Výborná praktická a kreativní vychytávka! Vyrobte si kabelku za 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Barbucha
3716 příspěvků 15.03.12 08:43

Tohle video mě dostalo. Budu koukat po nějaké pěkné látce a vyrobím si originální plážovou tašku!
http://www.pro­tisedi.cz/vide­o/reknete-ne-siti-udelejte-si-tasku-za-pet-minut-podle-navodu-z-japonska#.T2GhWC9hNgc­.facebook

Reakce:

DanielaS
4599 příspěvků 15.03.12 09:17

:-) Do takovych jsme na taborech sbirali houby, kdyz jsme na narazili na vetsi mnozstvi a nemeli nic na ne. Akorat jsme nevedeli, ze je to super japonska vychytavka.

MP Barbucha
3716 příspěvků 15.03.12 09:27

No mě to připadá trochu vychytanější, než obyčejný ranec. Ale viděla jsem teď tady na fóru ty Vaše košile a chápu, že při Vašich dovednostech je tohle pro Vás úsměvné:-)
Já bych strašně ráda začala šít, ale zatím není čas a prostor. Tak mám radost aspoň když můžu svázat dva cípy látky dohromady:-)

seznam.mih  15.03.12 10:20

To je ale zajímavý :)) doma mám několik látek, ze kterýho by to šlo udělat tak už vím, co budu dělat v létě :DD

DanielaS
4599 příspěvků 15.03.12 14:53

Ja se tomu nesmeju proboha. Jen ze je zajimavy, jak nakonec lidi na opacnych stranach sveta dojdou k tomu samemu reseni (a vsadim se, ze se to pouzivalo uz pred mnoha tisici let).

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit