Všití gumy do kolové sukně

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Urbanprovocateur
14 příspěvků 20.11.14 12:59
všití gumy do kolové sukně

Dobrý den,
poradil by někdo, jak všít gumu do kolové sukně (od šatů)a případně jak k tomu připevnit vršek?
Nechci klasický tunýlek, ale normálně všitou gumu, šaty by měly vypadat podobně jako na obrázku.
Děkuji!

Reakce:

DanielaS
4603 příspěvků 20.11.14 13:09

Normalne VSITA guma nejaky tunylek mit musi. Z rubu nasijete zacisteny prouzek latky, nebo stuzku, sikmou lemovku apod.
NASITA guma (a to byva zkusta na konfekci k videni) je proste z rubu nasita cikcakem nebo trojitym cikcakem na svovy pridavek sesazovaciho svu sukne a zivutku.
Pokud buste chtela zivutek i sukni vylozene v jednom kuse, napr. kvuli vzoru (ale pak by sukne asi nebyla kolova), stejne byste mela gumicku podlozit stuzkou nebo pruozkem latky pro zpevneni. A prosit cikcakem.

Urbanprovocateur
14 příspěvků 20.11.14 13:20

Děkuji, spíš jsem nevěděla, jak dlouhou zvolit délku gumy - tak jako můj pas a ten cikcak to stáhne sám?
V jedné diskusi jsem našla radu, že guma se má při všívání natahovat, ale to se mi moc nezdálo…

kayav  20.11.14 21:52

Tak bud si udelejte tunylek a gumu provlecte, nebo pokud ji chcete nasit, tak ji budete muset pri siti natahnout na ten rozmer, do jakeho gumu vsivate. Jinak se vam to nestahne, cikcak vam samozrejme nepomuze.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit