Vrstvení s dlouhým tílkem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eva1706
2 příspěvky 15.01.15 15:27
Vrstvení s dlouhým tílkem

Moc zdravím a přidávám svůj dotaz, spíš tedy prosbu o tipy. Koupila jsem si dlouhé tílko s krajkou s tím, že to bude parádní kousek do šatníku. A ať zkouším, jak zkouším různé varianty, není to úplně ono. Nemáte prosím tipy (ideálně foto), jak takový kousek do šatníku zařadit? Nerada bych ho přidala k dalším kouskům, které mě nadchly, ale najednou nevím, co s nimi:-) To tílko je tohle: http://damska-tricka.zoot.cz/…da-s-krajkou Předem moc děkuji! Eva

Reakce:

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 16.01.15 09:21

Já osobně tenhle způsob vrstvení moc nemusím. Nosí to mladé slečny a nevím, kde na to přišly. Tílko působí jako něco na doma nebo na spaní, takže bych si ho určitě nebrala na ven. Pokud přes to cokoliv dáte, je to laciné a nevkusné, rozhodně ne sexy. Také nechápu umístění krajky. Pěkná krajka by se měla vynosit nějakým jiným způsobem. Takže moje doporučení je: nezabývejte se vrstvením a jděte v tom spát.

Eva1706
2 příspěvky 16.01.15 12:49

Moc dekuji za nazor! Asi proto mi s tim nic neladi. Spacim uborem nic nezkazim. tajne jsem doufala, ze nekdo prijde s kombinaci, ktera tilko posune do jineho levelu:-) diky a hezky den!

monel
648 příspěvků 16.01.15 13:06

V létě jsem taková tílka viděla ve vlaku na jedné slečně, nosila na ně tenký svetřík, ta krajka z něj vylézala, vypadalo to kupodivu docela dobře.
k tomu měla třeba úzkou jednobarevnou sukni nebo tmavěmodré džíny
/ slimky/, jednoduché věci.

Příspěvek upraven 16.01.15 v 13:16

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 16.01.15 13:09

Cituji doporučení ze zoot.cz :" Upnutý střih můžete nosit jen tak k legínám, nebo zkombinovat s elegantními doplňky a rázem budete za dámu!". Jenom to ne, proboha! Ale chápu, že je hodně žen i mužů, kterým se toto líbí, mně to připadá jako nevkus. Třeba někdo jiný s tím něco vymyslí.

monel
648 příspěvků 16.01.15 13:11

@ještěřička nebylo tak dlouhé, ani řvavě rudé, ale jedno bílé a druhé černé a vypadalo to na kvalitní kousky. tohleto vypadá dost „lacině“ a celkový dojem je vulgární

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 16.01.15 13:13

@monel Asi bych to musela vidět.

monel
648 příspěvků 16.01.15 13:17

@ještěřička měla tu krajku na bocích a ne až pod zadkem.

Sépia
334 příspěvků 16.01.15 16:58

@ještěřička za dámu? No to asi niekomu preskočilo;-) Pekné - na doma!

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit