Všechno, co byste chtěli vzkázat autorům článků na MP.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Betty J.
2031 příspěvků 11.02.16 14:30
Všechno, co byste chtěli vzkázat autorům článků na MP.

Přestože tu máme rubriku pro stížnosti na cokoli, redakční počiny z poslední doby si možná zaslouží vlastní prostor.

Reakce:

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 11.02.16 16:28

Snad bych vzkázala, že jejich činnost je pro mne zcela zbytná, poněvadž ty články již nějakou dobu nečtu.

mimi55
24 příspěvků 11.02.16 19:03

Tuhle záložku vůbec v poslední době neotvírám.

Lola  11.02.16 22:07

K tomuto vzkazu mě inspirovala zdejší uživatelka @Azallea svým komentářem jinde v diskusi:

Dávejte místo článků radši Lorem ipsum .

Karin
3401 příspěvků 12.02.16 10:05

Podle mě to nikoho nezajímá. Vždyť nečtou ani komentáře. (To už by snad opravili chyby a překlepy v tom článku o sudu na horách.) Akorát se radují z toho, jakou mají ty články čtenost. Čím větší výblitek, tím víc kliků (protože vášnivější komenty), a to je rozhodující… My si můžeme stěžovat, ale tím to hasne. Příští redakční článek bude zase jak slohovka od repetenta.

SweetPotato  12.02.16 13:36

@Karin
Já myslím, že důležité je jediné - chrlit co nejvíc nových článků. Určitě po objevení nového článku následuje vyšší čtenost. Je dost lidí, co čtou jen články (taky jsem tak kdysi začínala), mají nastaveno upozornění na nový článek, tak kliknou. Obsah a názory čtenářů už jaksi nejsou důležité.

LittleMissCthulhu  12.02.16 13:49

Jediné riešenie by bolo tie články ignorovať. Lenže to je ťažké, pretože človek zbadá nový článok a hneď nadšene kliká. Napriek tomu, že vy ten článok okamžite znechutene zavriete, tak už im nabieha čítanosť. A o nič iné na komerčnom webe nejde.

Články od Ady sú síce zaujímavé, ale je to ako loviť perly zo septiku…

Karin
3401 příspěvků 12.02.16 14:41

@LittleMissCthul­hu tak by Ada mohla začít ty perly sypat jinam než do septiku :-)

Amun
888 příspěvků 12.02.16 15:56

Za sebe musím říct, že jsem ty články už přestala číst, opravdu se nedivím, že se pod to redakce a lovec (nechápu čeho lovec, původní fotograf do inspirace ty články totiž nepíše) nechtějí podepsat. Jako čtenáře mě jejich přístup uráží, protože pokud bych chtěla články téhle kvality, byla bych na proženy. cz a ne tady. Tudíž poslední asi 4 jsem už vůbec neotevřela a chodím sem už pouze a jenom na diskuze. Popravdě mi přijde, že nové peklo se chystá změnit cílovou skupinu a novými čtenářkami by měly být právě ty, které peklo dřív tolik drbalo. Jinak si ten šílený úpadek kvality a články o tom, jak si mám vybrat diář, neumím vysvětlit. Ale co, pokud to naštve víc lidí a upadnou i diskuze, však to není jediný web, kam můžu jít.

Amun
888 příspěvků 12.02.16 16:00

@LittleMissCthul­hu Já tedy ty články okamžitě poznám už podle názvu a je mi jasné, že nemá smysl otevírat. Anonymní redakce má vždycky nějaký rádoby hrozně šokující název, něco jako „zemřel prezident!!!“ a ve článku se dozvíte, že umřel pes, který se tak jmenoval. Takže ignoruji. Ale podle mě tu opravdu není vůle ty články zlepšit, protože pod každým článkem od redakce nebyl jediný kladný ohlas, to samé když se podíváte do fora pro admina, tak jakoukoli připomínku k nekvalitě článků naprosto ignoruje a ani neodpovídá.

lioncity  12.02.16 16:52

Ja bych jim vzkazala, at uz nikdy nic nepisou.

Mayim
400 příspěvků 04.05.16 19:58
@lioncity píše:
Ja bych jim vzkazala, at uz nikdy nic nepisou.

A nebo když už píšou, tak ať si to po sobě pak přečtou, případně nechají přečíst, zkontrolovat (a opravit) někým jiným. Občas na mě vyskočí takové jazykové (naštěstí spíš stylistické než pravopisné, to už bych vraždila) perličky, že nechápu…

Lola  04.05.16 20:05

Já vzkazuji, že v poslední době už to stejně nečtu, tak ať si dělají, co chtějí. Stačí mi upoutávky vedle diskuse, abych to vyhodnotila jako ztrátu času. Nemám chuť číst instantní shluky slov bez přidané hodnoty.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit