující by byli nejradši, kdyby se tam rozdávaly nové věci zadarmo. někdo prodává nové boty letošní kolekce s původní cenou např. (vymyšleno) 800 kč za 200 i s poštovným, a kupující se nestydí žádat slevu…

Přijde mi, že to tam ovládly puberťačky se základním vzděláním (viz vysačky, sukeň, ryziko, drijáky a jiné špeky), které se totálně nudí a proto si tam v diskuzi navzájem sluníčkují a sem tam nahodile napíšou k různým nabídkám „nevyměníš“?

Prodávat tam je každodenní boj.

tekmar
4 příspěvky 16.07.12 19:47

Predavam tam par mesiacov, treba si zvyknut. Tiez mam pri veciach uvedene len predaj a kludne si slecny pisu o vymenu :)

Ava
552 příspěvků 25.07.12 14:00

@Jiná Realita chtěla jsem napsat příspěvek v podobném duchu, ale koukám, že už jste mě předběhla. Souhlasím s Vámi plně. Nápad dobrý, ale uživatelé jsou na facku. Kromě jedné velmi příjemné slečny z Brna, které jsem se nebála půjčit ani šaty na vyzkoušení bez zálohy přes víkend, je to katastrofa. Xkrát jsem někomu něco zamluvila, čekala pár dní a pak z dotyčné vylezlo, že ještě nedostala kapesné, a tak asi nic, popř. se už vůbec neozvala atd. Možná jsem netolerantní, ale nechápu, že někdo ostatní otravuje, když tu věc 100% nechce, popř. není ochoten respektovat podmínky nabídky (chce měnit, smlouvat o ceně atd.) Už tam nic prodávat nebudu, nemám na to nervy.

scarlete
389 příspěvků 25.07.12 17:05

Holky, dneska jsem tam poptala jednu krásnou brož – jestli je někoho z vás – opravdu jí chci a fakt zaplatím :-)

DanczaS
7 příspěvků 27.07.12 10:26
Netradiční styl

Votoč vohoz je pro mne pohlazením co se týče špatně sehnatelných a poměrně drahých stylů jako je Gothic a Lolita. Člověk musí sice sledovat ale sežene pár pěkných kousků za méně peněz a nemusí kvůli tomu objednávat z anglie, německa, či japonska.

Uživatel je onlineNitty
110 příspěvků 27.07.12 10:55

Tak už jsem taky na votočvohozu a rovnou si tam už zakazuju přístup :D Jakmile se do toho jednou člověk zahrabe, zjistí, že to by se mu hodilo, to vypadá pěkně, to není tak drahé tak přece to tam nenechám…a už to jede.
Tak teda děkuju dámy. :D

SweetieCH
123 příspěvků 27.07.12 11:10

Já jsem tam prodala několik šatů a bot, nakonec jsem si zrušila účet, protože mě jedna slečna hodně nepříjemně překvapila – vybrala si ode mne asi 10 věcí a chtěla osobní předání. Vyhověla jsem jí a dojela přes půl města na náš sraz ještě s desetiminutovou rezervou. Čekala jsem hodinu a neukázala se. Nakonec se omluvila a napsala mi abych další den přijela znovu. Tak jsem opět jela přes půl města s těmi taškami a ona zase nikde. Dotřetice mi teda napsala, že si přijede sama, ale taky se neukázala. Po této příhodě jsem zrušila účet, je to o nervy psát holkám pořád dokola – měla jsem jasně uvedeno, že měním pouze za elegantní oblečení vel 34/36 a holky mi psaly o výměnu i když měly katalog plný otrhaných kraťasů a vytahaných triček vel. XL.

MP Ann
215 příspěvků 27.07.12 11:42

Já mám stále zatím jen pozitivní zkušenosti. Je ale pravda, že je to tam plné otravných puberťaček…
můj nick je Kfjetina01, ale nemám doma kvalitní foťák a tomu fotky odpovídají…

darkwulf
29 příspěvků 27.07.12 22:20

Ja chápem, že je to také aukro v malom, ale nechceli by sa aspoň poučiť a neopakovať ich chyby?

Niektoré „značkové“ veci sú fejky na prvý pohľad a omak, a tie decká majú tú drzosť tvrdiť, že je to pravé, resp. keď už, tak napíšu „v štýle XY“.
Ftw?
(ide o veci s viditeľným celým logom alebo skratkou, ktoré sa ani nesnažia tváriť ako čistá inšpirácia).

Jiná Realita
7885 příspěvků 27.07.12 22:23

@darkwulf
hehe, včera jsem tam viděla téma „LV kabelky sem“ nebo nějak podobně, plné…hádejte čeho? kabelek za 100 kč…

darkwulf
29 příspěvků 28.07.12 00:03

@Jiná Realita
Ja len nerozumiem, prečo s tým správcovia niečo neurobia, kým je to v zárodku.
Veď je to viditeľné zlé.

A potom si niekto ako
http://pavlinajavurkova.blogspot.cz/…and-bag.html
http://pavlinajavurkova.blogspot.cz/…ada-bag.html
 http://pavlinajavurkova.blogspot.cz/…ton-bag.html

kúpi očividný fejk, a ešte sa bude vytešovať, že za pár stoviek má originál (a tá slečna si to vážne myslí).
Pritom tieto veci sú za pár euro na každej tržnici, či dovolenkovej destinácii.

Ukážkový príklad – _originál_ LV za 600Kč. Ježíšku na krížku!
http://www. votoc vohoz.cz/pred­mety/zeny/doplnky/ka­belky-and-batohy/kabelky/381537-kabelka-luis-vuitton

/jediná, ktorej verím originál je ta bledá Alma.
edit, link na VV mi nejde vložiť, takže treba poupraviť…

Ava
552 příspěvků 28.07.12 00:18
@darkwulf píše:

A potom si niekto ako
http://pavlinajavurkova.blogspot.cz/…and-bag.html
http://pavlinajavurkova.blogspot.cz/…ada-bag.html
 http://pavlinajavurkova.blogspot.cz/…ton-bag.html

Jak jen se tomu říká… epic fail?
Ne, vážně, podle těch fotek slečna není nejmladší, blog má, ale zjistit si něco o značkových kabelkách neumí, když už se s nimi chce prezentovat?

Jiná Realita
7885 příspěvků 28.07.12 15:51

@darkwulf
Dneska jsem se tam dvakrát podívala. holka je opravdu chuderka, dneska jen maže a maže, protože při návštěvě tam měla několik komentářů na faky…a když jsem po pár hodinách chtěla okomentovat jeden předchozí komentář, bylo uklizeno…zůstaly jen chválící a sluníčkové komentáře. zoufalé, jak vytváří iluzi úžasnosti o sobě sama pro sebe v pokoji plném fake kabelek.

SweetieCH
123 příspěvků 28.07.12 16:08
..

Ještě jsem měla jednu skvělou příhodu z votocvohoz. Koupila jsem si halenku, byla hezky nafocená v popisu stálo, že je to značka Asos. Slečna byla ochotná, přeměřila a vše mi bleskově poslala. Když jsem otevřela balíček málem jsem dostala infarkt. Byla to nějaká hnusná hadra z neskutečně hnusného materiálu – asi záclona?!, všude nitě a křivé švy. Cedulka asos byla našitá. Prostě na první pohled jenom hooodně nepovedená imitace. Peníze jsem chtěla vrátit (nebylo to tak málo, abych to nechala být) a slečna už neodpověděla. Ta jejich „parta votočvohoz“ mi taky nepomohla. Takže mám hadr, který je na vyhození a ona mých 5stovek. :-/

Ale ne, zase se rozčiluju..

eveK
289 příspěvků 28.07.12 16:34

No a nechcete to tady zkusit? Tedy pokud to není proti pravidlům tohot webu?

darkwulf
29 příspěvků 29.07.12 16:23

@Jiná Realita
Dá sa vôbec niekde na VV nahlásiť závadný inzerát? Nepodarilo sa mi to dohľadať.
Ten oreignál kabelky LV za 600Kč (text zadávateľky), tam stále visí, a veselo pribúdajú ďalšie skvelé kúsky. Buberry, môjtybože.

Jiná Realita
7885 příspěvků 29.07.12 16:35

@darkwulf
Dá, u inzerátu na uprostřed na pravé straně (pod cenou) takový malý trojúhelníček s vykřičníkem – nahlášení. už jsem ho párkrát použila. někdo třeba řekne práskač, ale prodávání padělků je hnusné, nelegální a hloupé.

(Jdi na to :-) )

darkwulf
29 příspěvků 30.07.12 10:10

@Jiná Realita
Ha, to som si naozaj nevšimla. Čo nič nemení na tom, že admini asi spia, a padělky nabiehajú. 6e tým holkám nie je hanba…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 54 Další »
 Váš příspěvek

Poslední rychlovka

Přijďte o víkendu do Cihelné na Malou Stranu na Brick & Chic Prezentovat se zde budou české... Celý článek

Užijte si zimu ve stylových slunečních brýlích

Sluneční brýle jsou symbolem léta, vody a parného počasí. Brýle jsou módní doplněk a zároveň chrání vaše oči před škodlivým zářením. Nenechejte je ležet doma ani v zimě a... Celý článek

Poslední článek:
Haute couture z Bydžova

Návrhářka Jana Drábková je mladá a chce vyrábět krásnou módu. Je očividně trpělivá, pracovitá a nebojí se soutěží a přehlídek, ale obávám se, že míří - podporována opičí chválou - úplně špatným směrem. Celý článek

TOPlist